Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Psikologjia > Si reagoni kur nevrikoseni
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
cancer
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/03/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 448

njof ca femra un qe aman aman,se di ca lloji je ti vallahi

__________________
I watched the world float to the dark side of the moon, and after all I knew it had to be something to do with you

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Dhjetor 2007 21:52
cancer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cancer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cancer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cancer Shto cancer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cancer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

Citim:
Po citoj ato që tha cancer
njof ca femra un qe aman aman,se di ca lloji je ti vallahi



nga ato qe per zotin ik me mire

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Dhjetor 2007 21:54
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cancer
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/03/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 448

qenke tamam nga ato qe me pelqejne mua

__________________
I watched the world float to the dark side of the moon, and after all I knew it had to be something to do with you

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Dhjetor 2007 21:56
cancer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cancer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cancer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cancer Shto cancer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cancer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

Kotke a lumadhe...

Po ne nxjerrim koburen kur bejme dasem a derbardhe, c'pret kur jemi te nevrikosur?

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2007 19:39
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Re: Kotke a lumadhe...

Citim:
Po citoj ato që tha cupka
Po ne nxjerrim koburen kur bejme dasem a derbardhe, c'pret kur jemi te nevrikosur?




Ke te drejte nuk e ke idene cupke, sa frike kam une kur jam ne dasma shqiptare, se plas sherri pa pritur e pa kujtuar, me keq se ne filmat mafioze me italiane.

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2007 20:02
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ornela
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 136

Citim:
Po citoj ato që tha kotka
Kur nevrikosem kohet e fundit une i futem patrimit, e c'pastrim nga ai shembullori, xixellon cdo gje, se fuqite jane ne maksimum



Nuk qekam e vetme :p

__________________
L'amicizia č pił importante dell'amore: se riesci a capirlo in tempo forse non tutto č perduto..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Janar 2008 21:48
Ornela nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ornela Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ornela (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ornela Shto Ornela nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ornela nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Maksimumi perplas ndonje dere,kthej ndonje llaf,dhe shaj me vete nga inati (sle me gje pa thene ).
Pastaj preferoj te mbyllem diku derisa te me bien nervat.Ndonjehere qaj dhe nga inati,por kete e kam zakon.Lotet i kam pa rubinete,me thote im ate. :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Janar 2008 09:24
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Citim:
Po citoj ato që tha Eria
Maksimumi perplas ndonje dere,kthej ndonje llaf,dhe shaj me vete nga inati (sle me gje pa thene ).
Pastaj preferoj te mbyllem diku derisa te me bien nervat.Ndonjehere qaj dhe nga inati,por kete e kam zakon.Lotet i kam pa rubinete,me thote im ate. :p



.........

ahaaaaaaa Eriushe edhe une e kam inatin me qarje.....:p jo nga sektori i shkapetjeve,thyerjeve dhe fyerjeve..:p...cuditerisht kam nje qetesi te papame kur nevrikosem dhe e kontrolloj veten qe te mos them ndonje fjale qe mund te pendohem apo qe do me duhet te jap sqarime....edhe pse se shumti mbyllja ne dhome ,muzika larte dhe neti jane duke me pelqyer si opsione...:p:p

nevrikim te mbare formuistave...:p

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Janar 2008 12:27
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Une kam tip nevrik dhe shume direkte, por per fat te mire zakonisht s'ngre zerin ose gjera te tilla(edhepse ka pase rast qe dikush qe me acaroi shume mori goten e veres per surrat), ama nga brenda ziej. Atehere eshte kohe per jogging ose izolim total sa te qetesohem. Ama gjerat qe me bejne te nevrikosem s'i harroj lehte, sado vone po m'u dha mundesia ja kthej "favorin" :)
ky asht nje vertyt taman femre. si thojne, femrat sta falin kurre.:)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Janar 2008 11:09
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha Eria
Maksimumi perplas ndonje dere,kthej ndonje llaf,dhe shaj me vete nga inati (sle me gje pa thene ).
Pastaj preferoj te mbyllem diku derisa te me bien nervat.Ndonjehere qaj dhe nga inati,por kete e kam zakon.Lotet i kam pa rubinete,me thote im ate. :p

ato vajza qe dine te lotojn, jane sexy, taman nje bukuri femrore e dhuruar nga zoti.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Janar 2008 11:14
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 21:50 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Psikologjia > Si reagoni kur nevrikoseni

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.