Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Veshjet firmato...
Gjithsej 9 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
&RY
Anetar i ri

Regjistruar: 18/02/2006
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 12

Veshjet firmato...

Pershendetje te gjitheve...
-A jeni te fiksuar pas veshjeve firmato apo preferoni veshje me te cilat mjafton te ndiheni mire dhe nuk ka rendesi nese jane firmato ose jo?
-Si e kuptoni ne qofte se nje veshje eshte firmato ose jo???

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2006 18:11
&RY nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė &RY Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me &RY (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: &RY Shto &RY nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto &RY nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

sinqerisht per mua ska rendesi fare.
Une vesh cfare me pelqen,edhe pse mund ta blej 1 lek.
Shpesh po ti vesh re te huajt kur vijn ketu ne shqiperi jane te veshur fare thjesh.
Shkurt e kan kaluar ate stad ku i japin rendesi me "ton" veshjes se jashtme.....
Ka qe jane te veshur me firmato po zhulin e "brendshem" nuk e lajne dot kurre.......

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2006 19:24
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

ne fakt une jam pak maniak pas vehsjeve firmato dhe mundohem ti pershtas me sa kam mundesi dhe kohe per ti veshur keto.jam i dhene pas Armanit,C.Klain(i preferuar per mua),perry elliot portofolio si edhe nga express.tani jo se vesh vetem keto,por pergjithesisht,kur shkoj ne party,ose ne gjera te tjera te ketij lloji,mundohem te perdor nje veshje sa me firmato.

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2006 00:09
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
&RY
Anetar i ri

Regjistruar: 18/02/2006
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 12

A tregon veshja firmato personalitetin e njeriut? Si e kuptoni qe nje veshje eshte firmato???

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2006 11:07
&RY nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė &RY Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me &RY (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: &RY Shto &RY nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto &RY nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksenia
Ne vendlindje

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: TR
Mesazhe: 894

E kush nuk do te vishet firmato pavaresisht se jo gjtihmone kemi mundesi...
Te them te drejten une shpesh here e dalloj nje veshje kur ajo eshte firmato ...

__________________
O Perandor - O Hic!!!(Hitler)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2006 11:46
ksenia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksenia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksenia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksenia Shto ksenia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksenia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Sigurisht qe me pelqen te vesh firmato por per raste te vecanta i perdor, kurse per perdite vesh edhe rroba normale, sepse Rrogat jane ato qe jane

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2006 11:49
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
luledele
spring

Regjistruar: 03/03/2006
Vendbanimi: Firenze, It
Mesazhe: 258

Rrobat firmato jane nje kenaqesi me vete.Te qenit student nuk na i mundeson nje gje te tille.
Per mendimin tim n.q.se di ti kombinosh ,mbash paster dhe ke kultur ne te veshur nuk do dallohesh shume nga ajo qe i ka rrobat firmato.
Gjithsei RROFTE KINA qe kopjon ne menyre identike shuem rroba kepuce dhe canta qe shume pak dine ti dallojne nga origjinali.

__________________
~~~~~~~Buzeqesh sepse eshte gjeja e dyte me e bukur qe mund te besh me buzet e tua~~~~~~~~``

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Prill 2006 20:30
luledele nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė luledele Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me luledele (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: luledele Shto luledele nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto luledele nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Per hir te firmes dynjaja arrin te veshe dhe rroba me te shkruar ne to"DE PUTA MADRE".Sa me vjen te qesh sahere qe i shoh ne qender duke treguar fanelen e tyre te re...

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Prill 2006 21:33
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re xhinxse.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 496 herė.

..

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2006 13:44
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re summer pants.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 492 herė.

..victoria's secret

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2006 13:45
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 06:25 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 9 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Veshjet firmato...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.