Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare
Gjithsej 67 faqe: « E parė ... « 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

peperinke
jam kurioz si ishte ajo shprehja e pepinove moj ?? si se paskam degjuar un!!

gjths kjo puna e kurvave x mendimon tim esht aq komplekse sa vet njeriu. nuk e di sa shpjegohem? ka kurva qe e kan ne adn e ka nga ato qe ndryshojn sic na e shpjeguan psikologet me lart

po nje gje esht e sigurt kurvat nuk jan tera njelloj ka kurva e kurva problemi nuk esht se te qellon njera kurv. po me e keqja esht kur ke te besh me kurva debile

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2012 15:15
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
F_xhunior
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 14/02/2012
Vendbanimi: Skandinavia
Mesazhe: 523

Nuk do mundja ne asnje menyre te martoj nje femer te nje kombesie tjeter pervec shqiptare. Fale ALlahut, sot jam me nje shqiptare atdhetare, madje eshte e shkathet, e sinqerte, e bukur, e mire, shtrige, sadiste, sunduese, intriguese e cila thjesht do vrare....

__________________
Dashurohem ndersa tjetra lendohet dhe vuan.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2012 15:20
F_xhunior nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė F_xhunior Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me F_xhunior (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: F_xhunior Shto F_xhunior nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto F_xhunior nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Allahu na rujt.

Fjala kurve eshte serbe ore.
Xhujor, si i thone kurves shqip?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2012 15:22
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Se ke degju se ti rri ne fshatrat e italise pranaj

Ti xhunior duhet te ishe martu me 1 arabe

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2012 16:01
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
Se ke degju se ti rri ne fshatrat e italise pranaj



ah po ti fol u dashka zbritur nga qiteti

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2012 16:23
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

zbris zbris vetem kujdes mos zbris me bithe

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2012 16:25
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
zbris zbris vetem kujdes mos zbris me bithe


ta le ktu thua!? kte e le po deshe tjeter jo ama

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2012 16:30
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
raid
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/02/2012
Vendbanimi:
Mesazhe: 1139

Une e kam cifute nusen, s'me ka dale keq.
Vetem se me shan nga penisi naiher, se ajo e donte synet, kurse une s'jam.
Une ia kthej qe duhet te kishe mare nanji nga keto qe i ka perdhunu allahu trute.

__________________
mir..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2012 18:40
raid nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė raid Kėrko mesazhe tė tjera nga: raid Shto raid nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto raid nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

raid, kape kete!

Citim:
Po citoj ato që tha raid
Une e kam cifute nusen, s'me ka dale keq.
Vetem se me shan nga penisi naiher, se ajo e donte synet, kurse une s'jam.
Une ia kthej qe duhet te kishe mare nanji nga keto qe i ka perdhunu allahu trute.




http://www.nytimes.com/2012/03/28/w...is-at-risk.html

titulli i lajmit eshte ky: After Killings in France, Muslims Fear a Culture of Diversity Is at Risk

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2012 20:08
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
raid
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/02/2012
Vendbanimi:
Mesazhe: 1139

Re: raid, kape kete!

Citim:
Po citoj ato që tha Ana1



http://www.nytimes.com/2012/03/28/w...is-at-risk.html

titulli i lajmit eshte ky: After Killings in France, Muslims Fear a Culture of Diversity Is at Risk


E lexova. Urrejtjet anti-semitike dhe anti-islamike kane natyra te ndryshme ne fakt.

E para eshte historike. Sipas historise se kryqezimit te Jezusit, Ponc Pilati pyeti popullin e Izraelit nese duhet te kryqezonte Jezusin apo nje hajdut tjeter ordiner, dhe populli Izraelit vendosi qe te kryqezohet Jezusi. Keshtu Ponc Pilati lan duart sipas tradites romake per heqjen e pergjigjesise mbi supe (prej nga vjen edhe shprehja te lash duart nga dicka). Megjithse kjo histori me shume gjasa eshte e trilluar, ka sjelle 2000 vjet persekutimi ndaj hebrenjve, si vrases te Jezusit.

Urrjetja anti-islamike ka te beje pjeserisht me politikat e tendosura te dekadave te fundit, por pjeserisht edhe me tenet e islamit per perhapjen e islamit ne te gjithe boten. Radikalet e interpretojne kuranin sipas menyres me violente, kurse te tjeret e interpretojne si detyre qe duhet te fusin turinjte e tyre kudo, gjoja per te ndricuar infidelet. Kete bejne edhe zoterinjte qe kemi verdalle, por indoktrinimi i tyre eshte aq i thelle saqe nuk kane as normat me elementare te debatit apo civilitetit.

p.s.
Une vazhdoj t'i permbahem rregullave te forumit. Asnje mesazh nuk duhet te jete brenda temes..

__________________
mir..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2012 20:40
raid nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė raid Kėrko mesazhe tė tjera nga: raid Shto raid nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto raid nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:23 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 67 faqe: « E parė ... « 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.