Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > A tradheton antari i mesiperm?
Gjithsej 42 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

05 Gusht 2010 ::: 20:06
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Postime: 10643
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus
Eria me e bukura nga te gjitha. Trupin si balerine e ka, floket krela krela. Lene mo imen.

Mos u tall me mua

Bjonde me ke pare moj,vendosa nje foto new ne profil

Click Here to See the Profile for Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Shto Eria nė listėn e monitorimit

05 Gusht 2010 ::: 20:06
Charlotte
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 11/02/2010
Vendbanimi: Gjithandej
Postime: 596

Modifiko Mesazhin

Eria se ben ate pune

Click Here to See the Profile for Charlotte Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Charlotte (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Charlotte Shto Charlotte nė listėn e injorimit Shto Charlotte nė listėn e monitorimit

05 Gusht 2010 ::: 20:07
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Postime: 10184

Modifiko Mesazhin

Citim:

Bjonde ti si e ke profilin tat.

Cedrus une jam goce normale tipike e shqinise se mesme pra yll hahhaha ceci mo na hap namin

Click Here to See the Profile for BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit

05 Gusht 2010 ::: 20:09
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Postime: 8928

Modifiko Mesazhin

Citim:
Po citoj ato që tha Eria

Mos u tall me mua

Kush tallet atje i qofte. Oj.

Ku te ka pare me bjondja, pa vere edhe njehere foton.

Click Here to See the Profile for shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Shto shelgu nė listėn e monitorimit

BIONDIA
Ne zemren tende.

Vendbanimi:

Modifiko Mesazhin

Citim:
Po citoj ato që tha Eria

Mos u tall me mua

po ti koken kishe vene moj trupin se pashe une po si i nderroni keto avare moj amon fajes nje avatar romantik i kerkova masalla se ma vuni

Click Here to See the Profile for BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit

cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Postime: 8180

Modifiko Mesazhin

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA

Cedrus une jam goce normale tipike e shqinise se mesme pra yll hahhaha ceci mo na hap namin

DUAM FOTON, Duam foton, Duam foton e Biondessssss Taniiiiiiii

Click Here to See the Profile for cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Shto cecilia nė listėn e monitorimit

05 Gusht 2010 ::: 20:11
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Postime: 10643

Modifiko Mesazhin

Citim:

Kush tallet atje i qofte. Oj.

Ku te ka pare me bjondja, pa vere edhe njehere foton.

Cedrus

Bjonde urdhno

Click Here to See the Profile for Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Shto Eria nė listėn e monitorimit

05 Gusht 2010 ::: 20:12
Antip@tre@
miStreCe

Regjistruar: 22/07/2010
Vendbanimi: mEs iLuzionesh te hUmbura
Postime: 1505

Modifiko Mesazhin

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA

po ti koken kishe vene moj trupin se pashe une po si i nderroni keto avare moj amon fajes nje avatar romantik i kerkova masalla se ma vuni

bjonde qenkemi njesoj mi

as un smesova qe smesova me ndru foto ne avatar :S

Click Here to See the Profile for Antip@tre@ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Antip@tre@ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Antip@tre@ Shto Antip@tre@ nė listėn e injorimit Shto Antip@tre@ nė listėn e monitorimit

05 Gusht 2010 ::: 20:12
Charlotte
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 11/02/2010
Vendbanimi: Gjithandej
Postime: 596

Modifiko Mesazhin

Eria sh sexy.
Bjonde po presim

Click Here to See the Profile for Charlotte Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Charlotte (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Charlotte Shto Charlotte nė listėn e injorimit Shto Charlotte nė listėn e monitorimit

05 Gusht 2010 ::: 20:14
BIONDIA
Ne zemren tende.

Vendbanimi:

Modifiko Mesazhin

Citim:
Po citoj ato që tha Eria

Bjonde urdhno

ah po kete e kam pare e bukur kjo foto Ceci moj zemer une nuk krahasohem me vajzat 20 vjecare ato kane freskine e moshes une kam bukuri tjeter tani ...charlotte treni iku ne 7 pa 5 hahahah sosi ne tirone imen

Ora tani: 00:27 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 42 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > A tradheton antari i mesiperm?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen