Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? Vlerësimi i Temës: 9 votime, mesatarja 3.33.
Gjithsej 39 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mëparshme   Tema Tjetër
Autori
Titulli Hap një temë të re    Përgjigju brenda kësaj teme
Antik
.

Regjistruar: 02/08/2003
Vendbanimi: grecce
Mesazhe: 71

cili eshte vendi me i bukur ne shqiperi?

kam nje pyetje per ju forumista:nuk me thoni kushe eshte per mendimin tuaj vendi me i bukur ne shqiperi.

per mua eshte dhermiu.

__________________
drymades

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 11 Nëntor 2003 19:53
Antik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të Antik Kliko këtu për të kontaktuar me Antik (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: Antik Shto Antik në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto Antik në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
S.l.
Anetar i ri

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Danimarke
Mesazhe: 28

nga mua

Per mua eshte tregu fshatar ne Fier,( shaka) Jo me fal ai ne lushnje.

Vendi me i bukur ne shqiperi per mua eshte Saranda

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 12 Nëntor 2003 21:10
S.l. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të S.l. Kliko këtu për të kontaktuar me S.l. (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: S.l. Shto S.l. në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto S.l. në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
Antik
.

Regjistruar: 02/08/2003
Vendbanimi: grecce
Mesazhe: 71

o figure

po ku tu kujtua tregu.hahahaha

__________________
drymades

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 13 Nëntor 2003 20:26
Antik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të Antik Kliko këtu për të kontaktuar me Antik (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: Antik Shto Antik në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto Antik në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
pipi
hic

Regjistruar: 09/02/2004
Vendbanimi: _*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_
Mesazhe: 499

Talking

vendi qe me pelqen me shume ne shqiperi eshte dhermiu.
ne tirane tregu fshatar ai plot me balte afer lanes.

__________________
nese je i merzitur,gezoju ka me keq:vdekja.nese ke vdekur prape gezoju e keqja ka kaluar

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 12 Mars 2004 20:57
pipi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të pipi Kliko këtu për të kontaktuar me pipi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale të pipi't! Kërko mesazhe të tjera nga: pipi Shto pipi në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto pipi në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

Lightbulb

VLORA mo, ku ka si ajo. Pastaj dhe Himara, Saranda, Llogaraja, Dhermiu.
Keto jane ultra fare.

__________________
hey babez

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 13 Mars 2004 02:41
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të JaM_VlOnJaTe Kliko këtu për të kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto JaM_VlOnJaTe në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
VLonjatja2003
Proud~To~Be~VLonjate

Regjistruar: 14/10/2003
Vendbanimi: Ku me do qejfi
Mesazhe: 158

Vendi me i bukur eshte VLORA (dmth Dhermiu, Llogaraja, Jala,Radhima,

Himara etc....) lol jo ne Shqiperi po ne gjithe boten ku ka vend me te bukur

se VLORA......


Pastaj mbas VLores eshte Saranda.... vende te tjera s ka..... jane te gjitha

njesoj .....


pacim

__________________
~~VLora~Da~Best~~

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 13 Mars 2004 11:36
VLonjatja2003 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të VLonjatja2003 Kliko këtu për të kontaktuar me VLonjatja2003 (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: VLonjatja2003 Shto VLonjatja2003 në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto VLonjatja2003 në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
qorri
Anëtar Aktiv

Regjistruar: 26/12/2003
Vendbanimi: ketej nga bregu i lumit
Mesazhe: 250

Citim:
Po citoj ato që tha VLonjatja2003
Vendi me i bukur eshte VLORA (dmth Dhermiu, Llogaraja, Jala,Radhima,

Himara etc....) lol jo ne Shqiperi po ne gjithe boten ku ka vend me te bukur

se VLORA......


Pastaj mbas VLores eshte Saranda.... vende te tjera s ka..... jane te gjitha

njesoj .....


pacim




Te drejte ke patriote me te bukur se Vlora nuk ka.E te pelcasin keta te tjeret nga inati VLORA ESHTE ME E BUKURA NE SHQIPERI........

__________________
I SAY WHAT I THINK AND I DO WHAT I SAY

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 16 Mars 2004 00:03
qorri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të qorri Kliko këtu për të kontaktuar me qorri (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: qorri Shto qorri në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto qorri në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

Talking

hi hi hi...aren't we proud.... (*_*)

__________________
hey babez

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 16 Mars 2004 00:43
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të JaM_VlOnJaTe Kliko këtu për të kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto JaM_VlOnJaTe në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
VLonjatja2003
Proud~To~Be~VLonjate

Regjistruar: 14/10/2003
Vendbanimi: Ku me do qejfi
Mesazhe: 158

Yeh patriote te hidhen perpjete keta s kane ca i shajne Vlores edhe ato qe

i thone i thone kot se dhe vete e dine qe ku ka vend me te bukur se VLora

sidomos ne Himare e kam fiksim fare te bej plazh atje

hihihihiih Vlonjatja si moj s jemi Proud jemi qe c ke me ate pune ahahahhaahah

Proud_To_Be_VLonjater apo jo???????


pacim

__________________
~~VLora~Da~Best~~

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 16 Mars 2004 08:30
VLonjatja2003 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të VLonjatja2003 Kliko këtu për të kontaktuar me VLonjatja2003 (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: VLonjatja2003 Shto VLonjatja2003 në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto VLonjatja2003 në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
u.s.a600
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 20/10/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 164

yyyyyyyyyy

qenka mbledhur e tere Vlora ketu,
E morem vesh, qe Vlora eshte me e bukur por do ishte me e bukur po qe se i ka dhe gocat e bukura atehere mund ta vizitoj kete vend, hajde tung.

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 16 Mars 2004 15:44
u.s.a600 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të u.s.a600 Kliko këtu për të kontaktuar me u.s.a600 (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: u.s.a600 Shto u.s.a600 në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto u.s.a600 në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:40 Hap një temë të re    Përgjigju brenda kësaj teme
Gjithsej 39 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mëparshme   Tema Tjetër

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi?

Përgatit Këtë Faqe Për Printim | Dërgoje Me Email | Abonohu Në Këtë Temë

Vlerëso këtë temë:

Mundësitë e Nën-Forumit:
Nuk mund të hapni tema
Nuk mund ti përgjigjeni temave
Nuk mund të bashkangjisni file
Nuk mund të modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko për tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet që gjenden tek Forumi Horizont janë kontribut i vizitorëve. Jeni të lutur të mos i kopjoni por ti bëni link adresën ku ndodhen.