Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Kendi Rinor > kur jeni dashuruar per here te pare?
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
pikerisht kete po thoja kotka, vetem nje here ne jete vjen dashuria e vertete


moj tamam e thua ti, mos ma ver re mua sot, se keshtu e kam une, kushedi se c'behet me ate adrenalinen time helbete kohe e mire sot mbas nje muaj shi happy happy happy
the same i wish to you too

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Qershor 2009 20:47
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

uroj te jesh happy gjithmone moj

sa per mua lere mos flasim se aparenca genjen gjithmone

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Qershor 2009 20:49
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

angel nga nje ane eshte ashtu sic thua ti,se ene une me kete mendje kam qene .por mesa pashe dhe kalova une rashe ne dashuri per se dyti dhe dashuri e vertet jo mendime.si mund ta shpjegosh kete?

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2009 15:48
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Roi5
Roi de cour

Regjistruar: 05/09/2009
Vendbanimi: Aty ku ka dashuri..
Mesazhe: 109

Re: kur jeni dashuruar per here te pare?

Citim:
Po citoj ato që tha FjO!!@
kur jeni dashuruar per here te pare? sa vjeq keni qene....dhe na thoni diqka me shume per ate dashuri


 

E Fjolla perher te pare u dashurova shume i ri ne shkolle.

Pas orarit te mesimit nje vajz nga klasa tjeter luante hendboll me shoqet e saj dhe une e kisha fiksim ate vajz. U afrofa po shikoja nga luani ajo mu drejtua Don te luash me ne..

Oh kjo ishte ajo qe e prisja. Lozem deri sa u lodhem dhe u ulem se bashku te gjithe dhe une i beja te qeshin ajo me shkionte dhe une vdisja..Me pas ka po shkonim ne shtepi ju afrova dhe duke biseduar rruges e putha e putha fort e fort. dhe qe nga ajo dite ishim shume kohe se bashku..Nuk e harroj kurr se edhe tash eshte e imja...

__________________
Mos mė fyeni me buzėqeshje..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Tetor 2009 09:23
Roi5 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Roi5 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Roi5 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Roi5 Shto Roi5 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Roi5 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

S'me kujtohet hera e pare por gjithmon hera e fundit me duket si hera e pare...

Sa harraqe qe jam edhe une...

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Tetor 2009 12:29
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Roi
Drift in and out....

Regjistruar: 21/04/2009
Vendbanimi: Shkretetire
Mesazhe: 786

Re: Re: kur jeni dashuruar per here te pare?

Citim:
Po citoj ato që tha Roi5


 

E Fjolla perher te pare u dashurova shume i ri ne shkolle.

Pas orarit te mesimit nje vajz nga klasa tjeter luante hendboll me shoqet e saj dhe une e kisha fiksim ate vajz. U afrofa po shikoja nga luani ajo mu drejtua Don te luash me ne..

Oh kjo ishte ajo qe e prisja. Lozem deri sa u lodhem dhe u ulem se bashku te gjithe dhe une i beja te qeshin ajo me shkionte dhe une vdisja..Me pas ka po shkonim ne shtepi ju afrova dhe duke biseduar rruges e putha e putha fort e fort. dhe qe nga ajo dite ishim shume kohe se bashku..Nuk e harroj kurr se edhe tash eshte e imja...



Roi5 e bukur historia jote ! Nje gje e ngjashme me ka ndodh dhe mua kohe me pare, sado qe me pas ky person me zgjgenjeu ne menyre totale,por nejse, gjera qe ndodhin jane !

Por gjeja kryesore per te cilen te bera quote eshte ...
Po spate ndonje cik me shume fantazi per ate nickname-in tend Si do ecim tek ky forum,me Roi2..Roi3...Roi4 e 5

__________________
Si sta come d'autunno sugli alberi le foglie !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Tetor 2009 14:11
Roi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Roi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Roi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Roi Shto Roi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Roi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Re: Re: kur jeni dashuruar per here te pare?

Citim:
Po citoj ato që tha Roi5


 

E Fjolla perher te pare u dashurova shume i ri ne shkolle.

Pas orarit te mesimit nje vajz nga klasa tjeter luante hendboll me shoqet e saj dhe une e kisha fiksim ate vajz. U afrofa po shikoja nga luani ajo mu drejtua Don te luash me ne..

Oh kjo ishte ajo qe e prisja. Lozem deri sa u lodhem dhe u ulem se bashku te gjithe dhe une i beja te qeshin ajo me shkionte dhe une vdisja..Me pas ka po shkonim ne shtepi ju afrova dhe duke biseduar rruges e putha e putha fort e fort. dhe qe nga ajo dite ishim shume kohe se bashku..Nuk e harroj kurr se edhe tash eshte e imja...



vdeksha ma mire moj shif si dashurohen njerezit e puthen kshu pa te keq hahahah o roi vdeksh sonte he

per heren e pare kur jam dashuru mendoj se jam dashuru os ethjesht m pelqente nje djale ne klasen time zot o zot kur me kujtohet fmi moj ku ku ne klase te trete aty ca dashurie thuj po sjemi puth si roi hahhah

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Tetor 2009 14:54
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

i think i was 22

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2011 18:47
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

Citim:
Po citoj ato që tha Niqua
i think i was 22


me to.

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2011 08:00
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

Citim:
Po citoj ato që tha oliinter


me to.



Kur te erdhen?

Meno male pericolo scampato ...

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2011 12:30
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:04 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Kendi Rinor > kur jeni dashuruar per here te pare?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.