Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Dedikuar PATRIOTEVE shqiptare
Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha fleurs de l'orne



Piktor ja te them dhe un nje..te betohem eshte ngjarje e vertet , ka ndodhur ne fshatin çekin te rrethit te Gramshit.
ma ka then nje grua qe jeton afer meje ne France.

I vellai i saj behet baba me djale, ne ate kohe, ishim ne maredhenie te mira me Kinen.
mer ky fakiri e i ben ledhe tbirit,( kjo thot e kerceu sdi si thuhet me qarte shqip) me ledhe.*.Lum , lum ci ci Dum*..

A e di sa mori, per propogande se shau Maucedunin? 20 vjet kokerr me kokerr..dhe kshu per nje ledhe. I spiunuar nje nje njeri i tij madje.

Ndaj mos fillojm t'flasim me gjate me se historite e budalliqet e tyre s'kan fund..nese doni emrin e atij nga Gramshi jua them .

ninulle, si ha rrush se te rritet rrushi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Maj 2011 21:48
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
ninulle, si ha rrush se te rritet rrushi.



se kapa ket? se beson ja t'bej nje telefon lol

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Maj 2011 21:49
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha fleurs de l'orne


. edhe eshte ca.



Une prandaj te pyeta se kam nje te njohur qe ka nje histori te ngjashme por smund te jesh ti sepse djali eshte 50 dhe vajza e vogel qe ai se pa te lindi eshte 40 vjece ....flas per burgime te verteta politike para viteve 90' jo ato me vone ...se me vone dolen te persekutuzar dhe ato qe vodhe nje qepe o nje rrote prasi ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Maj 2011 21:51
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha fleurs de l'orne



se kapa ket? se beson ja t'bej nje telefon lol

Ninullat jane kenge qe u kendohen femijve per ti vene ne gjume, ok.
ndersa ky tipi po i jepte rrush femijes dhe çdo kokerr rrushi i thoshte,
ha rrush se te rritet rrushi.
ha rrush se te rritet rrushi.
gruaja qe po hekuroste matane e degjoi dy here e te treten i hidhet burrit, ha ti mor qyq noj kokerr se ka hanger boll djali.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Maj 2011 21:55
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


Une prandaj te pyeta se kam nje te njohur qe ka nje histori te ngjashme por smund te jesh ti sepse djali eshte 50 dhe vajza e vogel qe ai se pa te lindi eshte 40 vjece ....flas per burgime te verteta politike para viteve 90' jo ato me vone ...se me vone dolen te persekutuzar dhe ato qe vodhe nje qepe o nje rrote prasi ...




vellai eshte 44 vjeç..tani baba i 2 femijeve. dhe ky ishte i rend bjonde..mos te duket gje e lehte, edhe se ka dhe me keq.

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Maj 2011 21:55
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Ninullat jane kenge qe u kendohen femijve per ti vene ne gjume, ok.
ndersa ky tipi po i jepte rrush femijes dhe çdo kokerr rrushi i thoshte,
ha rrush se te rritet rrushi.
ha rrush se te rritet rrushi.
gruaja qe po hekuroste matane e degjoi dy here e te treten i hidhet burrit, ha ti mor qyq noj kokerr se ka hanger boll djali.





kjo eshte anegdot apo barsalet, ndersa kjo qe tregova un eshte e vertet, ajo qe ma ka treguar jeto afer meje.

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Maj 2011 21:57
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha fleurs de l'orne


dhe ky ishte i rend bjonde..mos te duket gje e lehte, edhe se ka dhe me keq.



fleur me vjen keq une nuk thashe qe eshte e lehte... nese lexon mire te tregova ke quaj une burg politik kaq...nuk dyshova aspak ne ate qe thua skam motiv...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Maj 2011 22:14
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


fleur me vjen keq une nuk thashe qe eshte e lehte... nese lexon mire te tregova ke quaj une burg politik kaq...nuk dyshova aspak ne ate qe thua skam motiv...




As un se vej ndyshim jo, se kisha per ate qe the,,po ketu kur tregon ben gabim, dhe kur sflet prape ben gabim..sdi si te sillesh.

po kundrejt teje skam gje .

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Maj 2011 22:20
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Fleurs bej si Gjinua dhe ti, mbushja Marigose barkun me jastek

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Maj 2011 01:52
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Po citoj ato që tha arturm :


U pergjigja per kete. Ti je brezi i ri shqiptar qe po studion jashte shtetit? Ok.
mezi po pres qe ky brez te kthehet ne Shqiperi.


***
arturm , po un jam brezi i ri qe po rritet jashte, me nje mendje te kthjellet e pa imponime farse.
Jeta ime normalisht eshte e ndertuar ktu ku u formova.nje gje eshte e sigurte, rrugen edhe te ardhmen e vendimet e mia jane deçizive, sepse kam minimumi 5 vite qe jetoj independente... edhe se familjen e kam ketu,( pjeserisht tani ..dikur ishim bashke).

Po derisa akoma jam ne vendim e siper per nje te ardhme qe t'me pershtatet mua..kam kohe te kthjeloj akoma me shum idete..mund te ekzistoje dhe nje e ardhme ne Shqiperi , pse jo?! Sikurse ne Usa,Itali, apo Spanje. Kam goxha kohe, te reflektoj per te ardhmen time, nderkoh po ndjek me dhimbje, ç'po perjetohet atje aktualisht...nderkohe qe un s'jam pjese e asaj dhimbje Reale!

--------
Lule, me duket se po i ben qejfin vehtes.
Tani fli ti Lule, fli.


Po, rri i qet, gjumin e kam te lehte, e kam ket t'mete, po arrij ti rekuperoj mire oret, di ti menaxhoj .
Un ti bej qejfin vetes?
Pse jo xhanem?!!! ( sigurisht.. jo ketu).

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Maj 2011 08:10
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:22 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Dedikuar PATRIOTEVE shqiptare

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.