Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?
Gjithsej 8 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

23 Qershor 2010 ::: 19:07
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem


Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Postime: 4813
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?

Un mendoj se asht pamvarsisht se s'nuk....

 

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Click Here to See the Profile for lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit
 
23 Qershor 2010 ::: 19:44
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14609
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Re: A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82
Un mendoj se asht pamvarsisht se s'nuk....


Po qe ja fute kot nashti ... mos me thuaj qe doje te ishe aq i shemtut sa avatari qe ke ....apo jo djalli lol

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit
 
23 Qershor 2010 ::: 19:57
cecilia
Adoleshente


Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Postime: 8180
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Re: A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82
Un mendoj se asht pamvarsisht se s'nuk....Une them, jo i asaj qe duam te jemi por eshte me afer te se vertetes. I asaj qe i pershtatemi me shume...

 

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Click Here to See the Profile for cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Shto cecilia nė listėn e monitorimit
 
23 Qershor 2010 ::: 22:40
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko MesazhinS'besoj se ka nje ekuacion per te gjithe. Femrat shpesh vene femra qe do donin ti ngjanin na bukuria (shpesh te bukura, shpesh shume larg realitetit). Te tjere vendosin ate qe i perfaqson nga idete, nga shpirti. Por ne nje menyre apo ne nje tjeter secili shpreh nje kendveshtrim te vetes ne avatar.

 
Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
24 Qershor 2010 ::: 00:07
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Re: Re: A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?

Citim:
Po citoj ato që tha ceciliaUne them, jo i asaj qe duam te jemi por eshte me afer te se vertetes. I asaj qe i pershtatemi me shume...

cecilia e ka gjet mire e ka turlli qe thote kjo me cudit me zgjuarsine e saj nganjejere! te ofendon ne nje menyre qe ske as cfar i thua...
dmth une jam askushi dhe e shoh veten si nje hic
rrealiteti eshte i hidhur, thote nje filozofe tjeter ktu

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
24 Qershor 2010 ::: 01:41
shelgu
-


Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Postime: 8928
Status: Offline

Modifiko MesazhinOre Lezha, ku te vajti ndermend qe pyet.

Jo per gje po kam pare ca me shalka dhe ja kshu.

-Ose duan te jene ashtu dhe nuk e arrijne dot
-Ose jane dhe ngaqe s'duan te nxjerrrin foton, bejne te pamunduren qe te tregojne diqka.

Nuk po ze ne goje njeri se me kane share keto kohe.

 
Click Here to See the Profile for shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Shto shelgu nė listėn e monitorimit
 
24 Qershor 2010 ::: 07:17
cecilia
Adoleshente


Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Postime: 8180
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Re: Re: Re: A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
cecilia e ka gjet mire e ka turlli qe thote kjo me cudit me zgjuarsine e saj nganjejere! te ofendon ne nje menyre qe ske as cfar i thua...
dmth une jam askushi dhe e shoh veten si nje hic
rrealiteti eshte i hidhur, thote nje filozofe tjeter ktuMe thene te drejten s'te kuptoj mire se çdo te thuash...une i rashe shkurt me dy fjale ku po e them edhe prape, per mua avatari ngelet menyra me e afert me vetveten, kaq.

Lexo fajtorin, e ka thelluar me mire se une. Flm faje. (m'ka vjedh menimet)

Pastaj te bukurave s'u hyn ne pune zgjuarsia


Ps: Ku e pe ti askushin dhe hiçin? Po realitetin e hidhur?

P.s.s: Kurse nje tjeter filozof (po ktu) thote, "me mire te dish aq sa te duhet".

 

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Click Here to See the Profile for cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Shto cecilia nė listėn e monitorimit
 
24 Qershor 2010 ::: 10:27
Eria
... smile ...


Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Postime: 10643
Status: Offline

Modifiko MesazhinUne kam dashur perhere te jem..Eva Mendez,Laura Pausini,Katherine ZEta Jones,e ku di une cfare kam vene ketu

 
Click Here to See the Profile for Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Shto Eria nė listėn e monitorimit
 
24 Qershor 2010 ::: 16:44
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko Mesazhinsa her ve nje avtar ktu eshte per pak erotik ku di un kshu me pelqen hahahah
ndersa per antaret tjere ca te them varet ajo mendje mendje kjo dynja
dikure vendos si i vjen dikush ngaqe i perngjan e dikush i pelqen ai [personazh ku ta marresh vesh kurr se kam mendu te gjat per vete
si shof kurr forumistat ne baz te avatrit

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
24 Qershor 2010 ::: 17:45
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Eria
Une kam dashur perhere te jem..Eva Mendez,Laura Pausini,Katherine ZEta Jones,e ku di une cfare kam vene ketu


Me te tjerat mire, po me Pausinin humb pike ne vend te fitosh Ti vete ke me shume buze sesa Pauzushja romantike.

 
Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 00:23 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen