Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Mbi kėtė forum > Moderatori me i mire per 2008
Kush mendoni se eshte moderatori me i mire per 2008 ?
Ky sondazh ėshtė i mbyllur.
agata 4 6.35%
alfa-5 0 0%
Balerina 1 1.59%
briseide 0 0%
diabolic 1 1.59%
Dr_Devil 1 1.59%
Eishin-an Kati 3 4.76%
Eria 1 1.59%
erzeni_be 1 1.59%
Fajtori 2 3.17%
Gjergj Kastrioti 7 11.11%
Isra 1 1.59%
Lela_Dr 5 7.94%
lezhjani-82 4 6.35%
Lord_Of_The_Strings 10 15.87%
NS-6 4 6.35%
Piktor 9 14.29%
THe_AnSwEr 0 0%
Tulipani 7 11.11%
Zhylien Sorel 2 3.17%
Gjithsej: 63 votime 100%
 Sondazhi është mbyllur më 31 Dhjetor 2008, ora 13:01  (46 ditë pas hapjes) [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]

Gjithsej 13 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha briseide
Une kam luajtur mendsh perfundimisht ,thash se ishim ne nenforumin e moderatoreve e po visja trurin cne Trulli ka postuar



I got connections ............ :caj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2008 23:03
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

Citim:
Po citoj ato që tha briseide
Une kam luajtur mendsh perfundimisht ,thash se ishim ne nenforumin e moderatoreve e po visja trurin cne Trulli ka postuar



mire qe shkrujte ti se une mendova qe turlli ishte shtu moderator dhe ky ishte nder shkrimet e tija te para si i tille

çna gjeti çna gjeti

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2008 23:03
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
akrepi2008
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 02/06/2008
Vendbanimi: .
Mesazhe: 335

Vota ime i shkon lordit per kontributin ne informatike por edhe pse ka qene ne angli dhe punon ne nje higher place

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2008 00:05
akrepi2008 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė akrepi2008 Kėrko mesazhe tė tjera nga: akrepi2008 Shto akrepi2008 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto akrepi2008 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ColdFire
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2008
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 911

Thumbs up

per gjergjin tim sigurisht...

Eh, por cfare Donike do isha une, po nuk votova per Gjergjin. Jam e sigurt qe do fitoje, s'ka humbur ndonjehere...
S'eshte koha tani te zhgenjehemi nga Gjergji

pershendetje

__________________
Frankly my darling , I don't give a damn!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2008 01:29
ColdFire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ColdFire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ColdFire (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ColdFire Shto ColdFire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ColdFire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lost_soul
going nowhere..

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: orders of magnitude
Mesazhe: 2692

Mua me duken te gjithe bloze..

__________________
Walking the drunkard's walk...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2008 03:10
lost_soul nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lost_soul Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lost_soul (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lost_soul Shto lost_soul nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lost_soul nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Citim:
Po citoj ato që tha halfgang
vota ime perviti atje vete .... pershendetje princeshe....


Flm miku im.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2008 12:30
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Citim:
Po citoj ato që tha NS-6


mire qe shkrujte ti se une mendova qe turlli ishte shtu moderator dhe ky ishte nder shkrimet e tija te para si i tille

çna gjeti çna gjeti



Iu bashkove dhe ti grupit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2008 12:38
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Meqenese na jepet rasti,votova edhe une dhe vota ime shkoi per moderatorin me te ekuilibruar Piktori.E meriton Shkoder locja!Qe te vleresosh dike, nuk duhen patur parasysh miqesite,por vetite qe e karakterizojne admin/moderatorin.Nje nga vetite qe duhet te karakterizojne duhet te jete thjeshtesia e tij,aftesia e komunikimi me antaret e FH,ndershmeria ne gjykimin e monitorimin sa me te drejte te ''konflikteve'' qe mund te lindin,barazia ne zbatimin korrekt te termave dhe konditave per te qene admin e moderator.Ai eshte tolerant e i komunikueshem me te gjithe anetaret e rregullt,por edhe i ashper me shkelsit e atyre termave qe kemi firmosur.
Keto veti e te tjera jane motivi i punes dhe veprimtarise se ketij personi.Ju ftoj qe t'i vleresoni keto veti tek Puntori i dikurshem.
Pavaresisht se dikush ju bene elozhe e i perkedhel disa snober e servil,njerez qe bejne vleresime me dy standarte,ata nuk e meritojne vleresime me superlativa.Ata nuk jane te zot per kete ''detyre''.Neser sikur te ishin drejtues e po te kishin njerez nen vartesine e tyre,keta lloj ''kuadrosh'' me shume do ta demtonin se sa do ta permiresonin punen e nje kompanie apo cfardolloj organizimi qofte!Keto jane disa mendime te miat,por mos mendoni se kam opinion negativ edhe per ata qe dua te kritikoje.
Pershendetje te gjithve!

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2008 16:16
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA
Meqenese na jepet rasti,votova edhe une dhe vota ime shkoi per moderatorin me te ekuilibruar Piktori.E meriton Shkoder locja!Qe te vleresosh dike, nuk duhen patur parasysh miqesite,por vetite qe e karakterizojne admin/moderatorin.Nje nga vetite qe duhet te karakterizojne duhet te jete thjeshtesia e tij,aftesia e komunikimi me antaret e FH,ndershmeria ne gjykimin e monitorimin sa me te drejte te ''konflikteve'' qe mund te lindin,barazia ne zbatimin korrekt te termave dhe konditave per te qene admin e moderator.Ai eshte tolerant e i komunikueshem me te gjithe anetaret e rregullt,por edhe i ashper me shkelsit e atyre termave qe kemi firmosur.
Keto veti e te tjera jane motivi i punes dhe veprimtarise se ketij personi.Ju ftoj qe t'i vleresoni keto veti tek Puntori i dikurshem.
Pavaresisht se dikush ju bene elozhe e i perkedhel disa snober e servil,njerez qe bejne vleresime me dy standarte,ata nuk e meritojne vleresime me superlativa.Ata nuk jane te zot per kete ''detyre''.Neser sikur te ishin drejtues e po te kishin njerez nen vartesine e tyre,keta lloj ''kuadrosh'' me shume do ta demtonin se sa do ta permiresonin punen e nje kompanie apo cfardolloj organizimi qofte!Keto jane disa mendime te miat,por mos mendoni se kam opinion negativ edhe per ata qe dua te kritikoje.
Pershendetje te gjithve!



Vallaj IQVLORA ketu ke fol tamam si baba qe se shpejti do te behet gjysh ha ha

nuk e di pse me kujtove tim vjerr

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2008 16:47
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Pershendetje miqte e mi dhe e konsideroj me rrespekt vlersimin qe me beni, natyrisht qe punen e moderatorit e bej me qejf dhe mundohem me sa mundem ta bej sa me mire.
Faleminderit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2008 18:20
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:42 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 13 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Mbi kėtė forum > Moderatori me i mire per 2008

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.