Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > "BAR TIRONA" per te gjithe... Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 164 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

hey si keni qene mire ? me jep nje red bull shpejt e shpejt se do iki do kthehem pak me vone

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2007 13:15
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
engjell_mbrojtes
"Ne qiellin e 7-te"

Regjistruar: 22/09/2005
Vendbanimi: "Ne qiellin e Forumit Horizont"
Mesazhe: 799

sexo erdha un.....hajde ma boj edhe mua i kafe e ta pim bashke...!

he ca bohet ktej hecen lokali apo jo?

__________________
"YoU KnOw iM iNdEpEnDeNt n I cAn MaKe iT Ma OwN"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2007 13:15
engjell_mbrojtes nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė engjell_mbrojtes Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjell_mbrojtes (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjell_mbrojtes Shto engjell_mbrojtes nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto engjell_mbrojtes nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
njeni
dikush

Regjistruar: 10/12/2006
Vendbanimi: united states of shkodra
Mesazhe: 1582

pershendetje.............
sexi me bej nje kafe jim bim...........

__________________
Ēka me i ba ksaj ♥♥♥♥zemres♥♥♥♥ se shkret, qe s`me la te jotoj rahat ne ket jete.....♥♥♥

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2007 16:23
njeni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė njeni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me njeni (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: njeni Shto njeni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto njeni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Citim:
Po citoj ato që tha Tigerblue
hey si keni qene mire ? me jep nje red bull shpejt e shpejt se do iki do kthehem pak me vone


O Zot kush me paska ardhur mu...Si je ylli mire?Pse sje duk hiç knej ti?...E di qe nuk ka lezet forumi pa ty apo jo...Ta sjell sexi red-bullin ty...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2007 17:32
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Engjell ca ke bo ti yllo...Lokali mire mire ecen...po kam qene içik me grip une dhe sja kom var shume...masnej kam fillu shkoj anej nga "blloku" loool...sikur te pash dhe ty atje apo me bene syte...Hahahhhaaa....bukur anej apo jo?

Njeni po ta sjell tani ate kafen dhe jim-bimin une ty...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2007 17:34
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

mirmbrema .......... !!!!!

SEXO ..........

....... te shkuara .... ( mesova se ke qene me grip ) .............


me sill nje Jack mua .......... edhe nje red-bull ................. Gezuar Bar " TIRONA " .................


......... alo .......... po qe se keni kohe ......... une po ju pres ketu .........

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2007 18:27
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
MARIOOO
notar

Regjistruar: 07/11/2006
Vendbanimi: ne det
Mesazhe: 11

Hey pershendetje.Do ma sillni nje birre Tirana mua po deshet?
Flm.per sherbimin.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2007 19:06
MARIOOO nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė MARIOOO Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MARIOOO (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: MARIOOO Shto MARIOOO nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto MARIOOO nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
engjell_mbrojtes
"Ne qiellin e 7-te"

Regjistruar: 22/09/2005
Vendbanimi: "Ne qiellin e Forumit Horizont"
Mesazhe: 799

Citim:
Po citoj ato që tha sexi
Engjell ca ke bo ti yllo...Lokali mire mire ecen...po kam qene içik me grip une dhe sja kom var shume...masnej kam fillu shkoj anej nga "blloku" loool...sikur te pash dhe ty atje apo me bene syte...Hahahhhaaa....bukur anej apo jo?

Njeni po ta sjell tani ate kafen dhe jim-bimin une ty...




anej nga blloku kalohet mire.........................edhe ktej ishte atmosfere e kendshme deri sa ma mbyllen lokalin mua looool po tashi nuk te bohet me ardh ktej.....!

hajde ma bo i kafe mua lal.

Comen si e kom? mi bej te fala kur te vi.

__________________
"YoU KnOw iM iNdEpEnDeNt n I cAn MaKe iT Ma OwN"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Janar 2007 09:06
engjell_mbrojtes nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė engjell_mbrojtes Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjell_mbrojtes (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjell_mbrojtes Shto engjell_mbrojtes nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto engjell_mbrojtes nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Jaku jam...
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 24/10/2006
Vendbanimi: jaku jam...
Mesazhe: 52

cka jeni tu ba mar a jeni mire ma bjeni i birre mu se skam pi do dite se kam ken me pune

__________________
Kudo jam,jaku jam...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Janar 2007 10:22
Jaku jam... nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Jaku jam... Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Jaku jam... (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Jaku jam... Shto Jaku jam... nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Jaku jam... nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
comja
atdhetare

Regjistruar: 21/09/2006
Vendbanimi: lagja tap. rr.shishe
Mesazhe: 611

Ckemi bari Sexi, Engjell si keni qene ?
O sexi ti vashdon te rishe ne Tirane?
Ma sille nje kafe turke se dua te ma shofi shefja kur te vi filxhanin.

__________________
Pema e pritjes eshte e hillur por frutet e saj jan te embla.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Janar 2007 10:34
comja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė comja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me comja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: comja Shto comja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto comja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 21:34 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 164 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > "BAR TIRONA" per te gjithe...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.