Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Partnieri ose partnieria juaj ideale.
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

Citim:
Po citoj ato që tha NIK_SERIOZI
vetem nga afer grindem un lol te te nevrikos nje here mire pasaj.....lene fare se skam shume oreks sot


dhe une jo shume po reagimet tuaja nuk te lene rehat duhet patjeter nje pergjigje apo jo

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2006 14:16
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
leyla
ne kerkim e siper

Regjistruar: 27/11/2006
Vendbanimi: diku neper bot
Mesazhe: 22

ah sikur ideali te egzistonte me te vertete.e gjith bota do te jetonte me e lumtur.ende nuk e kam gjetur idealin,por kam gjetur ate qe me ploteson.ate qe me fal dashuri,ngrohtesi,respekt,mirkuptim.ai me te vertet i jep kuptim jetes time,me ve ne levizje cdo qelize.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Dhjetor 2006 12:46
leyla nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė leyla Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me leyla (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: leyla Shto leyla nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto leyla nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
KRUMPENDORF
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/10/2006
Vendbanimi: ku tjeter vecse ne rruzullin tokesor
Mesazhe: 272

ZANFINA ISMAILI

__________________
jam krenar qe jam shqiptar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2006 22:49
KRUMPENDORF nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė KRUMPENDORF Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me KRUMPENDORF (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: KRUMPENDORF Shto KRUMPENDORF nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto KRUMPENDORF nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
alki
Anetar i ri

Regjistruar: 18/10/2006
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 20

Citim:
Po citoj ato që tha KRUMPENDORF
ZANFINA ISMAILI


Sa shkurt ,sa thjesht ,sa qart ,troc fare!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Dhjetor 2006 08:26
alki nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė alki Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me alki (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė alki't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: alki Shto alki nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto alki nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
KRUMPENDORF
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/10/2006
Vendbanimi: ku tjeter vecse ne rruzullin tokesor
Mesazhe: 272

Citim:
Po citoj ato që tha alki


Sa shkurt ,sa thjesht ,sa qart ,troc fare!


flm
po enderroj u pa puna

__________________
jam krenar qe jam shqiptar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2006 19:48
KRUMPENDORF nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė KRUMPENDORF Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me KRUMPENDORF (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: KRUMPENDORF Shto KRUMPENDORF nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto KRUMPENDORF nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
comja
atdhetare

Regjistruar: 21/09/2006
Vendbanimi: lagja tap. rr.shishe
Mesazhe: 611

Per mua idali eshte ai qe kam zgjedhur ndryshe nuk rrinim kaq gjate bashke dhe pa u zena ndonjehere.

__________________
Pema e pritjes eshte e hillur por frutet e saj jan te embla.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Dhjetor 2006 11:38
comja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė comja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me comja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: comja Shto comja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto comja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

Citim:
Po citoj ato që tha alki


Faleminderit cupka! Po ka edhe djem te tille !!!!!me siguri ai nuk duhet te jete shqiptar hee?



24 karat Shqiptar!

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Dhjetor 2006 14:44
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

Citim:
Po citoj ato që tha alki
Faleminderit cupka! Po ka edhe djem te tille !!!!!me siguri ai nuk duhet te jete shqiptar hee?


Pse me siguri nuk duhet te jete shqiptar ??!!

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Dhjetor 2006 14:50
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:11 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Partnieri ose partnieria juaj ideale.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.