Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare
Gjithsej 67 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
I_don,t_wana_know
normale_student_hajdut

Regjistruar: 12/08/2004
Vendbanimi: planeti toke
Mesazhe: 83

Re: loooooooooooooooool :

Citim:
Po citoj ato që tha Cx55
Paska po sta varkan megjithate po ishe ne angli te pershendes me barbonen me te mire te londres ishalla i ke fitu letrat lol dhe sja ke nevojen ktu ku jam una ka sa te dush me thas i gjen shqiptaret dhe shqiptaret



ku ka vend te botes pa shqiptar mer amon hahahahahahhaahahha shnet lol te uroj shnet e jet



respekt te gjithve :




ahaha cx55 me thne te drejten kam qen ai une qe nuk ja kam varee shqipetareve edhe megjithate po te them se edhe ketu ku jam kam pasur edhe shqipetare te dashur plako uen jam ne itali nqs je edhe ti plako hajde te prezantoj me nje nga keto shqipetaret qe kam pasur nuk jane shume por nja 3 se po duket si me qen duke i bere rreklame vetes plako dhe nuk me pelqen madje te them qe me kane propozuar edhe vete pastaj edhe barbonet njerez jane mos e nenvlereso qenien njerezore se edh ti barbon je nqs je jashte shtetit sma do mendjaa te jesh me mbiemr feleri as djali nanos gjith shqipetaret barbona jane deri sa shkon e punon si sh+++ qqe ne pese te mengjesit apo student si puna ime qe rrin gjithe diten duke lexuar per te arritur dicka ik e ul koken plakoo edhe mati mendimet para se ti shkruash flm kaq kisha qenke akkoma adoleshent me duket se fliske ashtuu sic te vjen frymezimi.......

__________________
vidh cfare te mundesh se lacian je

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Nëntor 2004 18:56
I_don,t_wana_know nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė I_don,t_wana_know Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me I_don,t_wana_know (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: I_don,t_wana_know Shto I_don,t_wana_know nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto I_don,t_wana_know nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
gagaci
orator_i_mbaruar

Regjistruar: 24/10/2004
Vendbanimi: tirona re_lapraka_ali demi-kjo osht tirona jon...
Mesazhe: 163

Re: Re: Shqiptare mo vlla...biles durrsake :)

Citim:
Po citoj ato që tha durrsak
Ajo qe thua qendron plotesisht por ty e burri dheut
te paska kap keq me durrsaket , me bohet qefi plako por duket se ke qefe me e mare nga durrsi qe ta kesh kollaj ne vere per me bo plazh. Ej kujdes se mos biesh me naj grope re. hihihihihihi



Opinionin qe shpreha per durrsaket e kom me baza. Kom nusen nga Durresi, ma ka fal zoti

__________________
Durimi eshte nje virtyt prej te cilit shqipetaret kane fare pak ose aspak.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Nëntor 2004 20:27
gagaci nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė gagaci Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me gagaci (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: gagaci Shto gagaci nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto gagaci nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
mostra
Anetar i ri

Regjistruar: 08/02/2004
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 20

Pershendetje

per mua do ishte me mire nje e huaj se kam idene se do plotesonte te gjitha.sepse gocat shqiptare jane pak te ndrojtura.

__________________
mollen e mire e ha derri

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Nëntor 2004 11:49
mostra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė mostra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me mostra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: mostra Shto mostra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto mostra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cx55
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: ne byro me dashoren
Mesazhe: 231

Talking

hehehhehehehehheehehheheeh

loooooooool sjam as student edhe as cun i nanos as cun bejleri eshte e vertet qe jam i varfer po po te them dicka une as trupin e as shendetin se shes me pare lol sa per dijeni as punoj e as bej asgje ri dhe vetem jetoj se po te ishte per shqiperi do kisha qef te jetoja atje dhe 100 vjet po kshu vje jeta nganjiher duhet dhe me ik lol?una jam ne belgjik dhe sme intereso se je apo sje ti don zhuani shqiptar dhe sa dashnore ke pas po te them qe me te hujat skalohet jet kaq plako te degjofsha zonin e mire





respekt nga (DeLeNXHiU)

__________________
Burri qe eshte burre e ēon taven ne furre dhe se merr kurre!!!!:p:p:p:p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Nëntor 2004 23:42
Cx55 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cx55 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Cx55 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Cx55't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cx55 Shto Cx55 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cx55 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
gagaci
orator_i_mbaruar

Regjistruar: 24/10/2004
Vendbanimi: tirona re_lapraka_ali demi-kjo osht tirona jon...
Mesazhe: 163

Re: Pershendetje

Citim:
Po citoj ato që tha mostra
per mua do ishte me mire nje e huaj se kam idene se do plotesonte te gjitha.sepse gocat shqiptare jane pak te ndrojtura.


Me duket se je pak i njeanshem ne kete gjykim..........

__________________
Durimi eshte nje virtyt prej te cilit shqipetaret kane fare pak ose aspak.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Nëntor 2004 00:30
gagaci nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė gagaci Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me gagaci (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: gagaci Shto gagaci nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto gagaci nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

O Shqiptare o s'martohem fare

Vajzat Shqiptare jane Si Perendeshe e Bukurise. Ke qef mor plak kur i shikon, kaq te amla dhe kaq te hijshme sa nuk gjen me naj ven te botes. Sa per intelegjence ja fusin te gjithave. Leqe njeher jan akull, me thoni nje vajze shqiptare qe kan nevoje me u pudros qe te behet e bukur. Ketej nga anet tona vajza me e bukur eshte si PLASMAS I DJEG mor cuna. Me elegantja peshon 90 kg edhe nuk dallohen se ku jane b**** dhe ku koka.
Po a e dini ju se ato se kan haberin e familjes, e vetmja gje qe ato bojn mire eshte te gjejne sa me shum vend ku me fut vathet dhe unazat.

Vajzat Shqiptare... jetohet mrekulli fare. Problemi qendron se sa ne si meshkuj dime ti trajtojme.
Nese dikush mendon te martohet me vajza te huaja me mir hiqni dore sa nuk eshte vone.
nje shprehje e urte popullore thote. Kaun dhe nusen mere nga veni jot
hajt kalofshi mir.

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Nëntor 2004 07:25
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
mostra
Anetar i ri

Regjistruar: 08/02/2004
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 20

ALO

Hej o Cx55 po ty kur te pelqen te jetosh ne shqiperi pse nuk vjen ketej po ri andej .

__________________
mollen e mire e ha derri

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Nëntor 2004 09:14
mostra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė mostra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me mostra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: mostra Shto mostra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto mostra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cx55
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: ne byro me dashoren
Mesazhe: 231

Wink

heheheeheh Monster

una kendej dhe andej jam lol se ste kuptoj una jam jashte shqiperie lal gati 7 vje thnxxxxxxxx


po kam ca pune te mijat monster dhe prandaj svij seshte nevoja per hollesira me je i kenaqur me kaq?

__________________
Burri qe eshte burre e ēon taven ne furre dhe se merr kurre!!!!:p:p:p:p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Nëntor 2004 09:55
Cx55 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cx55 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Cx55 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Cx55't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cx55 Shto Cx55 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cx55 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
I_don,t_wana_know
normale_student_hajdut

Regjistruar: 12/08/2004
Vendbanimi: planeti toke
Mesazhe: 83

Re: hehehhehehehehheehehheheeh

Citim:
Po citoj ato që tha Cx55
loooooooool sjam as student edhe as cun i nanos as cun bejleri eshte e vertet qe jam i varfer po po te them dicka une as trupin e as shendetin se shes me pare lol sa per dijeni as punoj e as bej asgje ri dhe vetem jetoj se po te ishte per shqiperi do kisha qef te jetoja atje dhe 100 vjet po kshu vje jeta nganjiher duhet dhe me ik lol?una jam ne belgjik dhe sme intereso se je apo sje ti don zhuani shqiptar dhe sa dashnore ke pas po te them qe me te hujat skalohet jet kaq plako te degjofsha zonin e mire







respekt nga (DeLeNXHiU)



ejjjj cx5 po kush te tha qe te shesesh trupin ose shndetin une thashe guston time persa i perket fermave te huaja kurse ti replikove me ironi tallese une tu pergjigja dhe nuk te shkruajta as qe te shesesh trupin as shendetin te thashe ato qe doje te dije dhe nuk jam don zhuan plako te thashe se edhe une hallegji jam por me sa duket nuk e paske kuptuar mire permbajtjen e tekestit hajtme te mira dhe befsh qef ne [be]

__________________
vidh cfare te mundesh se lacian je

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Nëntor 2004 12:50
I_don,t_wana_know nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė I_don,t_wana_know Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me I_don,t_wana_know (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: I_don,t_wana_know Shto I_don,t_wana_know nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto I_don,t_wana_know nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Durrsakja_1
Anetar i ri

Regjistruar: 28/11/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 27

Hmmmmmmmmmm...........!

Teme koti fare...kur nuk e dini se a jeni gati apo jo...filloni edhe zgjidhni sikur me qene ne markate edhe thoni: " Ja te marim me shume qe te mos dalim me per gjithe javes....me mire po marim edhe ca speca edhe ca domate edhe ja rrasim nje turshi per neser...!" Une per veten time e shpreh qe tani se kam pas adhuru te kaloj jeten me nji amerikan....Qyqa....nuk po me duket e vertete qe paskam qene une....ku ka si cunat shqiptare....jane pak te pagdhendur, pak RUDE, dhe pak te rende....po i shkon vallai. Nuk do t'i nderroja me asje ne bote se fundja fare nuk ke pse flet ne gjuhe tjeter kur i thua njeriut qe do qofte edhe nje shaka....!

__________________
A loving heart is the truest friend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Nëntor 2004 23:32
Durrsakja_1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Durrsakja_1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Durrsakja_1 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Durrsakja_1 Shto Durrsakja_1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Durrsakja_1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:52 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 67 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.