Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > stand up comedy - monolog
Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

01 Korrik 2008 ::: 10:20
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

stand up comedy - monolog

po e hapi ket teme meqe nuk i pershtatet vidiove te gallates, dhe ktu do postoj vetem video qe nje individ/humorist ben vetem ne skene,monologue, puna me e veshtire ne bote konsiderohet kjo nga shume kritilkues. me pelqen shume te shikoj stand up comedy dhe kur me del rasti frikuentoj comedy clubs..

ktu mund te sjellni cfardolloj humoristi qe ju pelqen edhe ne gjuhe te ndryshme... njerz qe tallen me presidenta dhe bejn gallat me rrealitetin e jetes...

p.s.... po i jap nje prezantim humoristit politikan dhe shume provokative ne amerike Bill maher, qe kur 11 shtatori ndolli ky kishte nje emision politikan me titull politically incorrect, 2-3 dite pas 11 shtatorit ky doli ne tv dhe tha qe neve e kemi merituar dicka te tille, dhe pastaj president bush ia anulloj emisionin, qe atehere ky eshte bere shume famoz, dhe ka emisionin e tij ne HBO ku mund te shprehesh lirshem ne cdo menyre...


america isn't # 1

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
01 Korrik 2008 ::: 10:22
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhin 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
01 Korrik 2008 ::: 10:24
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Bill maher on France

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
01 Korrik 2008 ::: 10:29
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

bill maher psychologically analyzes president bush

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
01 Korrik 2008 ::: 10:34
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

this is funny

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
01 Korrik 2008 ::: 10:42
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

broke

Luis ck humorist i mire

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
01 Korrik 2008 ::: 10:44
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Luis ck - "Why"?

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
03 Korrik 2008 ::: 13:39
Tulipani
< ArtHolic >


Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Postime: 4717
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Lightbulb Giorgio Gaber - Qualcuno era comunista

kurti shume e bukur tema, ne fakt me shume se per te qeshur jane fjale per te hapur syte e zgjuar nga gjumi ata qe flene


une po nderroj kontinent e po ve nje artist qe ska lene gje pa bere ne teater, muzike e letersi


 

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Click Here to See the Profile for Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Shto Tulipani nė listėn e monitorimit
 
03 Korrik 2008 ::: 22:55
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Eddy murphy does Elvis presley on delirious

tuli, jua kam zili ty e shume antareve ktu qe flitni me shume se dy-tre gjuhe te ndryshme, ktu ku jetoj une behet njeriu dembel vetem anglisht, ju evropianet jeni shume me inteligjenta, kam pas folur me mire italisht, dhe kam pas kuptuar fragjisht tani as nuk ia kam haberrin... nejse, me vjen mire qe te pelqen tema...

shume njerz qe e dojne elvisin ofendohen shume me kte sketch, per mua eshte shume qesharake, this is comedy people...!!

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
03 Korrik 2008 ::: 23:04
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

eddie murpy on michael jackson and james brownjames brown

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 23:47 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > stand up comedy - monolog

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen