Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > stand up comedy - monolog
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

21 Janar 2010 ::: 06:17
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhinhahahahahahah, Sean Connery vs Alex trebek from the SNL celebrity jeopardy with will farrel. hahaha mom jokes

http://www.youtube.com/watch?v=I6dsmx8YmPs

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
21 Janar 2010 ::: 07:16
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhin
 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
11 Shkurt 2010 ::: 14:01
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhinthe best of will farrel
http://www.youtube.com/watch?v=hObBw7ZAWDo

http://www.youtube.com/watch?v=haAhdtDmsOw

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
21 Tetor 2010 ::: 09:17
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Brian Regan- Why Dogs Barkthis guy is very funny. materjal i ri, kisha kohe pa e degjuar.

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
23 Janar 2011 ::: 02:00
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Louis C K 

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
23 Janar 2011 ::: 02:11
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhinyep, ky eshte humorist i mire fjator, ka bere edhe nje stand up special te fundit tani, me materjal te ri. funny stuff

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
09 Shkurt 2011 ::: 23:37
lule
at this moment in time...


Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Postime: 8269
Status: Offline

Modifiko Mesazhin******

Te shkomi i kavajes
T'dielen kom shku ne plazh
Kur te bregu detit
Turinin tat pash

Me trupin si njal
Ma hoqe trunin fare
O zot na i hudh syte
O zocka lozonjare

Me ca rrobe banje
Si drane kopliku
Po u rrotullojshe
Qe t'shifte publiku

Per i xhiro te bregu
te ftova per pak kohe
Po ti refuzove
Gjasme se nuk do

Po une e di
se ti per mu vdes
dhe une s'te ndahem
o ylli lalit t' vet

Ajo plaka jote
me inot me pa
kujdes mi dreq kujdes
se gocen s'ta ha.

Per drek i fute
domote me qep
dhe tasin e llalles
e rrujte komplet

Per t'hy ne muhabet
Te kerkova nje kaptin qep
po ti s'me dhe gjo
se nje gjysem kishe vet.

Dallget bejne shkum,
dielli rrezaton
po ti o yll bote
plazhin po terbon

O zot faleminderit
qe yllin tim kom pa
qe ja hongsha buzen
e t'gjitha ça ka...

Per ne cunat e rinj
o zot bej bismilah
se si rrushi lalit
ne kete dynjah s'ka!

Autori Lali im.

 

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Click Here to See the Profile for lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Shto lule nė listėn e monitorimit
 
01 Prill 2011 ::: 04:55
RAIMONDI
Veteran ne forum


Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Postime: 3492
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Re: will ferrell as bush

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
bush on global worming
http://www.youtube.com/watch?v=jOjf...feature=related
hahahaha

hilarioushahahahahahahahaahahha--------------Kjo eshte e bukur shumee kam pare kete

 

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Click Here to See the Profile for RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit
 
01 Prill 2011 ::: 05:05
RAIMONDI
Veteran ne forum


Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Postime: 3492
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Re: chris rock - gun control

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
Hej o Kurt ky Christ Rock eshte shume funny -----------Ky eshte nga me te medhenjt
---Ky te dhjet qe qeshuri -
/...........Ouuuu ----- tani tek David Ltterman eshte i ftuar Chris Rock --hahahahahahahahahaha --Ca shansi --------

-----Shiko ca thote :.....it's so cold outside that prostitutes are giving ...snow jobs --loooooooooooooooooooooooooooooooooool hahahahahahahahahaahahha ........................


Shiko ca thote ChrisRock :---- United states drop bombs to help people --Does that makes sense Dave ?--

---Pastaj vazhdon duke bere analogjine :------Kjo eshte njelloj sikur je ne kafene duke pire kafe dhe dikujt i bije infrakt .....

.. tani thote Chris :....ti qe ta shpetosh ate qe i ka rene infrakt cohesh dhe i fut nje shqaelm ne tope .........hahahahahahahaahhahahahahahahaha .........oh po vdes se qeshurii , mezi poe shkruaj kete se jam edhe shtrire ...... u mekaaaa

 

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Click Here to See the Profile for RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit
 
24 Qershor 2011 ::: 12:11
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko Mesazhin 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 00:06 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > stand up comedy - monolog

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen