Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...
Gjithsej 577 faqe: « E parė ... « 568 569 570 571 572 573 574 575 576 [577]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

02 Janar 2020 ::: 04:24
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko MesazhinTani qe po e lexoj une kete lart, eshte e kunderta, si ia bejne nga i ftohti thuaj.

 

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
11 Janar 2020 ::: 06:15
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko MesazhinHeshtje leshi, pa lidhje.

 

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
23 Janar 2020 ::: 17:09
robert
Veteran ne forum


Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Postime: 868
Status: Offline

Modifiko MesazhinUne kam pasur arsye per mungesen shoku mesues. Kam vite qe nuk me ndahen zyrat gjermane! Tani se fundi edhe nje problem me Mafian e telefonit, e mbrojtur kjo -si shumica e firmave ne Gjermani- nga shteti dhe qeveria. Te keqen e Enverit, thuaj! Jo ore, ta kishim ditur keshtu Gjermanine, nuk do e kishim shkelur fare. Tmerr! Nuk dihet dhe sa dite, jave apo muaj jete me kane lene! Mire qe u kalitem ne Shqiperi, se tani do ishim dorezuar me kohe! (Nuk eshte skicofreni, eshte realitet i hidhur!)

 

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Click Here to See the Profile for robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Shto robert nė listėn e monitorimit
 
25 Janar 2020 ::: 06:34
Vizioner
...ne Timon


Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Postime: 6852
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha robert
Tani se fundi edhe nje problem me Mafian e telefonit, e mbrojtur kjo -si shumica e firmave ne Gjermani- nga shteti dhe qeveria.


Pershendetje Robert.

Cfare Problemi ke realisht dhe me cilen shoqeri (Anbieter)-interneti?
N.q.se mundesh t`a tregosh?


--- Ich bin mit meiner Anbieter sehr zufrieden

 

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Click Here to See the Profile for Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Shto Vizioner nė listėn e monitorimit
 
27 Janar 2020 ::: 10:56
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14610
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Heshtje leshi, pa lidhje.


eee pra, vetem ksaj ske c'i ben

ckemi gjalle jeni

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit
 
25 Prill 2020 ::: 23:07
Eria
... smile ...


Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Postime: 10644
Status: Offline

Modifiko MesazhinPo forumi c'mu kujtua ne kete ore?

Uroj te jeni mire.

 
Click Here to See the Profile for Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Shto Eria nė listėn e monitorimit
 
26 Prill 2020 ::: 11:30
robert
Veteran ne forum


Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Postime: 868
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato qļæ½ tha Vizioner

Pershendetje Robert.
Cfare Problemi ke realisht dhe me cilen shoqeri (Anbieter)-interneti?
N.q.se mundesh t`a tregosh?
--- Ich bin mit meiner Anbieter sehr zufrieden


Thjesht mu shiten kater kontrata celulari, si nje lloj shtese e kontrates se vjeter (per fat akoma aktuale) nga nje shites dyqani i O2, nje turk, cun i ri, mjaft i sjellshem, i dashur dhe sqarues. Prapa gjithe kesaj paraqitje te ngrohte dhe aspak dyshuese fshihej jo vetem tendenca per te shitur sa me shume, jo vetem papergjegjshmeria e nje te riu qe nuk e di sa deme i shkakton njerezve, por edhe detyra e shefave te O2 per te prishur kontratat e vjetra me Alicen, te cilen e ka blere O2.
Tani, kete situate e shfrytezojne subjekte te tjera, te cilat kane rreth 15 vjet qe nuk po me ndahen me gjithfare ngacmimesh dhe problemesh artificiale, qysh se futa hundet ne Bibel e Kuran, e pastaj tek Ajnshtajni, e pastaj tek te tjere dhe gjithfare tabush e te vertetash, qe prekin disi lobe e rrethe te perzgjedhura, e qe gjithmone duan veshtirsi te hyjne apo te pranohen ne terrene zyrtare dhe drejtuese te nje e tjeter vendi.
Per me shume material ke tek faqja ime e internetit, fjale cimbuese, per problemin e telefonit tek ribrika deutsch, pastaj telefonica germany; ndersa tek youtube jane tre filmime (paksa te merzitshme, po me mjaft te dhena): 1) ist deutschland kriminll? Khashogis Fall bei Telefon-VertrƤge 2) O2 wird immer schlimmer BtrĆ¼gerei im System 3) deutsche staat in Hand der Telefonmafia-Firmen, O2 me perkthim shqip.
Ne pamje te pare duket pak paranoje, skicofreni, por jane fakte te verteta, te cilat pak nga pak jam duke i nxjerre tek faqja ime e internetit.
Ti mund te jesh i kenaqur dhe Gjermania ka mjaft gjera te mira, por mua me ka kapur ne anen e keqe. Fate - fate, sic i thone.

 

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Click Here to See the Profile for robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Shto robert nė listėn e monitorimit
 
28 Maj 2020 ::: 04:14
Endri
Moderator


Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Postime: 1498
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Ho me Endri, gjalle je? A ka noi te re?


Faje,shpresoj gjendja eshte bere me mire andej. Karantine ketej, "pune nga shpia" me pak fjale leviz pak mousin dhe nje sy gjume nga dreka...

 
Click Here to See the Profile for Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Shto Endri nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 21:22 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 577 faqe: « E parė ... « 568 569 570 571 572 573 574 575 576 [577]   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen