Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Kendi Rinor > kur jeni dashuruar per here te pare?
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


Te shkojne? :p




ai thote po .... i pelqejne shume

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Qershor 2009 20:51
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA



ai thote po .... i pelqejne shume



Gjyshja ime thoshte: shiko c'thone bota, pa keta te shtepise te bejne qejfin. :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Qershor 2009 20:52
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


Gjyshja ime thoshte: shiko c'thone bota, pa keta te shtepise te bejne qejfin. :p




kam respekt per gjyshet por jo cdo gje qe me ka thene ka dal ....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Qershor 2009 21:00
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


Gjyshja ime thoshte: shiko c'thone bota, pa keta te shtepise te bejne qejfin. :p


E keqja cedrus eshte se bota ta thote te verteten pas kraheve, dhe jo ne sy.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Qershor 2009 21:05
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Moj kunder, pse burri ta thote te verteten? T'ka rrejt menja.

Kotka si thua ti se keto bjondet ketu i besokan burrat ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Qershor 2009 21:14
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Mon Cherry
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 30/01/2009
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 536

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato që tha Agent Provocateur
teenage...

__________________
L'essenziale č invisibile agli occhi...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Qershor 2009 22:01
Mon Cherry nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Mon Cherry Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Mon Cherry (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Mon Cherry Shto Mon Cherry nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Mon Cherry nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
Hera e pare qe kam ndier qe po dashurohesha ka qene gjate nje vere ne Durres ku ikja me pushime ....si e vetmja femer e fisit midia 20 cunave dajsh tezes hallash e xhajash kur shkonim ne plazh (disa jetonin ne durres ) mua sme linin te lozja se ate kohe luhej futboll ne rene .... une shkoja ke daja se cunat e atij nuk donin se ato te xhajes i kercenoja ..sme lini me loz hartimet ti harroni ,atyre te tezes do tregoj qe pini duhan ...vellezerve te mia mjaftonte qe te qaja tek babi ....ne kshu me linin ne porte.... kundershtaret tane ishin po nga elbasani komshijte e shoket e kushurijve te mi ..ne ishte ne ky futbollisti (atekohe luante me te rijte ) une rrija ne porte sa here ai kapte topin une ngrija ne vend qe te mos e lija te bente gol.... ne ky hutohej ne e gjuante jashte ....kjo vashdoi per disa kampionate dhe ato cuditeshin sesi ka mundesi qe ky futbollist perpara portes humb gjithmon ...kur u mor vesh kushurijte e mia sa sme vrane jo per gje ....por kishin humb 3 kampionate hahahah ka kaluar shume kohe por e kujtoj sikur te ishte sot ...


 

 

ja ku e morri vesh edhe Erious , se pse e ke qef futbollin ti ..........

plus edhe fati im i keq që atëhere nuk më binte menja hiç për futbollin .............. po rrija ke bregu dhe boja tifozllik për noj  ....... sport tjetër

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Qershor 2009 23:39
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus
Moj kunder, pse burri ta thote te verteten? T'ka rrejt menja.

Kotka si thua ti se keto bjondet ketu i besokan burrat ...


Burri te ben qejfin. Fundja ate duam dhe ne, se kur thone te verteten varim turinjt. I ka gjet belaja dhe ata.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Qershor 2009 23:46
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*

Burri te ben qejfin. Fundja ate duam dhe ne, se kur thone te verteten varim turinjt. I ka gjet belaja dhe ata.



Bela e madhe vertet?

 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Qershor 2009 01:19
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

une me duket se jam ndier e dashuruar qe ne barkun e nenes dhe une vete kam dashuruar qe kur isha 5 vjece. e mbaj mend para se te shkoja ne shkolle isha ne kopesht me komshiun qe kisha ne pallat ha ha sa me qeshet tani qe e kujtoj... pu pu c'paskam qene

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Qershor 2009 03:08
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:42 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Kendi Rinor > kur jeni dashuruar per here te pare?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.