Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

29 Shtator 2010 ::: 01:35
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Postime: 10643
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Nuk pasqyron ate qe dua te jem..Kjo JAM une

Click Here to See the Profile for Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Shto Eria nė listėn e monitorimit

12 Tetor 2010 ::: 05:22
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Postime: 6938

Modifiko Mesazhin

kjo qe kam tani PO

Click Here to See the Profile for Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Shto Niqua nė listėn e monitorimit

12 Tetor 2010 ::: 06:36
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Postime: 6852

Modifiko Mesazhin

Citim:
Po citoj ato që tha Niqua
kjo qe kam tani PO

Niqua, shume i erret Avatari jot, megjithe syze qe kam vene prap veshtire me e deshifru!

Click Here to See the Profile for Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Shto Vizioner nė listėn e monitorimit

12 Tetor 2010 ::: 16:13
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Postime: 6938

Modifiko Mesazhin

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner

Niqua, shume i erret Avatari jot, megjithe syze qe kam vene prap veshtire me e deshifru!

varet se ku te kam shkuar syte

Click Here to See the Profile for Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Shto Niqua nė listėn e monitorimit

31 Maj 2011 ::: 14:02
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Postime: 8269

Modifiko Mesazhin

Mendoj se po...
Gjithmon i pershtas, firmen, avatarin, "biografin" me natyren qe me karakterizon ..

Click Here to See the Profile for lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Shto lule nė listėn e monitorimit

01 Qershor 2011 ::: 12:38
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487

Modifiko Mesazhin

sbesoj imi jo ps shiku qe jam zveshe aty sdo thote qe me pelqen te rri zhveshe gjithe kohes
e tani ne vere ska problem nxeht po ne dimer as qe behet fjale

Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit

04 Qershor 2011 ::: 22:23
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Postime: 6674

Modifiko Mesazhin

jo jo...pasqyron komshien

Click Here to See the Profile for al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Shto al74 nė listėn e monitorimit

04 Qershor 2011 ::: 22:24
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Postime: 10184

Modifiko Mesazhin

Citim:
Po citoj ato që tha al74
jo jo...pasqyron komshien

al pse nuk ven nje avatar dhe ti ?

Click Here to See the Profile for BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit

04 Qershor 2011 ::: 22:27
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Postime: 6674

Modifiko Mesazhin

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA

al pse nuk ven nje avatar dhe ti ?

marre me thon po vallaj nuk di si vehen . kur ju kerkoj robve ndihme mazallah qe ta fishkelle njeri athere ma mir kshu si mur i bardh

Click Here to See the Profile for al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Shto al74 nė listėn e monitorimit

04 Qershor 2011 ::: 22:31
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Postime: 10184

Modifiko Mesazhin

Citim:
Po citoj ato që tha al74

marre me thon po vallaj nuk di si vehen . kur ju kerkoj robve ndihme mazallah qe ta fishkelle njeri athere ma mir kshu si mur i bardh

qyqa kur kam mesuar une jo ti hahahah

Click Here to See the Profile for BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit

Ora tani: 00:14 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen