Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Je Shqiptar vetem kur...
Gjithsej 10 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

Je shqiptar vetem kur :

keto pohime jane humoristike, nese ju doni ti merrni pjesesisht te verteta..puna juaj.... ose nese keni deshire ta spostoni temen aty mendoni ju se duhet, perseri puna juaj.....

faleminderit per mirekuptimin!!


1. Je kusheri me gjysmen e njerezve qe njeh.

2. Ke te pakte 10 shoke qe e kane emrin "Genti".

3. Ne martesen tende normalisht vijne 400 te ftuar.

4. Ne martesen tende njeh vetem 1/3 e te ftuarve.

5. Ne martesen tende kenga e pare eshte gjithmone, "Dy dele".

6. Ke bere nje xhiro me shkollen ne Kruje.

7. Jeton mes vajzash qe tentojne te shfaqin 25 vjec, e jane vetem 15

8. Do lesh bakshish dhe ne supermarket.

9. Ke tre pale kepuce te zeza.

10. Ke me shume alkohool ne dollapin e shtepise sesa ka bari I lagjes.

11. Je 30 vjaec dhe ta rregullon krevatin mamaja.

12. Gjithe kingat/kinget e qytetit jane kusherinjte e tu.cugini/cugine.

13. Sa here qe del ne televizor kryetari I partise opozitare me bindjet e tij,
plaku jot fillon ta shaje nga `robt e shpise`.

14. Prindrit e tu kane vajtur me pushime vetem njhere gjate jetes se tyre dhe kjo ne Shqiperi.

15. Ke te pakten nje te afrem me te cilin familja jote nuk flet.

16. Kur je jashte nuk do te kesh te besh me shqiptaret.

17. Prindrit e tu hedhin nje komb raki esell.

18. Xhaja jot ben nje vere qe eshte me e forte se rakia.

19. Je I bindur qe gjithcka eshte nje konspiracion kunder teje dhe vendit tend.

20. Plaku jot mendon se e ka telefonin nen pergjim.

21. Nqs je vajze dhe nuk je martuar pas 20vjec je nje beqare e
stazhionuar.

22. Mamaja jote e ka mbeshtetur jeten mbi leximin e filxhanit te kafese.

23. Cdo ditelindje tenden prindrit e tu te fotografojne ndersa pret torten
me nje thike te madhe.

24. Rakia kuron cdo semundje dhe perdoret dhe per masazh.

25. Ke unaza me te medha se ato te mamase/gruas/motres.

26. Miqte e tet eti te japin raki qe gjashtemebedhjete vec.

27. Prindrit e tu e kthejne cdo kopesht nje ferme frutaperimesh,
ku ka aq shume domate/qepe/speca sa per ti shuar urine gjithe lagjes.

28. Frigoriferi eshte aq polt me m ish e salcice sa te mund te perballohen 10 vjet zi buke.

29. Mamaja jote thote qe nuk merret me thashetheme mbi miqe por e di shume mire qe e ben.

30. Je ne tavoline me dy miq dhe nderkohe keni 4 ide te ndryshme politike.

31. Merr 4 ne histori dhe di permendesh filmin Skenderbeu

32. Gjyshja jote thote qe te pjerdhurit ben mire per shendetin.

33. Non riesci a immaginare una canzone senza un assolo di piffero.

34. Degjon prindrit qe flasin kur je akoma 100 m nga shtepia.

35. Mamaja jote nuk hedh asnjehere ne plehra ate qe mbetet nga dreka,
por e ha ne darke e ne mengjesin e dites tjeter.

36. Mjeku I vetem qe viziton prinderit e tu eshte patologu I morgut.

37. Te afremit e tu ju qelbet fryma ere hudher dhe kembengulin qe hudhra vret mikrobet

38. Dhe nje muaj pas vitit te ri vazhdoni te hani bakllavane e pergatitur nga tezja jote, qe duket sikur nuk mbaron kurre.

39. Ke patjeter nje xhup lekure.

40. Gjyshja jote te ndkej per te te dhene arra me mjalte cdo here qe ka marre te ftohte.

41. Dhe nqs je e shendoshe vesh rroba qe te rrine puthitur.

42. Gjyshi te jepte raki qe para se te te dilnin dhembet.

43. Prindrit e tu me zor nuk I rezistojne tundimit per te mbyllur cdo ballkon te shtepise me verande.

44. Ke gjithmone modelin e fundit te cleularit, qe del ne treg, nganjehere dhe ate qe akoma nuk ka dale.

45. Nuk arrin ta bindesh nene tende se tenxheret me veshe jane me te mira se ato pa veshe.

46. Mund te rrish tre ore me nje kafe ne bar.

47. Prindrit te tu kur flasin ne telefone me te afermit jashte shtetit bertasin
qe te degjohen.

48. Je I bindur qe te gjithe personazhet e famshem te historise e ne bote jane me origjine shqiptare.

49. Je I papune por ke nje benz per te levizur.

50. Nuk I ke pare me floket e gjyshes qe kur ka vdekur gjyshi.

51. Je njeqind kile por mamaja akoma te thote qe je I dobet.

52. Punon ne itali si murator por kur kthehesh ne shqiperi u thuaj te gjitheve qe je nje biznesmen I suksesshem.

53. Kur gjyshi yt rrufiste cajin, shtepia dridhej.

54. Nuk e ben kurre sot nje pune qe mund te behet neser.

55. I konsideron taksat si nje shtypje te tmerrshme te shtetit ndaj qytetarit.

56. Blen nje makine te re ne momentin qe vendos te kthehesh per te jetuar ne shqiperi.

57. Je 30vjec dhe rrobat ti lan mamaja.

58. Ke filluar te pish konjak ne kafene qe kur ke qene 12 vjec.

59. Mamaja jote te flet nqs nuk vesh kanatjeren.

60. Te kane mesuar qe jo vetem te duash te afermit e tu, por dhe kusherinjte e 13-te sikur te ishin vllezerit e tu.

61. I therret te gjithe politikanet e botes me emer.

62. Nuk je kurre I vendosur nese eshte me mire te jetosh jashte apo te kthehesh ne shqiperi.

63. Te gjithe te afermit meshkuj qe takon kane tre dite parruajtur, ju vjen fryma ere hudher, dhe te lene nje kile jarge kur te puthin.

64. Ora jote eshte me e rendesishme se lumturia jote.

65. Je I varfer jashte por duhet ti besh te gjithe te besojne se je I pasur kur kthehesh ne Shqiperi.

66. Miqte e prinderve te tu nuk I bien asnjehere drejt kur duan te te thone qe je shendoshur, apo I ke prere floket me nje model jo te hijshem.

67. Transferohesh te jetosh me prindrit per te qene me afer, dhe perfundon duke u zene per nje ceshtej fare pa rendesi.
68. mban ne shtepi te fshehur nje arme zjarri.

69. Nqs Kina do te pushtone boten do te beheshe pa medyshje budist.

70. Ke me respekt per te fortin e lagjes sesa per presidentin e republikes.

71. Kembengul qe celulari yt eshte me I mire ne bote.

72. Mamaja jote ngjit te frigoriferi cdo lloj figurine per femije.

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Modifikuar nga Isra datė 11/05/2005 ora 09:34

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Maj 2005 09:00
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shtojzovalle
Mjekėsi...

Regjistruar: 26/06/2003
Vendbanimi: Nė shpirtin dhe vargjet e Poetit..
Mesazhe: 383

Tema: je shqiptar vetem....???

shume here kam urrejtur vehten pse jam lindur shqiptare, krejt kjo rezulton nga zhgenjimi dhe sjelljet e shumices neper bote....

Pra shume here jam shqiptare, kur ne dokumenta duhet figuroje perkatesia ime kombetare.....kaq...kujt si pelqen le te mendon pak dhe percepton gjerat ashtu si jane...

ciao

__________________
"Ec me kohėn"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Maj 2005 03:06
Shtojzovalle nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shtojzovalle Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shtojzovalle (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shtojzovalle Shto Shtojzovalle nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shtojzovalle nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belgium
Antare i perjashtuar

Regjistruar: 14/02/2005
Vendbanimi: bruksel
Mesazhe: 766

re

Citim:
Po citoj ato që tha Le te jem une e para
Tema: je shqiptar vetem....???

shume here kam urrejtur vehten pse jam lindur shqiptare, krejt kjo rezulton nga zhgenjimi dhe sjelljet e shumices neper bote....

Pra shume here jam shqiptare, kur ne dokumenta duhet figuroje perkatesia ime kombetare.....kaq...kujt si pelqen le te mendon pak dhe percepton gjerat ashtu si jane...

ciao


kjo ishte parull ?? sllogan ?? apo reklam serbi ose greku ??
se mesa di un ne edukaten time dhe besoj ka shum shqiptar te tjer si un shqiptari me i qelbur ne bot esht baraz me gjith me te miret e botes .
ateher shpjegohu pak me qart se keshtu duket si mllef i verber .
trajtoje me gjat mendimin te te kuptojm dhe ne

__________________
jeto sikur te ishte seconda jote fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Maj 2005 09:10
belgium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belgium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me belgium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: belgium Shto belgium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belgium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shtojzovalle
Mjekėsi...

Regjistruar: 26/06/2003
Vendbanimi: Nė shpirtin dhe vargjet e Poetit..
Mesazhe: 383

i nderuar Belgium,

kjo qe potenconi me larte eshte nje parrulle e juaj zoteri i mire me te cilen mundoheni ta ngushelloni vehtveten pikerisht me parulle fallso...mbase realiteti tregon krejt nje pasqyre tjeter. Une jam e bindur se kete e din ti, por nuk ke guxim dhe EGO ta shprehesh ketu me shkronaj duke mos qene i gatshem per fushebeteje mendimesh...Nuk jemi ne kohen e Romantizmit zoterote por ne nje kohe te nje realizmi te hidhur, i cili nuk mund te barazpeshohet me nje pakice kapitalistesh shqiptar(si dhe qysh kane ardhe tek ky privileg eshte poashtu paradokse dhe shume shume suspekte).

vetem kur isha femije kam jetuar ne kete enderr si Ju, krejt duke u ushqyer me kenge qe shperthenin nga telat e çiftelise apo sharkise, por tani jooooooooooooo ajo kohe eshte mbyllur ne sirtarin tim personal dhe i takon nje periudhe romantike siq e quajta me lart...

Njeherit shkrimi i juaj i ngjan nje njeriu apo mua me qon mallin e disa qe kurre ne jete nuk kane shikur nje liber nga brendesia e tij apo kane vleresuar "invaliditetin" e neve si popull vetem nga spektri i tyre fantazues duke gjykuar nga logjika e pashendoshe...gjithnje duke bere qef vehtes se neve shqipet jemi RARITET ne globin tokesor......

Te lutem, pra, ku eshte dobesia jone si nje nder popujt me te vjeter ne europe te ndare pike e pese ne troje te ndryshme...pse nuk ishim ne te zot t“i ndajme te tjeret e jo te tjeret te ndajne nje popull aq te madh....???? dhe te bejne pazarllaqe mbi vlerat dhe moralin shqiptar...???!!!!!!!!!!!!!!!

nese me gjen pergjigje pirroja te qofte, por gjeje te bindshme po munde....une akoma s“mund ta gjej dot..

Perderisa bota civilizuese ec perpara tek shume vise shqiptaret ende mbreteron varferia buke e kripe e hiq me shume..Pse ndoshta disa qytete ne Shqiperi kane arritur nje arkitektur, nuk do thote se krejt Shqiperia e trojet e saj jasht kufirit te jene shenderruar ne infrastrukture moderne. Humanizmi tek shqiptari eshte zero, po pate lek je dikushi po nuk pate je askushi, edhe nese ne kurrizin Tend peshon shpirti i nje intelektuali etj etj...

vetem per ilustrim te kujtoje, ka shume nga ne qe gjenden ne kete gjendje, a nuk ishte I MADHI GJERGJ FISHTA kur tha: Le ta din bota mbare se Gjergj Fishta s“eshte me shqiptar,, mos valle edhe ai na qenka grek, te lutem mos me trego ti mua grekun se rrenjet e mia jane totalisht autoktone shqiptare...por thjesht shume here ne jete jam e zhgenjyer me te popullit tim.....

Vetem naiviteti i nje njeriu reflekton krenarine te pa fundament...

Mos mendo se me gezon kjo gjendje keshtu, por thjesht kam deshire mos ta pikturoje veren me peisazh dimri....

gjithe te mirat dhe me nderime

L.

__________________
"Ec me kohėn"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Maj 2005 14:54
Shtojzovalle nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shtojzovalle Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shtojzovalle (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shtojzovalle Shto Shtojzovalle nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shtojzovalle nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

Realiteti

Edhe une ne shume pika i bashkohem mendimit tend. E kam thene edhe diku tjeter, keto parrullat, grekomadh, serbomadh etj kur i lexoj me vjen per te vjelle.

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Maj 2005 15:25
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belgium
Antare i perjashtuar

Regjistruar: 14/02/2005
Vendbanimi: bruksel
Mesazhe: 766

re

Citim:
Po citoj ato që tha Le te jem une e para
i nderuar Belgium,

kjo qe potenconi me larte eshte nje parrulle e juaj zoteri i mire me te cilen mundoheni ta ngushelloni vehtveten pikerisht me parulle fallso...mbase realiteti tregon krejt nje pasqyre tjeter. Une jam e bindur se kete e din ti, por nuk ke guxim dhe EGO ta shprehesh ketu me shkronaj duke mos qene i gatshem per fushebeteje mendimesh...Nuk jemi ne kohen e Romantizmit zoterote por ne nje kohe te nje realizmi te hidhur, i cili nuk mund te barazpeshohet me nje pakice kapitalistesh shqiptar(si dhe qysh kane ardhe tek ky privileg eshte poashtu paradokse dhe shume shume suspekte).

vetem kur isha femije kam jetuar ne kete enderr si Ju, krejt duke u ushqyer me kenge qe shperthenin nga telat e çiftelise apo sharkise, por tani jooooooooooooo ajo kohe eshte mbyllur ne sirtarin tim personal dhe i takon nje periudhe romantike siq e quajta me lart...

Njeherit shkrimi i juaj i ngjan nje njeriu apo mua me qon mallin e disa qe kurre ne jete nuk kane shikur nje liber nga brendesia e tij apo kane vleresuar "invaliditetin" e neve si popull vetem nga spektri i tyre fantazues duke gjykuar nga logjika e pashendoshe...gjithnje duke bere qef vehtes se neve shqipet jemi RARITET ne globin tokesor......

Te lutem, pra, ku eshte dobesia jone si nje nder popujt me te vjeter ne europe te ndare pike e pese ne troje te ndryshme...pse nuk ishim ne te zot t“i ndajme te tjeret e jo te tjeret te ndajne nje popull aq te madh....???? dhe te bejne pazarllaqe mbi vlerat dhe moralin shqiptar...???!!!!!!!!!!!!!!!

nese me gjen pergjigje pirroja te qofte, por gjeje te bindshme po munde....une akoma s“mund ta gjej dot..

Perderisa bota civilizuese ec perpara tek shume vise shqiptaret ende mbreteron varferia buke e kripe e hiq me shume..Pse ndoshta disa qytete ne Shqiperi kane arritur nje arkitektur, nuk do thote se krejt Shqiperia e trojet e saj jasht kufirit te jene shenderruar ne infrastrukture moderne. Humanizmi tek shqiptari eshte zero, po pate lek je dikushi po nuk pate je askushi, edhe nese ne kurrizin Tend peshon shpirti i nje intelektuali etj etj...

vetem per ilustrim te kujtoje, ka shume nga ne qe gjenden ne kete gjendje, a nuk ishte I MADHI GJERGJ FISHTA kur tha: Le ta din bota mbare se Gjergj Fishta s“eshte me shqiptar,, mos valle edhe ai na qenka grek, te lutem mos me trego ti mua grekun se rrenjet e mia jane totalisht autoktone shqiptare...por thjesht shume here ne jete jam e zhgenjyer me te popullit tim.....

Vetem naiviteti i nje njeriu reflekton krenarine te pa fundament...

Mos mendo se me gezon kjo gjendje keshtu, por thjesht kam deshire mos ta pikturoje veren me peisazh dimri....

gjithe te mirat dhe me nderime

L.


me fal nji pyetje ku ke jetuar ti ??
besoj ne shqiperi jo me shuaj pak kureshtjen do isha kureshtar te di ku ke jetuar

__________________
jeto sikur te ishte seconda jote fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Maj 2005 15:26
belgium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belgium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me belgium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: belgium Shto belgium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belgium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shtojzovalle
Mjekėsi...

Regjistruar: 26/06/2003
Vendbanimi: Nė shpirtin dhe vargjet e Poetit..
Mesazhe: 383

Wink

Re: re

Citim:
Po citoj ato që tha belgium

me fal nji pyetje ku ke jetuar ti ??
besoj ne shqiperi jo me shuaj pak kureshtjen do isha kureshtar te di ku ke jetuarBelgium,

mendimi im ishte padallim kufinjesh zoteri..çfar ka te beje se ku kam jetuar une? me rendesi eshte se nuk mashtrohem me realitet te "pikturuar" sipas qefit..Kjo qe une e kam shkruar ne afishimin tim me heret eshte per gjithe shqiptaret me pergjithesi...pavaresisht nga vendjetesa ime zoteri....

me nderime

L.

ps. nuk perdora temperature shkronjash me te nxehta, ne menyre qe te shuhet etja/kurreshtja me leht....

__________________
"Ec me kohėn"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Maj 2005 19:25
Shtojzovalle nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shtojzovalle Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shtojzovalle (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shtojzovalle Shto Shtojzovalle nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shtojzovalle nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belgium
Antare i perjashtuar

Regjistruar: 14/02/2005
Vendbanimi: bruksel
Mesazhe: 766

Re: Re: re

Citim:
Po citoj ato që tha Le te jem une e para


Belgium,

mendimi im ishte padallim kufinjesh zoteri..çfar ka te beje se ku kam jetuar une? me rendesi eshte se nuk mashtrohem me realitet te "pikturuar" sipas qefit..Kjo qe une e kam shkruar ne afishimin tim me heret eshte per gjithe shqiptaret me pergjithesi...pavaresisht nga vendjetesa ime zoteri....

me nderime

L.

ps. nuk perdora temperature shkronjash me te nxehta, ne menyre qe te shuhet etja/kurreshtja me leht....


degjo tregohu racional dhe pergjigju pyetjes time pastaj do te jap pergjigjen nese esht e mundur

__________________
jeto sikur te ishte seconda jote fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Maj 2005 19:30
belgium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belgium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me belgium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: belgium Shto belgium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belgium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shtojzovalle
Mjekėsi...

Regjistruar: 26/06/2003
Vendbanimi: Nė shpirtin dhe vargjet e Poetit..
Mesazhe: 383

Re: Re: Re: re

Citim:
Po citoj ato që tha belgium

degjo tregohu racional dhe pergjigju pyetjes time pastaj do te jap pergjigjen nese esht e mundurBelgium,

une isha tejet racional, kurse juve iu ka kapluar rryma e emocionalitetit....

lexo e percepto edhe mesrreshtat...

__________________
"Ec me kohėn"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Maj 2005 19:32
Shtojzovalle nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shtojzovalle Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shtojzovalle (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shtojzovalle Shto Shtojzovalle nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shtojzovalle nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belgium
Antare i perjashtuar

Regjistruar: 14/02/2005
Vendbanimi: bruksel
Mesazhe: 766

Re: Re: Re: Re: re

Citim:
Po citoj ato që tha Le te jem une e para


Belgium,

une isha tejet racional, kurse juve iu ka kapluar rryma e emocionalitetit....

lexo e percepto edhe mesrreshtat...


kur nuk mund ti pergjigjesh nji pyetje te thjesht si mendon qe mund te vazhdoj biseda ?? pastaj pse flet per emocione askush ketu ska ndonji emocion ndaj teje ose dikujt tjeter thjesht esht forum per biseda virtuale shkembime mendimesh skemi pse kalojm ne ironi fodullek dhe abstraksion .
nese spergjigjesh dot pyetjes time te pakten shkruaje shqipen me paster se do me besh qefin shum .
megjithese e shoh qe ke pengesa dhe jo per fajin tend mbase .
dhe mos e ver veten ne rangun e gjergj fishtes sepse se meriton fishta te ofendohet ne ket menyr me beso :-)))))))))

__________________
jeto sikur te ishte seconda jote fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Maj 2005 19:39
belgium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belgium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me belgium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: belgium Shto belgium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belgium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:02 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 10 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Je Shqiptar vetem kur...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.