Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Thashethemi me interesant apo i pabesueshem qe keni degjuar rreth vetes
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
UnKnOwN
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 21/10/2008
Vendbanimi: Ne zemren e tij
Mesazhe: 37

Thashethemi me interesant apo i pabesueshem qe keni degjuar rreth vetes

Well..duke qen se jam nga epiqendra e thashethemeve(Korca),smund ti shmangesha nje fenomeni te tille..Kur kam ardhur ketu,dmth nuk kaloi as nje muaj qe isha larguar nga qyteti,kur bie zilja e tel te shtepis,dhe nje shoqe me uron ( se isha fejuar:O)..ka qen budalliku me i madh qe kam degjuar per veten,te fejohesh ne moshe 16 vjecare..Dhe faktikisht,kushedi sa theshetheme te tjera qarkullojne rreth meje atje,por fatmiresisht kam natyre moskokcarrese,dhe ne keto raste me mir te jesh indiferent

__________________
Integrali i ndjenjave te mia ne kufinjte nga unė tek ti ėshtė i barabarte me termin shumedomethenes dashuri ! .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Tetor 2008 04:10
UnKnOwN nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė UnKnOwN Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me UnKnOwN (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: UnKnOwN Shto UnKnOwN nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto UnKnOwN nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Thashethemi me i madh qe kam degjuar per veten time ka qene qe une me demek punoja per sherbimet sekrete Shqipetare dhe isha derguar ne Izrael per specializim

Dhe e gjithe kjo lindi si pasoje e nje eksperience 1 vjecare pune qe kam patur ne Policine e Shtetit dhe nje udhetimi ne Izrael me punen time te re si agjent turizmi.

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Tetor 2008 08:45
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

ohuuuuuu sa here na kane bere te fejuar para kohe!E bukura ishte kur thane qe e kisha shprehur vet ne nje dyqan.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Tetor 2008 23:40
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
akrepi2008
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 02/06/2008
Vendbanimi: .
Mesazhe: 335

Citim:
Po citoj ato që tha Lord_Of_The_Strings
Thashethemi me i madh qe kam degjuar per veten time ka qene qe une me demek punoja per sherbimet sekrete Shqipetare dhe isha derguar ne Izrael per specializim

Dhe e gjithe kjo lindi si pasoje e nje eksperience 1 vjecare pune qe kam patur ne Policine e Shtetit dhe nje udhetimi ne Izrael me punen time te re si agjent turizmi.




ku ka ze nuk eshte pa gje ...thote populli

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Tetor 2008 00:01
akrepi2008 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė akrepi2008 Kėrko mesazhe tė tjera nga: akrepi2008 Shto akrepi2008 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto akrepi2008 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ashley
Veteran ne forum

Regjistruar: 22/10/2010
Vendbanimi: thelle ne zemren tende.....
Mesazhe: 2499

Thashethemi me interesant dhe i pabesueshem njekohesisht qe kam degjuar per veten eshte kjo eshte zene me familjen prandaj jeton vetem

__________________
Nese dikush te sheh me lot ne sy, duaje sepse ka frike mos te humbet ty..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Tetor 2010 11:04
Ashley nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ashley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ashley (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ashley't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ashley Shto Ashley nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ashley nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

wow thashetheme thone ca s'kam nigju

1-jam grua e moshuar
2-ndaj shoqet nga te dashurit per vete
3- injorante (e padipllomuar)

P.S: Nje gje kam te vertet dhe preferoj t'a dini te gjithe ju
Nuk jap kurre informacione private. Jeta ime reale s'ka lidhje fare me pjesemarrjen ne nje forum. (pavarsisht se disa persona kane dhene informacione pa lejen tende neper forume).Kjo s'me pengon te jem po prape une.

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Tetor 2010 13:11
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

ndersa per mua gjithmone i njejti problem ,shoqet zakonisht kan frike te flas me te dashurit e tyre nga frika mos jua bej per vetin
sme besojne shume 7
dhe vendos doren ne bibel a kuran ku te doni qe mendja kurr sme iken te bej ndonjerin prejt tyre per vete po ajo pershtypja e njerzve ose menyra sa e hapur jam i ben te dyshojne


dhe e urrej ket gje tmerresisht po skam cbej ,ghjithe me duhet te menjanohem dhe kur sdo kisha deshire
me ne fjale mmundohem te mos hy shume ne detaje kur jemi kshu ne grupe si jio neser fillon teoria e xhelozise

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Tetor 2010 13:17
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Dylan paskemi te njejtin problem problemi eshte se vetem ato e dine dhe ne jemi ne polin nord akoma

Une kam nje gje. Gjithmon jam ne degjim te shoqeve dhe mundohem te relativizoj problemin ne ate lidhje. dmth jap nje mendim te sinqerte ashtu sic e konsideroj une por jo sepse kam prapamendime. Jam shume cool si tip

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Tetor 2010 13:24
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia
Dylan paskemi te njejtin problem problemi eshte se vetem ato e dine dhe ne jemi ne polin nord akoma

Une kam nje gje. Gjithmon jam ne degjim te shoqeve dhe mundohem te relativizoj problemin ne ate lidhje. dmth jap nje mendim te sinqerte ashtu sic e konsideroj une por jo sepse kam prapamendime. Jam shume cool si tip




cecilia une qesh po betohem sesht asgje per te qeshur nganjeher me kapen inati ,
ka me keq kur te shofin ne te vertet me njerin sy e te hiqen sikur shoqe si i bie fjalal te paca e te daca e futsha mrapa si kam qef kto po ca te besh duhet me mbyll syt nganjeher me ba sikur snigjove as shikova

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Tetor 2010 13:35
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Kur isha ne Vlore thashethemi per mua ishte ky qe :--KIsha bere nja 1 milion dollare me korupsion looooooooooooooooool vdes se qeshuri kur e kujtoj
---- E me thoshte ajo e dashura ime atehere qe :... Mondi flasin te gjithe se ke bere miliona me korupsion....--- I thosha asaj une :----Po ti i beson budalleqet qe thone ata ???
Po te kisha miliona nuk do rinim ketu --Do te merja ty dhe do iknim nga Shqiperia fare ......
-- Edhe ky muhabet eshte akoma atje kur permendet emri im ....

..... Njerezit jane shume hajvane dhe te prirur per ligesira....

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Korrik 2011 04:54
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:33 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Thashethemi me interesant apo i pabesueshem qe keni degjuar rreth vetes

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.