Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare
Gjithsej 67 faqe: « E parė ... « 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
raid
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/02/2012
Vendbanimi:
Mesazhe: 1137

Meqe per femrat e morem vesh qe eshte me mire te jete shqiptare, sepse duhet te ruajme rracen e paster shqiptare.
Po per meshkujt c'mund te thuhet?

__________________
mir..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Prill 2012 23:12
raid nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė raid Kėrko mesazhe tė tjera nga: raid Shto raid nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto raid nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

per meshkujt them une qe me nje rac tjeter e veshtir ta kalojne
e fact kjo mund te sherbeje per tipiket shqiptars e ka meshkuj si femra s a te duash qe mund te luaj nje femer si macame miun

megjithat si te huajat si shqiptaret ka femra e femra kshu kurr smund ta dish
mund te gjesh nje te huaj qe mund te jet shume e mir mund te gjesh nej shqiptare qe mund te jet shume e poshter sdo thot dicka

po prape se prape them raca jote dicka e mir do ishte po ngre duart lart ca ti pelqej njeriut sdo thot dicka nga vjen

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Prill 2012 23:15
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Personalisht mendoj eshte me mire shqiptare. Jane shume aresye perse eshte me mire nje shqiptare se sa nje i huaj.
E para, i huaji ndjehet totalisht i shkeputur nga ty. E dyta, menyra e komunikimit dhe e treta botkuptimi jone s'eshte ne gjendje te kuptoj nje mashkull te huaj dhe menyren e jeteses qe ai ka. Ka dhe plot probleme teknike te tjera por jam pergjumesh tani

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Prill 2012 23:22
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

le te nigjojme meshkujt ca mendojn

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Prill 2012 23:24
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3134

Temes i jam permbajtur une ,nuk ia fus kot.

Lexo mesazhet e meparshme.

Pas njefare kohe, mendoj kjo teme duhet mbyll se kalon ne racism pastaj.

Hajd gjithe t'mirat o njerez t'zgjut.

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2012 00:40
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha dylan
le te nigjojme meshkujt ca mendojn

Femnat jane te tera te mira dylan, varet si i trajton

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2012 00:51
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

po a shkon njeriu gjithmone per qef tjetrit o shelgu duhet njeriu me duru me raste cik ndaj

atehr se mu kujtu dicka kam shiku femra qe e kapte burrin per krahesh e e conte ngjeshur per mur po te vras

qe a kishte njeri me te mir zoti si em e fal me te but
po femra e keqe ehste e keqe moj zemra
kot sthojn mos ta cofte zoti nje femer te poshter se mjer ai mashkull

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2012 00:56
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha raid
Meqe per femrat e morem vesh qe eshte me mire te jete shqiptare, sepse duhet te ruajme rracen e paster shqiptare.
Po per meshkujt c'mund te thuhet?Ja ta vazhdoj edhe pak ate qe lashe mbreme

Duke ditur se e verteta absolute nuk ekziston atehere sipas meje do e krahasoja mashkullin shqipetare me nje kapiten anije,eshte njeriu i fundit qe le anijen..para se te fundoset.Eshte me pak egoist.

Per te mos i ngatarruar gjerat po flasim per nje mashkull ne nje lidhje intime dhe jo per nje mashkull ne lidhje me karieren sepse mashkulli i huaj i jep teper rendesi karieres se tij se sa familjes. Pra e kunderta e nje shqipetari.

Eshte e vertete qe s'mund te pergjithesojme gjithcka, cdo rast eshte unik ne jete por nga eksperienca ime mendoj se s'do mund te jetoja as 2 dite me nje te huaj, po as ai me mua

Vetem per nje gje si duroj dot ne fakt, qe sillen si femra. Nuk ndjehesh e mbrojtur dhe e sigurte n asnje gje me ta. Para se te lidhen e ndajne shapin nga sheqeri si ato grate e keqija. kaq buxheti jot, kaq i imi, keto shpenzime une e keto ti..e shikojne tjetren si objekt e jo si nje njeri te dashur...iii vetem kur i degjoj nga ndonje shoqe me acarohen trute e kokes.
Me shqipetarin si ke keto probleme o vlla, ti dorezon te gjitha, si kuleten, veten, makinen, shtepine, etj

Ndjehesh e vlersuar mendoj une.

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2012 11:54
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia


Ja ta vazhdoj edhe pak ate qe lashe mbreme

Duke ditur se e verteta absolute nuk ekziston atehere sipas meje do e krahasoja mashkullin shqipetare me nje kapiten anije,eshte njeriu i fundit qe le anijen..para se te fundoset.Eshte me pak egoist.

Per te mos i ngatarruar gjerat po flasim per nje mashkull ne nje lidhje intime dhe jo per nje mashkull ne lidhje me karieren sepse mashkulli i huaj i jep teper rendesi karieres se tij se sa familjes. Pra e kunderta e nje shqipetari.

Eshte e vertete qe s'mund te pergjithesojme gjithcka, cdo rast eshte unik ne jete por nga eksperienca ime mendoj se s'do mund te jetoja as 2 dite me nje te huaj, po as ai me mua

Vetem per nje gje si duroj dot ne fakt, qe sillen si femra. Nuk ndjehesh e mbrojtur dhe e sigurte n asnje gje me ta. Para se te lidhen e ndajne shapin nga sheqeri si ato grate e keqija. kaq buxheti jot, kaq i imi, keto shpenzime une e keto ti..e shikojne tjetren si objekt e jo si nje njeri te dashur...iii vetem kur i degjoj nga ndonje shoqe me acarohen trute e kokes.
Me shqipetarin si ke keto probleme o vlla, ti dorezon te gjitha, si kuleten, veten, makinen, shtepine, etj

Ndjehesh e vlersuar mendoj une.shto qe nuk hekin vetllat apo te rrujn lesht e gjoksit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2012 12:37
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia


Ja ta vazhdoj edhe pak ate qe lashe mbreme

Duke ditur se e verteta absolute nuk ekziston atehere sipas meje do e krahasoja mashkullin shqipetare me nje kapiten anije,eshte njeriu i fundit qe le anijen..para se te fundoset.Eshte me pak egoist.

Per te mos i ngatarruar gjerat po flasim per nje mashkull ne nje lidhje intime dhe jo per nje mashkull ne lidhje me karieren sepse mashkulli i huaj i jep teper rendesi karieres se tij se sa familjes. Pra e kunderta e nje shqipetari.

Eshte e vertete qe s'mund te pergjithesojme gjithcka, cdo rast eshte unik ne jete por nga eksperienca ime mendoj se s'do mund te jetoja as 2 dite me nje te huaj, po as ai me mua

Vetem per nje gje si duroj dot ne fakt, qe sillen si femra. Nuk ndjehesh e mbrojtur dhe e sigurte n asnje gje me ta. Para se te lidhen e ndajne shapin nga sheqeri si ato grate e keqija. kaq buxheti jot, kaq i imi, keto shpenzime une e keto ti..e shikojne tjetren si objekt e jo si nje njeri te dashur...iii vetem kur i degjoj nga ndonje shoqe me acarohen trute e kokes.
Me shqipetarin si ke keto probleme o vlla, ti dorezon te gjitha, si kuleten, veten, makinen, shtepine, etj

Ndjehesh e vlersuar mendoj une.hahahhahaha cec dhe shqipatret po ti acarosh cike fillojn ete kerkojne krejt kartat e kreditit po duhet me i marr me te mir me te fort sbehet gje
kot sthojne qengji i but thith dy nona

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2012 13:58
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:35 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 67 faqe: « E parė ... « 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.