Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Kujt do i dhuronit nje lule ... ne keto momente?
Gjithsej 18 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Lela shume faleminderit
Urimet me te perzemerta edhe nenes tuaj.
Grate shqiptare ketu ne Boston e djegin ne kete dite , tamam si ne Shqiperi :p

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Mars 2008 19:14
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Pleshtja
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 20/06/2007
Vendbanimi: U.S.A
Mesazhe: 196

Kotka zemra GEZUARrrrrrrrrrrrrrrr.....

Je nje lule qe kurr nuk vyshket, bukurine dhe aromen tende e shijon i gjithe forumi!

Te duam lulja e jone!

Pleshtja!

__________________
If you plan for nothing - you will surely get there.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Mars 2008 19:32
Pleshtja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Pleshtja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Pleshtja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Pleshtja't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Pleshtja Shto Pleshtja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Pleshtja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Citim:
Po citoj ato që tha Pleshtja
Kotka zemra GEZUARrrrrrrrrrrrrrrr.....

Je nje lule qe kurr nuk vyshket, bukurine dhe aromen tende e shijon i gjithe forumi!

Te duam lulja e jone!

Pleshtja!



uau!!!!!!!!!
pleshtja ime me duket sikur kjo feste qenka vetem per mua ketu tek kjo tema. Thank you, thank you :p

Nuk e mendoja kurre qe nje dite forumistet do te me donin kaq shume...ta dish ti pleshtja ime sa e urryer kam qene dikur tek ky forum...

Por une thashe me vehte: "S'ka gje, jane te rinj dhe une si me e madhe qe jam, me takon ti bej te me duan ashtu sic jam ne te vertete, pa doreza, me urtesine time, me cmendurine time, me sinqeritetin tim dhe me ndjesite e mija si nje femer afer 50-ve".

Nuk u zemerova me asnje dhe nuk i mbajta kurkujt meri dhe inat, sepse te gjithe i dua tek ky forum, pa perjashtim moshe dhe sexi.

Une ketu ne kete forum, si natyre sensitive qe jam, dashurova, shkrova, lojta, mesova, defreva, lexova, u shpreha ne te gjitha momentet e mija spontane te mira dhe te keqija.

Le te me falin te gjithe ata, qe ndofta me dashje apo pa dashje ndonjehere i lendova apo i preka, asnjehere nuk ka qene me qellim te keq.

I vetmi qellim ishte te komunikonim dhe te mesonim nga njeri-tjetri.

Ju puth fort te gjitheve.

Shume faleminderit.

Kjo ka qene festa ime me e bukur e 8 MARSIT

KY FORUM PER MUA KA QENE SI LODRAT E FEMIJERISE NE LAGJEN E DIKURSHME, POR TASHME NE LAGJEN E FORUMEVE.

Shume njerez duan ti fshehin keto lloj ndjesish, megjithate une nuk i kritikoj eshte menyra e tyre e te zgjedhurit.... dhe respektoj zgjedhjen e tyre.

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Mars 2008 20:02
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Pleshtja
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 20/06/2007
Vendbanimi: U.S.A
Mesazhe: 196

Me vjen mire qe un nuk kam marr pjese ne kete forum atehere qe ti ke qene e urryer - Nuk do kishte qene forumi im i preferuar!

Tani jam e lumtur qe bej pjese ne kete forum ku te gjithe te duan -

Meriton te jesh e festuar, sot, neser dhe gjithmone!

__________________
If you plan for nothing - you will surely get there.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Mars 2008 20:09
Pleshtja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Pleshtja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Pleshtja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Pleshtja't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Pleshtja Shto Pleshtja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Pleshtja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 482.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 93 herė.

Sot lulet jane vetem per mamane time qe me ka marre shume malli...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Mars 2008 08:56
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

kotka, me fal se jam me vonese po kshtu e kam une nuk i hell sy kurr temave te reja. dembel

gezuar

 

 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Mars 2008 09:40
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233



vetes dhe lulkave me kishte marre malli per kete ikonen po qesh shume

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Mars 2008 03:36
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

Citim:
Po citoj ato që tha Klodel


vetes dhe lulkave me kishte marre malli per kete ikonen po qesh shume



haj hani, ku hani?

une dua nga ato lulet e prages qe celin vetem ne dimer, e di vete ti.

:

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Mars 2008 18:30
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Do ti dhuroja lule Bufit(amores) tim sepse dua ta bej serish per vete...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Mars 2008 20:37
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qengjiurt
Anetar i ri

Regjistruar: 11/03/2008
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 12

lule per lulet

ne kete moment do u dhuroja nga nje lule manjole te gjithve pjestarve te forumit pa dallim feje gjinie dhe ideje.

__________________
asgje nuk eshte ashtu si duket.....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Mars 2008 16:12
qengjiurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qengjiurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qengjiurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qengjiurt Shto qengjiurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qengjiurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 01:07 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 18 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Kujt do i dhuronit nje lule ... ne keto momente?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.