Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Nje pyetje qe i intereson vajzave. Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 2.33.
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

un jam dakort me adelen.
cunat e tirones jan te bukur por shume fanatik.
kurse shkodrant mendoj se jan si flori, te bej me qesh e ta mbaj shpirtin gjalle.
megjithate siç u tha me lart pyll pa derra nuk ka.
hej, dua te them, qe ndoshta ka ndryshuar se un kam dyfishin tend pa shkuar ne shqiperi

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2004 14:40
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
KaPo-DI-VaLoNa
Anetar i ri

Regjistruar: 25/03/2004
Vendbanimi: London
Mesazhe: 15

Sabina dhe dodgy

nje gje do tu them une si Vlonjate

mos e Mburrni veten si ata femire e Kopshite

thote nje Fjal populli te Urte Fshati qe Duket sdo kallaus

sa per Informacione Ku ka shance tirana dhe shkodra te Krasohen me Vloren ne cdo lloje drejtimi ndaci pe r Cunate ndaci dhe per Gocate ndaci dhe per Bukuri

Nga:Robi

Londone

__________________
Po ca te them une i ziu per veten jam njeri perendije.
Kushe do me shkruaj do ta mare reston si resto dyqani ))))

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2004 18:30
KaPo-DI-VaLoNa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė KaPo-DI-VaLoNa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me KaPo-DI-VaLoNa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė KaPo-DI-VaLoNa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: KaPo-DI-VaLoNa Shto KaPo-DI-VaLoNa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto KaPo-DI-VaLoNa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

KaPo-Di-VoLoNa
nuk e kuptoj pse po mburrem,
un thashe veç opinionin tim, preferoj shkodranet e pastaj tironçit, arsyen ta thashe, me lart........
sa per kryezitet a mund te me thuash, pse tironçit e shkodranet nuk paskan shans para vlonjateve?.............
ç'ju duket vetja juve?

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2004 20:00
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
vlora-angel
jetoj ne boten e engjejve

Regjistruar: 06/03/2004
Vendbanimi: in a house of angels!!
Mesazhe: 92

Re: Nje pyetje qe i intereson vajzave.

Citim:
Po citoj ato që tha Lusinda 16
Hey!!!
Une kam 5 vjet qe jam larguar nga shqiperia. A mund te me thoni se kush qytet i shqiperise i ka djemte me hot?
Ju lutem nese nuk e keni bezdi me dergoni ndonje pergjigje.
Thanx
Lusinda xxx



ej une jam goc dhe dua te them se vlonjatet jan numer 1 pastaj tirona, jo se jam vlonjate por jan vertet si shpirt ej vajza u siguroj per kete!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
beso tek zoti por mos beso ne fe??

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2004 20:04
vlora-angel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vlora-angel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vlora-angel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: vlora-angel Shto vlora-angel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vlora-angel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

he heeeee kur te ze!!!

Citim:
Po citoj ato që tha sabina
KaPo-Di-VoLoNa
nuk e kuptoj pse po mburrem,
un thashe veç opinionin tim, preferoj shkodranet e pastaj tironçit, arsyen ta thashe, me lart........
sa per kryezitet a mund te me thuash, pse tironçit e shkodranet nuk paskan shans para vlonjateve?.............
ç'ju duket vetja juve?




ne na duket vetja si """" ai""""" nq se e ke parasysh kush, eshte ylli me i bukur ne qiell, ----->Ylli Mengjesit<------- keta jemi ne, kemi lindur si vet pa jo per gje


Vlore viteve 20-te
Vlore trimave me flete
Vlora ku u ngrit flamuri
Vlora ku pushtet vuri

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2004 01:51
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sy_jeshilja
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 13/01/2003
Vendbanimi: God is LOVE
Mesazhe: 393

Tironsit ! Pa piken e dyshimit qe jane te embel, romantike, te dashur , me pak fjale , tironsit jane si shpirt .

Sycka dreaming per nje TIRONC !

__________________
Rumor is the only thing that gets thicker as you spread it.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2004 02:04
Sy_jeshilja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sy_jeshilja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sy_jeshilja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sy_jeshilja Shto Sy_jeshilja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sy_jeshilja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXY_GIRL05
BEST DANCER

Regjistruar: 18/11/2003
Vendbanimi: HAWAIIAN STYLE
Mesazhe: 326

Citim:
Po citoj ato që tha BlEdUmI
ca jane keto debate idiote me....
spo e marrim vesh,cdokush perkrah qytetin e tij..
bobobobobobo deri ku ka arrit toclliku.....
hajde hajde shembull shume i mire ky..

smund te thoni qe te gjithe shqiptaret ne pergjithesi jane te mire,po qyteti im i ka me te mire,qyteti im i ka me te mire..lat nam per zotin...

o lal..sic u tha edhe me lart..PYLL PA DERRA SKA..keshtu qe te gjithe jane te mire....



Blediumi ti je me hot boy po mos caj koke lol qesh me lot

Per mua me hot boy jane qe te gjith shqiptaret
p.s fieraku im eshte tull fare muahhhh yllo

__________________
Pfffff sa mire jeta e beqarise........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Prill 2004 17:35
SEXY_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXY_GIRL05 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXY_GIRL05 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXY_GIRL05 Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hAsHaShI
ThuG_LiFe_4_LiFe

Regjistruar: 28/11/2003
Vendbanimi: ne nje vend te cmuar
Mesazhe: 314

per mua (meqe jam vete tirons)jan tirosat masenej mbase mund te vijne vlonjatet po perpara ne dhe vetem ne
see you

__________________
**nO $$MoNeY$$ nO WoRk no ScHooL NO PROMLEM **

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Prill 2004 14:39
hAsHaShI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hAsHaShI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hAsHaShI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė hAsHaShI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: hAsHaShI Shto hAsHaShI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hAsHaShI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Re: tirons

Citim:
Po citoj ato që tha dodgy
Nuk e di se ca bohet neper rrethe dhe si ja kalon me femrat por nga pervoja ime mund te them dicka per tironsat.Ika 17 vjec nga shqiperia po mund te them se ne tironsat kemi nje kapacitet shum te larte mendimi,kemi nje menyre fantastike komunikimi me shoqni dhe me femrat.jemi tolerant romantik te durushem,dime shum mir te sillemi me femrat,gjithmon mbaj men qe shkonim ne dajt, ne kinema loznim top,shkonim grup per plazh te shkomi i kavajes,te liqeni xhiro,ghjith kohen boshim gallat[shaheshim edhe nga nona,shaka]Ate lloj komunikimi qe kishim ne tironsat me femrat nuk e gjen ne asnje vend.Me nje fjal dua te them ne qofte se do te bosh qef e te kalosh mir zgjedhja eshte puro tirons,RROFTE TIRONA RROFSHIN GJITH TIRONSAT


BUONASERAAAAAAAAAAAA

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Prill 2004 14:51
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hAsHaShI
ThuG_LiFe_4_LiFe

Regjistruar: 28/11/2003
Vendbanimi: ne nje vend te cmuar
Mesazhe: 314

.

.

__________________
**nO $$MoNeY$$ nO WoRk no ScHooL NO PROMLEM **

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Prill 2004 15:42
hAsHaShI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hAsHaShI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hAsHaShI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė hAsHaShI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: hAsHaShI Shto hAsHaShI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hAsHaShI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:12 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Nje pyetje qe i intereson vajzave.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.