Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Anekdota reale!
Gjithsej 20 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Citim:
Po citoj ato që tha aldo11


mbase ke te drejt qe i rash kaq shkurt, po un nje pyetje te bera s'te vrava! nuk te duket qe dhe ti i re pak gjat me pergj...?

urime x syrin e pushkes qe e dallon vetem nga ngjyra se ca mishi esht!

klm mir miku im. mundohu te mos marresh c'do gje me kaq seriozitetOK,Ok aldo 11.Elbete mosha.Pastaj jam person serioz qe nuk genjej asnjehere dhe me duket fyese kur dikush aludon mendime te tilla karshi meje.
Te uroj gjithe te mirat!

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2009 19:09
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10705

Ne shkolle te mmesme na sillnin here pas here produkte disi te çuditshme per moshen tone. Ne fillim sollen prezervativa, me shpresen se do edukohet brezi i ri. Po kujt i duheshin prezervativat thuaj, 80% e mbaroi shkollen akoma te virgjer. Megjithate prezervativat ishin argument per humor. Nje nga çunat e fryu si tollumbace dhe ne ore te mesimit shikoje prezervativin qe fluturonte nga nje cep i klases ne tjetrin.
Mesuesja po spjegonte dhe bente sikur nuk shikonte. Befas ja keput: "Ore boll tani luajtet me tollumbace". Zgjat duart dhe me sa fuqi kishte e plas. Dhe vazhdon te spjegoje. Mirepo pas 5 sekondazh ndalon dhe kthehet nga klasa. "Ore çfare eshte kjo gjeja, ky lengu". Gjithe klasa ja plasi se qeshuri. "Ate e kishte perdor Labi u degjua njeri". Aty e kuptoi mesuesja qe ishte komplet jashte situates.

Ndersa njehere tjeter sollen tampax (per gocat tona qe... pikaaaa, vetem njera kishte provuar tampax dhe te tjerat e konsideronin kurve). Nje shoku jone dihej qe kishte xhepat e shpuar, sepse tallej me njerezit duke futur gjera nga nje xhep per ti nxjerre nga tjetri. E duke pritur vetem okazione per te krijuar gallate, merr nje tampax dhe i fryn siper nje rezerve te kuqe. Pastaj vjen dy hapa larg nje goce e ndrojtur qe ndiqte rite myslimane si vajze e mbare. Shiko çfare magjistari jam, i thote asaj. I tregon nje tampax te ri dhe e fut ne xhep. Fut doren te xhepi tjeter dhe nxjerr tampaxin me boje qe dukej i perdorur. Asaj gocej ju kthye stomaku dhe vrapoi per ne banje. Kusuri i klases ja plasi te qeshures.
E si te mos talleshim me ate rast. Te besh te vjelle tjetren me dy xheste ishte aftesi e larte teatrale. Aq me teper qe "vajza e mbare" ishte apsajt jetes, klases, dhe shoqerise tone.

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Modifikuar nga Fajtori datė 14/06/2009 ora 20:27

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2009 20:20
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14609

looooool ajo puna e "tullumbaces" qe shume e forte loool

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2009 21:14
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Ne shqiperi jetonim bashke me gjyshen dhe ajo ne darke i pelqente te hynte ne dhomen tone ku flija une me motren e te degjonte muhabetet tona nje nate une doja te pyesja motren per dicka po sdoja qe nana ta merrte vesh dhe i thashe "mori njeri ne tel sot "motra ime mu pergjigj duke me shkel syrin " po mori ajo shoqa jote Genta neser do vije " nana me nje sy mbyll tha "kush moj genti i (tha emrin e se jemes )... " ne pame njera-tjetren dhe ja plasem se qeshurit me te madhe sepse ajo e kishte kuptuar shume mire per cin po flisnin dhe une i thashe "oj nane po flasim per nje goce qe kam une ne shkolle " ajo me sy mbyll perseri me tha "e pra ne une per ate po flas per ate gocen qe sa here shkojme e marrim pencionin me ty ai sjell gjyshen e vet o cun i mire me pelqen ......me ka ngel ne mendje kjo gje sa here e kujtoj me motren qesh do ja hidhja une gjasme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2009 21:37
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

k'te qe do ju tregoj me te degjuar e kam. sa reale esht nuk ju garantoj asgje

behet fjal x BEXHETIN ky bexheti na ishte nje pijanec...
sa her kalonte te bari i lagjes nuk i behej te mos hynte x te pir. mundohej ti shmangesh barit por tentazioni ishte i madh

nje dit vendos ta kthej dhimbjen ne forc, e thot sot nuk do ndaloj. kur afrohet afer barit thot me vete ( hec bexhet vazhdo rrugen bexhet mos e kthe koken bexhet) si perfundim arriti te kaloj afer barit e nuk hyri. ndalon e thot! "BRAVO BEXHET X KTE QE BERE E MERITON NJE DOPIO"

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2009 22:37
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14609

hahahaaaaaaaaaaaa bexheti

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2009 22:39
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10705

Shkoder

Nje burre qe pinte shume ishte bere problem per familjen dhe gruan e vet. Nje dite i thote gruaja: "Degjo, sot mos shko neper klube po ec ne shtepi se kemi njerez per dreke". Mire, thote burri.

Vijne njerezit nga ora 12 dhe i pret gruaja, por burri s'po vinte. Priti sa priti gruaja dhe del neper lagje te kerkoje burrin. E gjen ne nje klub duke pire dhe i thote "Po çfare ben more burre. Po pse pin mor, pse pin?".

Burri ngre syte dhe duke ju marre goja pyet gruan: "Po ti pse s'pin?"

Thuhet se ka ndodhur vertet

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2009 23:52
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Si cdo fundjave dy tipa shkojne ne disko,njeri tek 40-tat dhe tjetri 48 vjec,beqar akoma ky i fundit...
Futen brenda,ulen ne bar,fillojne e pijne, vijne oret e para te mengjesit, ky 48-vjecari kishte kohe qe po observonte nje bjonde te leztshme dhe e fton te kercejne bashke,ajo pranon...kercejne por ky eshte perballe atij tjetrit i ulur ne bar, kerkon te seductoj kete femren dhe ne ato momente "magjike" i bie masela nga goja mbi shpatullat e asaj...
Imgjinoni ca skene ne ate moment...

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Qershor 2009 08:08
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7606

Kisha nje zysh letersie ne kolegj qe vishte nga ato fundet qe jane te hapur totalisht dhe qe mbeshtillen e lidhen ne njeren ane. Ulej ne karrige derebardha dhe sapo ulej, kapte anet e fundit dhe i hapte, i shkonte e çara deri ne thellesi te kofsheve. Tani mua dhe nja ca te tjereve, si adoleshentë qe vetem briret na mungonin, na kishin vene ne bangat e para te izoluar nga nj-tj. Ky shoku im e kishte bangen tamam ne front ballor me zyshen. I thote kjo "he filani, kush qendronte ne bazat e romanticizmit?".
Ai i trapi me syte nen tavolinen e saje i pergjigjet:"ne breket e romanticizmit qendronte...".

E njejta zysh na shoqeronte ne teater. E mire, mbaroi pjesa e teatrit dhe na merr te takonim aktoret. Hap nje dere andej ne prapaskena, kokrra e moshkllit lakuriq qe po nderrohej. "O zyshe, s'o mesim biologjie ky".

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Qershor 2009 12:12
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Sabri Kuta,
njihej nga gjithe qytetaret vlonjate si pianeci i qytetit,por edhe nje person qe leshonte batuta te forta humoristike.
Po ju tregoj nje ngjarje te jetuar.
Ngjitur me Lulishten tek Sheshi i Flamurit,prane varrit te patriotit I Qemali ka qene nje pijetore,restorant,e cila ndodhet po aty sot e kesaj dite me emrin Sazani.Mbi te eshte hoteli i vjeter po me te njejtin emer.Sic dihet nga te gjithe ne Shqiperi edhe pse klientet pinin birre e sigurisht kishin nevoje te shkonin ne tualet nuk e vriste mendjen askush.Ate dite ndodhesha edhe une me dy shoke e po pinin ndonje birre.Une dhe njeri prej shokve u ngritem e shkuan tek nje tualet qe ndodhej tek kendi i lulishtes diametralisht me pietoren.Kur u kthyen i rame lulushtes permes per me shkur.Nga jashte klubit tek nje dritare me xhama e me perde mbi nje mure rreth 1m lartesi shohim Sabriun qe po shurronte thote Arjan cani i Zone e Lire.Por cte shohim,Sabrua kujtonte se e kish nxjerre manxerrin jashte,por ne te vertete e kish akoma brenda pantallonave.Ne qeshem dhe shoku im E...d i tha :''Sabri nxirre jashte se po e bene ne breke''S'ka mundesi tha duke qeshur me gojen me komplet dhembet e pare te rene lart e poshte dhe uli koken.Kur pa qe pipia po i pikonte nga poturret ai tha:

[B]''Pse s'thoni ju,mua me qenkan shpuar topet''

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Qershor 2009 15:58
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 21:39 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 20 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Anekdota reale!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.