Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Meqe ra fjala.
Gjithsej 16 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Depende, depende.

Me qe ra llafi. po sikur te ishin breket prej shajaku?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Mars 2010 13:56
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Tarzani dhe tarzanet.

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Tarzani u rrit ne xhungel dhe e kishte shume te veshtire te ambientohej me qyetin dhe te mirat e tij. Sa ishte ne qytet nuk e zinte gjumi afer femrave te bukura qe i vardiseshin, ndihej i qete te kishte afer ndonje kafshe pylli e ta zinte gjumi rehat
Kur u kthye ne xhungel

Dy fjale per Tarzanin e vogel.( ky eshte nje tjeter tarzan)
Tarzani kur pau per here te pare boten u mahnit aq shume saqe u dashurua me te. Sa here tarzani kthehej ne xhungel u tregonte tarzaneve te tjere per mrekullite e botes e ata i zinte gjumi duke enderruar. Kjo enderr zgjaste e zgjaste vite te tera dhe tarzani kishte ngecur diku aty ne kohe, ne kohen e jetes se pyllit...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Mars 2010 17:12
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Re: Tarzani dhe tarzanet.

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Dy fjale per Tarzanin e vogel.( ky eshte nje tjeter tarzan)
Tarzani kur pau per here te pare boten u mahnit aq shume saqe u dashurua me te. Sa here tarzani kthehej ne xhungel u tregonte tarzaneve te tjere per mrekullite e botes e ata i zinte gjumi duke enderruar. Kjo enderr zgjaste e zgjaste vite te tera dhe tarzani kishte ngecur diku aty ne kohe, ne kohen e jetes se pyllit...


C'te paska zene me Tarzanin o Piktor


I vogel i vogel, po punen e ben te madhe thone.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Mars 2010 18:39
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14609

Meqe ra fjala ku e ka Xhejn Tarzani

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Mars 2010 18:40
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Po a e ka me? Se ku te lene.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Mars 2010 18:45
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14609

meqe ra fjala qysh t'kom Cedrus

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Mars 2010 18:54
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Tarzani dhe tarzanet 2

Nje dite tarzanet e vegjel vendosen te shkojne dhe ata te shohin bote me sy. Mirpo...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Mars 2010 18:58
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14609

Piktor vazhdoje perrallen se pertokam me shkrujt sot

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Mars 2010 19:00
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Tarzani dhe tarzanet 2

... mirpo, nuk po hyjme ne peripecite qe pershkuan te gjithe tarzanet ne bote. Pak nga pak e kuptuan se bota nuk ishte ashtu siç ua kishte rrefyer tarzani i vogel. Nje bote tjeter...


ps. Angjel nuk eshte peralle por peisazh, meqe ra fjala.

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
Piktor vazhdoje perrallen se pertokam me shkrujt sot
ps2
Citim:
Po citoj ato që tha cedrus

C'te paska zene me Tarzanin o Piktor


I vogel i vogel, po punen e ben te madhe thone.

do flasim me vone edhe per tarzanin e vogel. Sesi u zvoglua edhe me...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Mars 2010 19:14
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14609

Re: Tarzani dhe tarzanet 2

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
... mirpo, nuk po hyjme ne peripecite qe pershkuan te gjithe tarzanet ne bote. Pak nga pak e kuptuan se bota nuk ishte ashtu siç ua kishte rrefyer tarzani i vogel. Nje bote tjeter...nje bote tjeter ... utopike .... he vazhdoje se po te lexoj me endje

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Mars 2010 19:18
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:15 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 16 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Meqe ra fjala.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.