Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Nje pyetje qe i intereson vajzave. Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 2.33.
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
|TrusT|
Ing. Arch.

Regjistruar: 14/02/2004
Vendbanimi: It, Bologna
Mesazhe: 19

Re: Re: Nje pyetje qe i intereson vajzave.

Citim:
Po citoj ato që tha vlora-angel


ej une jam goc dhe dua te them se vlonjatet jan numer 1 pastaj tirona, jo se jam vlonjate por jan vertet si shpirt ej vajza u siguroj per kete!!!!!!!!!!!!!!!



o shpirti , po si i behet kur je me origjine nga Vlora po i rritur ne Tirone ?????'


jep opinionin tend personal .


mmmmmmmmuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhh tek veni

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Prill 2004 18:26
|TrusT| nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė |TrusT| Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me |TrusT| (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė |TrusT|'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: |TrusT| Shto |TrusT| nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto |TrusT| nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
vlora-angel
jetoj ne boten e engjejve

Regjistruar: 06/03/2004
Vendbanimi: in a house of angels!!
Mesazhe: 92

hmmmmmmmmmmmmmmmmm!!

SI the ti shpirt me origjin nga vlora po rriture ne tiron hem eaven better baby une thash qe me pelqejn vlonjatet por dhe tironsit keshtu qe ti ke bere nje mix qe cdo njeri do e deshironte qe dhe ta kerkoja une sdo e gjeja dot sepse me pelqejn vlonjatet dhe tironsit keshtu qe ti ke nga te dyja anet wich is great!!!!!!!!!! keshtu qe mos u merakos shpirti ime se une e kame gjeture ate qe dua dhe ai qe dua je ti .

i love you baby dhe te puthe forrt muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh !!

__________________
beso tek zoti por mos beso ne fe??

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Prill 2004 12:02
vlora-angel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vlora-angel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vlora-angel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: vlora-angel Shto vlora-angel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vlora-angel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tonia
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 10/05/2003
Vendbanimi: Shqipėri
Mesazhe: 190

Wink

Mesa shoh une ketu te gjthe japin idene sipas asaj qe kane pare ne pasqyre cdo dite apo eksperiencave. Po puna eshte qe duhet me i provu gjithe cunat e prefekturave bashkive apo komunave me dhane nje pergjigje te sakte. une per vete se kam kete autoritet... te pakten akoma jo
hajt befshi qef me ke tju bjere rasti

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Prill 2004 12:39
Tonia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tonia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tonia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tonia Shto Tonia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tonia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ComeAsYouAre
Kurt-Cobain

Regjistruar: 23/11/2003
Vendbanimi: In Hell
Mesazhe: 271

Tonia ta provoje sdo qe keq filloe nga mua i pari e pastaj meri me radh ) j/k vlora eshte njeshi nga qe jan nga tirana pothuajse te gjithe jan tipa back street boys

__________________
Bjeri zemres time
sa te kesh fuqi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Prill 2004 15:34
ComeAsYouAre nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ComeAsYouAre Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ComeAsYouAre (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ComeAsYouAre Shto ComeAsYouAre nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ComeAsYouAre nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
trojani
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/12/2003
Vendbanimi: danimarke
Mesazhe: 900

Dhe megjithate cunat me hot jane cunat e qytetit tim, mund tju jap fakte sa te doni.

__________________
Dite me te mira pasketaj vine
shkoi erresira

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Prill 2004 16:06
trojani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė trojani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me trojani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: trojani Shto trojani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto trojani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hAsHaShI
ThuG_LiFe_4_LiFe

Regjistruar: 28/11/2003
Vendbanimi: ne nje vend te cmuar
Mesazhe: 314

Citim:
Po citoj ato që tha ComeAsYouAre
Tonia ta provoje sdo qe keq filloe nga mua i pari e pastaj meri me radh ) j/k vlora eshte njeshi nga qe jan nga tirana pothuajse te gjithe jan tipa back street boys


te mos flasin ato tipa per tironen dhe tironsit dhe mos ti thone tironsave ''tip back street boys'' sepse me duket sepse po ngaterrojne veten e tyre me kete llaf!po kjo ka nje shpjegim:ngaqe e kane degjuar shume here te quhen back street boys fillojne e thone edhe ne forum. kshu qe çik kujdes... pergjigja per luisides eshte : TIRONA
ciao te gjithve

__________________
**nO $$MoNeY$$ nO WoRk no ScHooL NO PROMLEM **

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2004 13:39
hAsHaShI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hAsHaShI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hAsHaShI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė hAsHaShI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: hAsHaShI Shto hAsHaShI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hAsHaShI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qorri
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 26/12/2003
Vendbanimi: ketej nga bregu i lumit
Mesazhe: 250

Citim:
Po citoj ato që tha ComeAsYouAre
Me Romantik,Sweety e Hot jan Vlonjatet




O vlla ke njeh ndonje vlonjat romantik ti se une per vete nga Vlora jam por romantik nuk kam pare ndonje here.Po hajt mo sa te rrosh do mesosh.
Vlonjati me romantik i thote te dua moj qene.

__________________
I SAY WHAT I THINK AND I DO WHAT I SAY

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2004 18:56
qorri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qorri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qorri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qorri Shto qorri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qorri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
KaPo-DI-VaLoNa
Anetar i ri

Regjistruar: 25/03/2004
Vendbanimi: London
Mesazhe: 15

per Sabinen

sabina do ta shpjegoje me Vone ca kemi te ndryshme ne Vlonjatet nga Tiransit dhe shkodranet

__________________
Po ca te them une i ziu per veten jam njeri perendije.
Kushe do me shkruaj do ta mare reston si resto dyqani ))))

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2004 21:48
KaPo-DI-VaLoNa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė KaPo-DI-VaLoNa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me KaPo-DI-VaLoNa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė KaPo-DI-VaLoNa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: KaPo-DI-VaLoNa Shto KaPo-DI-VaLoNa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto KaPo-DI-VaLoNa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
KaPo-DI-VaLoNa
Anetar i ri

Regjistruar: 25/03/2004
Vendbanimi: London
Mesazhe: 15

Qorri

vella ke te drejte qe nuk jemi romantike

po kemi gjera te tjera qe si ka as nje ne shqiperi dhe ne Bote.
Pa Mburrure veten si vlonjate po them te verteten ))))))

__________________
Po ca te them une i ziu per veten jam njeri perendije.
Kushe do me shkruaj do ta mare reston si resto dyqani ))))

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2004 21:53
KaPo-DI-VaLoNa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė KaPo-DI-VaLoNa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me KaPo-DI-VaLoNa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė KaPo-DI-VaLoNa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: KaPo-DI-VaLoNa Shto KaPo-DI-VaLoNa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto KaPo-DI-VaLoNa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ThE_MaStEr
AlOnE

Regjistruar: 18/12/2003
Vendbanimi: MaD CiTy
Mesazhe: 403

HEy tema duhet te ish bere : A ka djem me hot se vlonjatet ne bote ? :p:p

__________________
For what i say my love may become true,
In your eyez, i see the hope, I love U

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2004 23:51
ThE_MaStEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE_MaStEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE_MaStEr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE_MaStEr Shto ThE_MaStEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE_MaStEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:37 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Nje pyetje qe i intereson vajzave.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.