Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Me teper rreth meje....
Gjithsej 19 faqe: « E parė ... « 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

kur jam nervoz, si shoqërim e gjej ecjen, e nëse nuk kam mundësi, studioj problemin dhe mundohem të gjej shkaktarin, e kur e gjej eleminoj problemin nervoz, pastaj mundohem të zgjedh problemin. E nëse problemi është i pazgjidhur, atëherë kaloj në opcionet a,b,c.

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Gusht 2012 16:09
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha ksovari
kur jam nervoz, si shoqërim e gjej ecjen, e nëse nuk kam mundësi, studioj problemin dhe mundohem të gjej shkaktarin, e kur e gjej eleminoj problemin nervoz, pastaj mundohem të zgjedh problemin. E nëse problemi është i pazgjidhur, atëherë kaloj në opcionet a,b,c.



hahahah qesha cik po kto a b c cilat jan ,e kurte jesh nervoz ma co nje zile dalim ecim bashke se dhe une e preferoj ecjen kur jam me nerva ose stervitjen ose mu rrah me dike ndryshe sme ik

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Gusht 2012 23:09
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha dylan



hahahah qesha cik po kto a b c cilat jan ,e kurte jesh nervoz ma co nje zile dalim ecim bashke se dhe une e preferoj ecjen kur jam me nerva ose stervitjen ose mu rrah me dike ndryshe sme ik



edhe me u rrah nuk ka problem pasi e njof mirë artin marcial win chun-kong fu, biles këndej nga Kosova më thojnë nifar mjeshtri i vockël, haha, ato a, b, c-të e mia janë filloj të kërkoj falje Zotit për ndonjë lëshim, pastaj e falënderoj për të mirat që mi ka dhënë. më beso shumë më b lehtëson.
e sa i përket me ec bashkë këtë vit me stafin e kompanisë sime kemi vendosur që një herë në muaj së paku ta vizitojm Mëmëdhenë, sepse vërtetë më merr malli shumë. E sidomos të vizitojmë monumentet historike, por edhe ato turistike.

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Qershor 2013 06:21
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 871

Citim:
[i] këtë vit me stafin e kompanisë sime kemi vendosur që një herë në muaj së paku ta vizitojm Mëmëdhenë, sepse vërtetë më merr malli shumë. E sidomos të vizitojmë monumentet historike, por edhe ato turistike. [/B]

Shpejtoni e te vizitoni edhe monumentin e Skenderbeut tek sheshi qendror ne Tirane, sepse flitet si pune thashethemi se islamiket e moderuar duan ta spostojne prej aty, gjoja per te rregulluar sheshin.

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Gusht 2016 14:34
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SmoKer
heavy ...

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Mesazhe: 2511

Citim:
Po citoj ato që tha SmoKer
Pershendetja......si je
Ambicja qe kisha kur isha femije.....kan qene shume
Kujtimi me i bukur.....femijeria
Kenga e preferuar.....the house of rising sun -The Animals
Kendi ku strukem....vetmia
Endrra me e madhe....te le cigaren
Moment krenarie....kur nuk u kerkonja me leke familjes
Veshtiresia me e madhe... ikja ne emigrim
Ore me zile....telefoni
Dita perfekte....premte
Puna e pare.....kamarjer
Llastoj veteveten....nuk jam un
Gjeja e fundit qe kam blere....cigare
Filmi i preferuar....saw (horror)
Frymezimi....largesia nga vendlindja dhe familja
Jeta ime....deri diku .....e jetushme




Cfare do ndryshoja te kjo liste ne kete moment Remake

Pershendetja......Si je
Ambicja qe kisha kur isha femije..... Ti jepja makines
Kujtimi me i bukur.....Femijeria
Kenga e preferuar..... System Of A Down - Chop Suey
Kendi ku strukem.... Vetmia
Endrra me e madhe....Qe "my boys grow healthy and old"
Moment krenarie....Kur nuk u kerkonja me leke familjes -Kjo qendron akoma.
Veshtiresia me e madhe... Momentet qe kam kaluar neper spitalet e Nene Terezes.
Ore me zile....Telefoni
Dita perfekte.... Nuk eshte e percaktuar , mund te jete dhe e Hena nqs jam OFF dhe prane atyre qe dua.
Puna e pare.....Kamarjer
Llastoj veteveten.... Me ndonje muzik te mire.
Gjeja e fundit qe kam blere.... Ushqime.
Filmi i preferuar....( Nuk Jane me horror ) - Sicario
Frymezimi.... Te qenurit baba.
Jeta ime.... Gjithcka qe kam dashur.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Gusht 2016 22:52
SmoKer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SmoKer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:55 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « E parė ... « 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Me teper rreth meje....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.