Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Albanian Mafia
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

14 Maj 2012 ::: 21:48
SHKODRA4001
Anėtar Aktiv


Regjistruar: 18/09/2011
Vendbanimi: BELGJIKE DHE SHKODER
Postime: 599
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Albanian Mafia

http://www.youtube.com/watch?v=rDYMJqdzuUI


Cilet jane mafioze te vertete, shqipetaret ne shqiperi apo albanofonet sic i konsideron franca,shqiptaret qe jetojn jashte kufinjeve te REPUBLIKES se SHQIPERISE.2miliard eur, et ardhura nga ky klan drejt shqiperise ne vit, ne cilin xhep apo organizem ou parti politike shkojne?Qeverite atje deklarojne rritje ekonomike ne shqiperi ne kohe krize ne gjithe boten,e nje kohe tregu i bisnesit shqiptar vetem mbijeton sot......ku fshihen keto te ardhura ne cilen banke shqiptare? turqia dhe italia jane dy partneret potencial ne kete organizem ilegal.

 
Click Here to See the Profile for SHKODRA4001 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRA4001 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRA4001 Shto SHKODRA4001 nė listėn e injorimit Shto SHKODRA4001 nė listėn e monitorimit
 
14 Maj 2012 ::: 22:04
shelgu
-


Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Postime: 8928
Status: Offline

Modifiko MesazhinKeto jane fjale nga ata qe nuk na duan te miren.
Ku ka mafia ne Shqiperi. Edhe Turqine me Italine kot e shajne se kane inat.

 
Click Here to See the Profile for shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Shto shelgu nė listėn e monitorimit
 
14 Maj 2012 ::: 23:17
SHKODRA4001
Anėtar Aktiv


Regjistruar: 18/09/2011
Vendbanimi: BELGJIKE DHE SHKODER
Postime: 599
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha shelgu
Keto jane fjale nga ata qe nuk na duan te miren.
Ku ka mafia ne Shqiperi. Edhe Turqine me Italine kot e shajne se kane inat.Thua ti ?? si e imagjinon ti mafian?a ke informacion se cfar behet ne emigracion nga shqiptaret e sidomos nga kosovaret?

kjo video poshte daton para 2 vitesh

http://www.youtube.com/watch?v=zV00...&feature=relmfu

dhe te siguroj une se ketu ku jetoj une ke femra shqiptare nga tirana,shkodra,fieri , elbasani etj etj ....te cilat acoma punojne per grupe njerezish ordinere, te cilet pervec se perfitojn nga prostitucioni ato kane zgjeru rrjetin me treg trafik droge, nga hollanda, belgjika drejt italise.Fakti eshte ne tirane, gjen makina lluksoze me shume se sa ne hollande, belgjike, luxembourg...ku keto shtete njihen si vende qe nuk kane kriza ekonomike, e ne rruget e qyteteve si AMSTERDAM,ROTERDAM,BRUXELLES,ANTWERPEN nuk gjen mercedezz sic i gjen ne shqiperi.Nje shqiperi e varfer per 20vite arriti kaq shpejt te forcohet ekonomikisht?pa pasur universitete shkencore ne funksion,pa industri te rende ne aktivitet,pa asgje nga gjeja me e thjeshte......ku vetem furrat e bukes edhe ato sdine ta gatuajn acoma buken edhe pse ka furra elektrike, te ardhura nga europa.Bandat grabiqare kosovare,njihen naten per punen e tyre ordinere duke placlkitur shtepi me shtepi ,e pse jo kane arritur edhe te marrin jete njerezish te moshuar per nje 50eur kartmonedhe.Dhe skemi pse te tregohemi ironike duke pretendu se na kan inadin BOTA.

 
Click Here to See the Profile for SHKODRA4001 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRA4001 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRA4001 Shto SHKODRA4001 nė listėn e injorimit Shto SHKODRA4001 nė listėn e monitorimit
 
15 Maj 2012 ::: 12:44
shelgu
-


Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Postime: 8928
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha SHKODRA4001

Thua ti ?? si e imagjinon ti mafian?a ke informacion se cfar behet ne emigracion nga shqiptaret e sidomos nga kosovaret?

kjo video poshte daton para 2 vitesh

http://www.youtube.com/watch?v=zV00...&feature=relmfu

dhe te siguroj une se ketu ku jetoj une ke femra shqiptare nga tirana,shkodra,fieri , elbasani etj etj ....te cilat acoma punojne per grupe njerezish ordinere, te cilet pervec se perfitojn nga prostitucioni ato kane zgjeru rrjetin me treg trafik droge, nga hollanda, belgjika drejt italise.Fakti eshte ne tirane, gjen makina lluksoze me shume se sa ne hollande, belgjike, luxembourg...ku keto shtete njihen si vende qe nuk kane kriza ekonomike, e ne rruget e qyteteve si AMSTERDAM,ROTERDAM,BRUXELLES,ANTWERPEN nuk gjen mercedezz sic i gjen ne shqiperi.Nje shqiperi e varfer per 20vite arriti kaq shpejt te forcohet ekonomikisht?pa pasur universitete shkencore ne funksion,pa industri te rende ne aktivitet,pa asgje nga gjeja me e thjeshte......ku vetem furrat e bukes edhe ato sdine ta gatuajn acoma buken edhe pse ka furra elektrike, te ardhura nga europa.Bandat grabiqare kosovare,njihen naten per punen e tyre ordinere duke placlkitur shtepi me shtepi ,e pse jo kane arritur edhe te marrin jete njerezish te moshuar per nje 50eur kartmonedhe.Dhe skemi pse te tregohemi ironike duke pretendu se na kan inadin BOTA.Jane gojet e liga qe flasin, thashetheme.

 
Click Here to See the Profile for shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Shto shelgu nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 00:18 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Albanian Mafia

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen