Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare
Gjithsej 67 faqe: « E parė ... « 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14610

Une them me mire 1 mashkull i huaj se nje shqiptar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Mars 2012 20:39
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3134

Citim:
Po citoj ato që tha Dulcis in Fundo

Duhet perhapur lajmi... duhen lajmeruar te gjitha per rrezikun qe u kanoset!hahaha,dolce e forte kjo.


Endro, c'thone cupkat? ti hane cokollatat heh?

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Mars 2012 23:18
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

oh yeahh hahaah i pelqejne shume cokollatat.
kohet e fundit e kam mendjen diku tjeter. c'na thua ndonjegje lorie?

Modifikuar nga Endri datė 28/03/2012 ora 00:44

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2012 00:36
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
Une them me mire 1 mashkull i huaj se nje shqiptar


ke te drejte. gjithe keto cupa te bukura shqiptare por djemte oh lene fare... cop cop...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2012 00:46
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
Une them me mire 1 mashkull i huaj se nje shqiptar


E ke gabim Angel devil -
-Shqiptarkat qe e kane provuar jane zhgenjyer por nuk e japin veten me shoqet
--Por ama flasin lart e poshte duke ju thene ish dashnoreve shqipo , qe te huajte nuk jane gje fare

---Diku pashe ne nje site shqi[ptar qe Nje tiranse kishte shkruajtur fjalet :

............Kurre mos dashuro nje te huaj

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2012 02:14
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

shqiptaret e kan te mire tybe hahahhahaha
sdi valla si do et ejt gjaku jot ehste i joti po ca me vjen inatis e shqiptart jan cik budallenjt nga truni per femrat behet fjale e ndaj si kan shqiptarkat shum ne qejf se duan liri
perndryshe o shqiptar o ska

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2012 03:32
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14610

Citim:
Po citoj ato që tha Endri


ke te drejte. gjithe keto cupa te bukura shqiptare por djemte oh lene fare... cop cop...
nuk e kisha nga aparenca ti Endro se kshu meshkuj hazgana i kena skane te shajtme por mentaliteti i tyre eshte i mykur nje 30 vjecar eshte fiks si 1 xhaxho 80 vjecar ala

kurse kta cunat qe jetojne jashte shqipo flas jane cike me te ftilluar por prap maskilista te ndyre ngelen

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2012 10:25
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14610

Citim:
Po citoj ato që tha RAIMONDI


E ke gabim Angel devil -
-Shqiptarkat qe e kane provuar jane zhgenjyer por nuk e japin veten me shoqet
--Por ama flasin lart e poshte duke ju thene ish dashnoreve shqipo , qe te huajte nuk jane gje fare

---Diku pashe ne nje site shqi[ptar qe Nje tiranse kishte shkruajtur fjalet :

............Kurre mos dashuro nje te huajku di gje une ndoshta kot e thashe per faktin qe meshkujt shqiptare nuk dine ta trajtojne femren e tyre me respekt e dashuri apo ta qujne veten e barabarte me to por kane gjithmone kete qe une jam mashkulli behet kshu si them une eth etj pra dun me von vulen gjithmone

keta pepinot e leshit kane 1 shprehje te bukur kshu ne pergjithesi spo flasim per raste sporadike te kuptohena qe mos marrin kot disa ketu:

jashte i marrin grate kurva dhe i bejne zonja kurse shqipot i marrin zonja dhe i bejne kurva

le te plase ne kucove tani

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2012 10:29
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
jashte i marrin grate kurva dhe i bejne zonja kurse shqipot i marrin zonja dhe i bejne kurva

le te plase ne kucove taniDakort 1000%.
Biles ka dhe nga ata Shqipetare qe martohen me femra te huaja " kurva", dhe pasi martohen, kthehen vete ne " kurva"! Ato jetojne si "zonja", kurse meshkujt-shqipetare i kane vecse per numer ne krah.

Ka dhe nga ata Shqipetare qe vertet i kane marre "zonja" grate e tyre, dhe grate e tyre me kalimin e kohes jane shnderruar ne "kurva", pasi keta kane qene meshkujt " kurvare" dikur, te cilet pasi martohen me nje "te ndershme", pretendojne se i dine te gjitha, dhe ne fund, gruaja ua fut sa rrypi pas kurrizi!
Keta meshkuj kthehen ne "pula" te qullosura, dhe marin fryme kot, sa me thene!

Pune femre hesapi! ))))))

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2012 14:10
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Ana1


Dakort 1000%.
Biles ka dhe nga ata Shqipetare qe martohen me femra te huaja " kurva", dhe pasi martohen, kthehen vete ne " kurva"! Ato jetojne si "zonja", kurse meshkujt-shqipetare i kane vecse per numer ne krah.

Ka dhe nga ata Shqipetare qe vertet i kane marre "zonja" grate e tyre, dhe grate e tyre me kalimin e kohes jane shnderruar ne "kurva", pasi keta kane qene meshkujt " kurvare" dikur, te cilet pasi martohen me nje "te ndershme", pretendojne se i dine te gjitha, dhe ne fund, gruaja ua fut sa rrypi pas kurrizi!
Keta meshkuj kthehen ne "pula" te qullosura, dhe marin fryme kot, sa me thene!

Pune femre hesapi! ))))))Ka edhe nga ata qe martohen me te huaja se i gjejne te virgjera...

AD mos kundershto kot dhe ti.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2012 14:28
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:59 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 67 faqe: « E parė ... « 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.