Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Psikologjia > Si reagoni kur nevrikoseni
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Re: Si reagoni kur nevrikoseni

Citim:
Po citoj ato që tha kotka
1. Thyeni pjata?

2. Bertisni pa aresye?

3. Grindeni me vehten?

4. Perplasni sendet perreth?

5. Kritikoni dhe ankoheni per cdo gje, qe syri juaj e sheh ndryshe?

6. Shkoni ne gym apo ne ecje me hap te shpejte?

7. Degjoni muzike te bute apo energjike?

8. Doni te bisedoni me dike rreth asaj c'ka ju beri nevrik?

Une vete thyeja pjata kur isha e re dhe doja te flisja me dike, tani ja fus me vrap, ecje me hap te shpejte, gym ose not.



6,7,8 bej zakonisht.
Dua te provoj njeher te paren alternative mos ndoshta esht me e mira

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2011 03:10
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Citim:
Po citoj ato që tha Enya
-Kur nevrikosem, i telefonoj Dashnorit Imagjinar.-Hahahahahahaha-

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2011 03:11
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

une perdori
te paren ,te dyten ,treten ,katerten e te pesten e skam maru akoma

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2011 12:34
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Marre flake shpejt dhe s'di me cfare them, pastaj duhet kohe te marre veten, nga inati, dhe thjeshte hesht

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2011 12:57
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ColdFire
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2008
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 911

Citim:
Po citoj ato që tha Dulcis in Fundo
I futem puneve me koke, dhe behem aq e shpejte e aq e sakte sa qe habis dhe veten ndonjehere


Kujtoja se me ndodhte vetem mua.
Mbaroj punet qe mund te kisha terhequr zvarre dhe per nje muaj nqs do isha ne qejf. Nuk e kisha vene re derisa e degjova nga nje superior ne pune qe kujtoi se me beri kompliment/nder: " I like ***** in my team, she is a straight shooter even in the most difficult situations". E vetmja gje qe duhet te bej tani eshte ti qendroj larg kur jam e qete

Duhet studjuar kjo pune, se kur me ikin nervat cuditerisht ndihem shume e lodhur fizikisht.

__________________
Frankly my darling , I don't give a damn!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Gusht 2011 23:16
ColdFire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ColdFire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ColdFire (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ColdFire Shto ColdFire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ColdFire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

sinqerisht kam fillu te bertas shume sa urrej veten e papermbajtshme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Gusht 2011 23:28
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

ah sikur te nevrikosesha njehere! ku kam nerva une?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2011 00:22
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Ana1
ah sikur te nevrikosesha njehere! ku kam nerva une?!


E po hidhu andej nga tema e pordhes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2011 00:30
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

reagoj sipas situates

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2011 00:57
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

sot p.sh tani sa mora nje gjob pa bere asgje gabim. asgje gabim persa i perkt rregullave rrugore ne rruge me makine.

isha ne down town duke u kthyer ne shpi nje makne policie me dy polica brenda me qepen mbrapa per 4 milje deri afer baneses time.

pak para se te vij tek shpia ndezin dritat dhe ndalohem.
me akuzojn qe nuk perdora sinjalin kur nderrova linjen, dicka qe isha shume shume qartesisht i vetdijshem qe e perdora sinjalin.
une i them i swear to god that i did use the signal krsital clear and it works.
ky low life motherfucker piece of shit thote jo nuk e perdore.

pasi nuk gjeten asgje jashte rregullave insurancen regjistrimin te gjitha i kam te paguara, adresen e sakte etj
ky low life don tme shkruaj gjoben per sinjalin qe jam krejt i vedijshem qe e perdora, edhe vete llogjika kur ke dy plica duke tu qepur mbrapa e perdor edhe nese zakonisht nuk e perdor, ja shpjegoj me sinqeritet ktij white trash low life mother fucker dhe i betphem tek zoti qe e kam perdorur.

ky me thote mos e perdor "the lords name i vain". une i thashe ti je genjeshtar dhe nuk beson ne zot.
zoti te ka dhene nje pune me pak fuqi te lighit ne dore dhe po e shperdoron. po me grabit ne nje dite me diell kshtu ne mes te gjithve.
pak me plas per nje gjobe meqe para dy tre ditesh kam lene 4 mij dollar, por kur nje low life rrencak shpifarak kshtu, te ben te mendosh gjera te errta ne tru, dhe ai buqeshte se e dinte cfar po me vlon truni.

e mbulla gojen dhe i thashe nuk te pergjigjem me asnje pyejte nga ti.
i learned enough about your existence.
take my car if u want.
dhe rrefuzova te jap makines me pa u larguar ato, nuk do leviz nga ktu pa u larguar ju nga syte e mij, se nuk ju besoj. mund te shpikini ndonje genjeshter kot dhe tam fusni plumb kot, kaq mendoj per juve qe paguheni te na ruani.

i can see centruries of long line white trash in this piece of shits face.
a white punk ugly face with small dick most likely that his wife or girflriend has being gang banged by niggers while he was in the army.
now he has gotta take it out on me.
and he calls himself a christian.

christanity contains alot of scum insight, like this piece of shit.
e ndyjn ket fe tipat si kta.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2011 01:36
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:33 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Psikologjia > Si reagoni kur nevrikoseni

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.