Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > stand up comedy - monolog
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 [3] 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

17 Janar 2009 ::: 11:42
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhinnuk eshe e mundur te gjindet ne youtube sketchi i plote dhe i padeformuar i ksaj classic SNL me christopher walken.

"fellas, fellas, i put my pants on just like the rest of you,,, one leg at the time, but when my pants are on! i make gold records"
http://www.youtube.com/watch?v=fZOH...feature=related

e njejta pa figure por dialogu i plote, sucks when you cant see it...

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
17 Janar 2009 ::: 12:03
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

will ferrell as bush

bush on global worming
http://www.youtube.com/watch?v=jOjf...feature=related
hahahaha

hilarious

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
27 Janar 2009 ::: 12:55
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

chris rock - gun control


 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
27 Janar 2009 ::: 13:32
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko MesazhinKurti, keto jane ne gjuhe te huaj dhe here tjeter duhet te postohen tek nenforumi i gjuhes angleze.

 

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
27 Janar 2009 ::: 14:04
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Kurti, keto jane ne gjuhe te huaj dhe here tjeter duhet te postohen tek nenforumi i gjuhes angleze.
pa kuptim!!! edhe videot qeshrake jane ne gjuhe te huaja, megjithate futeni gjithe temen tek gjuhet e huja, ska problem!! tek nenforumi te qeshim pak m'u dukt se e kishte vendin...

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
29 Janar 2009 ::: 17:13
Balerina
Rose of Silence


Regjistruar: 31/08/2006
Vendbanimi: usa
Postime: 1525
Status: Offline

Modifiko MesazhinFajtor, ketu mund te postohen edhe video te humoristeve te tjere me gjuhe te tjera mendoj. E qeshura nuk duhet te limitohet tek gjuhet e huaja...prandaj po sjell ketu kanadezo-indianin Russell Peters.

Doesn't matter where your parents are from, if they were not born in this country, they will whoop your ass... :p

Esht shum gallat.Tani flet rreth Italise. Ohh sa kam qesh kur ben ato gjestet nga sekondi 29-33, se kam pare nja dy punetore Italiane ketu duke bere te njejten gje hahahaha.

 

__________________
Bukė, kripė e zemėr tė mirė.

Click Here to See the Profile for Balerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Balerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Balerina Shto Balerina nė listėn e injorimit Shto Balerina nė listėn e monitorimit
 
29 Janar 2009 ::: 17:16
Balerina
Rose of Silence


Regjistruar: 31/08/2006
Vendbanimi: usa
Postime: 1525
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

rreth Jamaicans..

"my dad thought punani was a tropical fruit...it is if you think about it"

ps. tani mesova nje fjale qe s'duhet then rreth jamaicans, lool.

 

__________________
Bukė, kripė e zemėr tė mirė.

Click Here to See the Profile for Balerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Balerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Balerina Shto Balerina nė listėn e injorimit Shto Balerina nė listėn e monitorimit
 
29 Janar 2009 ::: 18:05
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko MesazhinTek gjuha italiane ka nje teme qe quhet "Ridiamo in italiano". Keshtu qe italisht-folesit mund te qeshin pa perzjere italishten me kusurin e forumit. Ne menyre te ngjashme edhe per anglishten duhet qe tema te jete tek gjuha angleze, sepse anglishtja nuk njihet nga te gjithe. Pra, gallata eshte specifike per ata qe dine gjuhen e huaj. Ndryshe i bie te marrim gjithe Youtube-in ta fusim ne forum dhe na rrofte qe po flasim shqip mes nesh (njeri gozhdes italisht; tjetri patkoit anglisht; tjetri kalit frengjisht). Te pakten te dime qe kur hapim nje teme jashte gjuheve te huaja eshte pergjithesisht shqip, dhe jo komplet anglisht.

 

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
30 Janar 2009 ::: 02:46
Balerina
Rose of Silence


Regjistruar: 31/08/2006
Vendbanimi: usa
Postime: 1525
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Tek gjuha italiane ka nje teme qe quhet "Ridiamo in italiano". Keshtu qe italisht-folesit mund te qeshin pa perzjere italishten me kusurin e forumit. Ne menyre te ngjashme edhe per anglishten duhet qe tema te jete tek gjuha angleze, sepse anglishtja nuk njihet nga te gjithe. Pra, gallata eshte specifike per ata qe dine gjuhen e huaj. Ndryshe i bie te marrim gjithe Youtube-in ta fusim ne forum dhe na rrofte qe po flasim shqip mes nesh (njeri gozhdes italisht; tjetri patkoit anglisht; tjetri kalit frengjisht). Te pakten te dime qe kur hapim nje teme jashte gjuheve te huaja eshte pergjithesisht shqip, dhe jo komplet anglisht.


E di ca eshte puna me ate qe thua ti? Une do te kenaqesha te degjoja monologje humoristesh italiane po kur vihen ne temat e nenforumeve te gjuheve te huaja pergjithesisht s'i hap sepse eshte ideja se ato tema jane me shume per njerezit qe jetojne ne vendet perkatese. Prandaj s'e kam hapur temen "Ridiamo in Italiano." Te pakten ketu humori eshte per te gjithe, ata qe se kuptojne gjuhen mund te mos t'i hapin videot. Une psh qe akoma s'mund ta kuptoj frengjishten, s'do me bente pershtypje fare nese do te vinte dikush monologje humoristesh frenge.

 

__________________
Bukė, kripė e zemėr tė mirė.

Click Here to See the Profile for Balerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Balerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Balerina Shto Balerina nė listėn e injorimit Shto Balerina nė listėn e monitorimit
 
12 Shtator 2009 ::: 06:47
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhinu ben ca kohe qe jam kthyer te jetoj ktu ne vegas, dhe meqe jam i papunesuar kam filluar te shkoj ne palester dy tre here ne jave qe e kam t'paguar lifitime memebership vite me pare por s'e kam perdorur, ne 24hourfitness..

cdo here me takon rasti to work out ne nje kohe me kyt cunin carrot top.
nuk e njihja se eshte bere shume muskuloz dhe ka qene shume i dobet vite me pare...
nje dite e pyeta nje shokun e tij, ky shoku jot me duket ftyr e pare diku!!
duke qeshur me tha: eshte carrot top, shoku im i ngushte...
ai vjen aty dhe shoku i tij na prezanton, ishte me te vertet djal i mire ta takosh in person...pavarsisht se ke nje imazh tjeter me actin si humorist, u largova me pershtypjen se ishta edhe pak i tyrpshem...

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 00:49 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 [3] 4 5 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > stand up comedy - monolog

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen