Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare
Gjithsej 67 faqe: « E parė ... « 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

isha i zene last year s'pata mundesi. kete vere mund te shkoj ne evrope. besoj do jete nje vendim ne minuten e fundit.
how about you?

Modifikuar nga Endri datė 01/04/2012 ora 18:25

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Prill 2012 18:15
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner
Shqiptarkat jane Hipokrite, Hipokrite te theksuara.
Per ilustrim: Fillon nje njohje me nje shqiptarke dhe, kur ajo shikon qe nuk ka perputhje Opsionesh (Interesash), largohet pa te thene as "Mirembec", ne nje menyre tinzare, pa nje shpjegim!
Edhe pse, njohja mund te ishte THJESHTE shoqerore.

Sic e theksova me lart (te shteteve Perendimore), sepse, femrat e shteve Lindore kane te gjitha gati Karakter-Cilesi te perbashketa.Vizioner , kushdo ka mendimin e tij kjo as nuk diskutohet , ky rasti qe permende ti , me kujton qe me qortove kur bera ate udhetimin me avion nen shoqerin e atij Talionit , nejse .......
athere ta thashe e po ta perseris prap , ne shqiptaret kemi ca veti qe na dallojn nga shtetet e tjera , jemi pak gjaknxeht e kte veti e kan zakonisht meshkujt ..jo se femrat se kane , po jan karakter me i bute.
Gjithsesi ju çuna shqiptare paci fat .
Personalisht preferoj rracen time , s'di pse s'me ngjit me kta te huajt , ndoshta sepse pelqej meshkujt mizerje e kta jan tbut fort e s'jan hiç besnike .P.s edhe un po mendoja nga humbi Iyua..

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Prill 2012 18:32
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Hi lule

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Prill 2012 19:52
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3134

Citim:
Po citoj ato që tha Endri
isha i zene last year s'pata mundesi. kete vere mund te shkoj ne evrope. besoj do jete nje vendim ne minuten e fundit.
how about you?ah nice. vendimet ne min. e fundit jane fun (nqs s'do shume planifikim)

Une akoma me studimet; liber, liber nate e dite, qe te shohim pakez...lere c'e pyet.

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Prill 2012 15:12
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

about what? just dont forget to smell the flowers...
Mbaj mend ato kohe kushedi sa redbullsa kam pi. lol

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Prill 2012 16:07
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3134

Psychotherapy.

Po ti, rebullsa per 'all-nighters' per gazetarine?

une kafene kam provuar por kurre me nuk do e ve ne goje ,jam betuar.

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2012 02:55
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Duhet ta kesh fetish kete gazetarine... lol... por jo nuk i kam shume qejf gossipet.

Pse jo kafene? Te ben mire per zemren njehere ne dite.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2012 03:52
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
F_xhunior
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 14/02/2012
Vendbanimi: Skandinavia
Mesazhe: 523

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner
Shqiptarkat jane Hipokrite, Hipokrite te theksuara.

E theksoj: Jo se nuk jane dhe femrat e shteteve te tjera PERENDIMORE Hipokrite, por ne perqindje jane me pak se sa shqiptarkat. Ato jane me te ciltra, me direkte.

Disave i mungon dhe Karakteri. Me Karakter, ne kete rast kam fjalen per Respektin, Respekt njerzor, Respektin shoqeror.

Per ilustrim: Fillon nje njohje me nje shqiptarke dhe, kur ajo shikon qe nuk ka perputhje Opsionesh (Interesash), largohet pa te thene as "Mirembec", ne nje menyre tinzare, pa nje shpjegim!
Edhe pse, njohja mund te ishte THJESHTE shoqerore.

Sic e theksova me lart (te shteteve Perendimore), sepse, femrat e shteve Lindore kane te gjitha gati Karakter-Cilesi te perbashketa.


Fatkeqsisht!!Mallkuar qofsh ti dhe te gjithe ata te cilet perqeshin mishin dhe gjakun e vet - kombin e vet - pjellen e vet! Po nena jote eshte shqiptare, ore vella!!! Tani vertet jo jam i sigurt nese me te vertete te emen e ke shqiptare, ama per momentin dua te besoj se eshte shqiptare. Edhe ne rast se nuk eshte shqiptare, meqe shkruake shqipen vete ti, mua me takon, eshte e drejte e imja, te marr persiper se nena jote gjithashtu eshte nje shqiptare - NJE MARIGON!

Ç'te shtyri te shprehesh tere kete mllef?!!! Nga e ditke ti, si guxon te shprehesh ne kete menyre?!!! Cila femer e keqe shqiptare ta paska hedhur mbi supe qe te paskesh frymezuar t'i pergjithesosh qe te gjitha?!!!

Nese kam harruar, perseri Mallkuar qofsh ti dhe te gjithe ata te cilet perqeshin gjithcka qe ben pjese ne kombin e vet!

__________________
Dashurohem ndersa tjetra lendohet dhe vuan.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2012 22:31
F_xhunior nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė F_xhunior Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me F_xhunior (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: F_xhunior Shto F_xhunior nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto F_xhunior nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Citim:
F_xhunior tha:


Mallkuar qofsh...
Kar-agjoz njeri!!!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Prill 2012 09:02
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14610

Ha! Ky junior eshte gallate per allahun

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Prill 2012 09:06
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:25 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 67 faqe: « E parė ... « 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.