Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Cilat jane fjalet/shprehjet qe perdorni me shume gjate dites??
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

10 Janar 2011 ::: 22:22
moonlight
Anėtar Aktiv


Regjistruar: 15/04/2010
Vendbanimi: bjhguijhmnbjkhl
Postime: 656
Status: Offline

Modifiko Mesazhinanyway...

 
Click Here to See the Profile for moonlight Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me moonlight (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: moonlight Shto moonlight nė listėn e injorimit Shto moonlight nė listėn e monitorimit
 
10 Janar 2011 ::: 22:22
moonlight
Anėtar Aktiv


Regjistruar: 15/04/2010
Vendbanimi: bjhguijhmnbjkhl
Postime: 656
Status: Offline

Modifiko Mesazhinanyway...

 
Click Here to See the Profile for moonlight Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me moonlight (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: moonlight Shto moonlight nė listėn e injorimit Shto moonlight nė listėn e monitorimit
 
10 Janar 2011 ::: 23:00
Glaukus
i heshtur ....


Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Postime: 6705
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Glaukus


zemra ime
jeta ime
dhe ...
" o t'honksha lali jot ................


p.s. - se na bot me turp na bot
sa rehat paskam qene

ky 2011 ka fille me
..... : " a t'............. robt " nga mjesi deri ne darke

 

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Click Here to See the Profile for Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Shto Glaukus nė listėn e monitorimit
 
11 Janar 2011 ::: 00:39
shelgu
-


Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Postime: 8928
Status: Offline

Modifiko MesazhinGashjunouajmsein

 
Click Here to See the Profile for shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Shto shelgu nė listėn e monitorimit
 
11 Janar 2011 ::: 01:08
Sy_jeshilja
Anėtar Aktiv


Regjistruar: 13/01/2003
Vendbanimi: God is LOVE
Postime: 393
Status: Offline

Modifiko MesazhinKur jam ne timon shpalos fjalorin e piset : F*** Bitch, move your F*** Ass, Who the f***gave you the f**licence. lol . Nuk harroj te shaj dhe ne shqip , sikur te mbushet goja me mire me gjuhen tende.

Gjate dites pastaj , jam njeri i mire shume, vetem fjale t'omla nxjerr nga goja.

WTF me shoqeron ngado

 

__________________
Rumor is the only thing that gets thicker as you spread it.

Click Here to See the Profile for Sy_jeshilja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sy_jeshilja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sy_jeshilja Shto Sy_jeshilja nė listėn e injorimit Shto Sy_jeshilja nė listėn e monitorimit
 
11 Janar 2011 ::: 01:34
Niqua
Veteran ne forum


Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Postime: 6938
Status: Offline

Modifiko Mesazhinzemra, ylli, rrushi

 
Click Here to See the Profile for Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Shto Niqua nė listėn e monitorimit
 
15 Janar 2011 ::: 15:41
al74
hamall


Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Postime: 6674
Status: Offline

Modifiko Mesazhin"porca " me ca te vije mrapa. kom ra rahat se n'baze ca ti fusesh nga mrapa shreh lloj - lloj municionesh

 
Click Here to See the Profile for al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Shto al74 nė listėn e monitorimit
 
15 Janar 2011 ::: 21:16
cecilia
Adoleshente


Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Postime: 8180
Status: Offline

Modifiko MesazhinFigura ti

 

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Click Here to See the Profile for cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Shto cecilia nė listėn e monitorimit
 
15 Janar 2011 ::: 22:16
Eria
... smile ...


Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Postime: 10643
Status: Offline

Modifiko MesazhinScheiße kur s'me pelqen ndonje gje....
Kur jam me te mira : Süße (r) (embelsire )

 
Click Here to See the Profile for Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Shto Eria nė listėn e monitorimit
 
16 Janar 2011 ::: 02:00
AndreaPirelli
Veteran ne forum


Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Postime: 5672
Status: Offline

Modifiko MesazhinJa q****a robt ........................... porca putana ............. .

 
Click Here to See the Profile for AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 00:00 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Cilat jane fjalet/shprehjet qe perdorni me shume gjate dites??

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen