Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Mediat Shqiptare > Diskutime te ngjarjeve nga Shqiperia > Tirana 21 Janar 2011
Gjithsej 14 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14610

Nejse pak rendesi ka ... askush ska te drejte ti mare jeten tjetrit

Ngushellime familjareve... Jemi ne dite zije sot.

Naten Vizio

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2011 00:10
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

o Vizion
... pervoja e ka tregu qe ne momente te tilla , pra kur bohet demonstrate e tille - ke shume qe shkojne me abuzu , me thy me vjedh e ku di une ...
sado qe ke sa te duash qe jan te pakenaqur nga qeveria , pak shkojn ne tubime te tilla pasi dihen pasojat ( te gjithe e dime qe nuk e kena ate qytetari qe te bojme nji demostrate paqesore ) keshtu qe ca me thane .
te them vetem nje gje : autobuzat qe u nisen sot nga durresi per ne tirane u mbushen me zor , pasi gjith administrata e bashkise - dhe cfar jane qe punojne ne vendet e tjera qe varen nga bashkia - merren me apel : o hajde ne miting .. o rrezikon vendin e punes .
pa ja si thua ti ? le une njeri nga fisi im te shkoje dhe te bjer viktime e asaj demostrate ?? pse don Edi Rama me marr qeveri ....... po pse o Vizion nuk e di populli qe edhe Edi dhe kushdo politikan per veten e vet do mendoje ? pse kur bohet miting rrin ne maje te tribunes ai / edhe Sala kur ka pas kohen e vet - dhe kur bohen demostrata zhduken ??? tani del dhe i pikellum shume ai se vdiqen tre veta ........

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2011 00:15
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
Nejse pak rendesi ka ... askush ska te drejte ti mare jeten tjetrit

Ngushellime familjareve... Jemi ne dite zije sot.

Naten VizioAngel, e ndigjove tani EDI RAMEN ne News24????????

JA kush eshte Alternativa!

Ai eshte Alternativa dhe ai do e tregoje qe e meriton te jete JO Alternative POR REAL, SJELLSI I DEMOKRACISE SE VERTETE!


Ketu do jemi, edhe me vitra dashte Zoti, dhe do i kujtosh keto fjale!

Naten e mire dhe mire u ndigjofshim sot (neser)!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2011 00:21
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Citim:
Po citoj ato që tha Glaukus
o Vizion
... pervoja e ka tregu qe ne momente te tilla , pra kur bohet demonstrate e tille - ke shume qe shkojne me abuzu , me thy me vjedh e ku di une ...
sado qe ke sa te duash qe jan te pakenaqur nga qeveria , pak shkojn ne tubime te tilla pasi dihen pasojat ( te gjithe e dime qe nuk e kena ate qytetari qe te bojme nji demostrate paqesore ) keshtu qe ca me thane .
te them vetem nje gje : autobuzat qe u nisen sot nga durresi per ne tirane u mbushen me zor , pasi gjith administrata e bashkise - dhe cfar jane qe punojne ne vendet e tjera qe varen nga bashkia - merren me apel : o hajde ne miting .. o rrezikon vendin e punes .
pa ja si thua ti ? le une njeri nga fisi im te shkoje dhe te bjer viktime e asaj demostrate ?? pse don Edi Rama me marr qeveri ....... po pse o Vizion nuk e di populli qe edhe Edi dhe kushdo politikan per veten e vet do mendoje ? pse kur bohet miting rrin ne maje te tribunes ai / edhe Sala kur ka pas kohen e vet - dhe kur bohen demostrata zhduken ??? tani del dhe i pikellum shume ai se vdiqen tre veta ........Edhe ke te drejte o Glak me ato qe thua por, kjo nuk eshte aq e thjeshte per tu diskutuar, eshte me shume se sa dy fjale, eshte IDEOLLOGJI, jane PARIME, jane IDEALE , eshte KARAKTER dhe une kam MUNDOHEM te kem sa me shume nga keto cilesi qe permenda, e mundohem te kontriboj sa te mundem qe parimet e mija te vihen ne jete, te arrihen!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2011 00:29
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Ketij Dritan Priftit kush ja dha viston qe te "mos kete frike dhe publikoje" kete videon e Rames?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2011 02:47
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

SALI BERISHA-KANCER I SHQIPERISE

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2011 10:52
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14610

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu
Ketij Dritan Priftit kush ja dha viston qe te "mos kete frike dhe publikoje" kete videon e Rames?


Ti pse ben pietje retorike

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2011 10:59
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

KRIMINELI: Sali Berisha miting me kallash Lushnje 1997

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2011 11:02
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14610

O Vizio postoji anej nga tema e Berishes keto video me mire.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2011 11:04
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Vizo Saliu eshte KANCER per Shqiperine po Edi eshte MIGRENE ... kshuqe te dy jane semundje ska ndonje ndryshim vetem se populli eshte TRUPI qe mban keto semundje e nuk di si te sherohet ska ilac ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2011 11:04
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 01:59 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 14 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Mediat Shqiptare > Diskutime te ngjarjeve nga Shqiperia > Tirana 21 Janar 2011

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.