Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Anekdota reale!
Gjithsej 20 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

xhepistat

Sic dihet xhepista vetem nuk qarkullojne jane gjithmone grup, njeri  vjedh portofolin dhe ia pason tjetrit qe te humbi gjurmet, dhe historia vazhdon keshtu...

Mbasi i hoqi njerit portofolin nga xhepi dhe ia pason shokut tjeter ai para se ta fusi tek menga e xhaketes portofolin i heq 200 euro dhe i fut ne xhep qe mos ti ndante me grupin keto leke... zbresin nga autobusi tek stacioni i pare dhe aty fillon biseda

- hoqe leke nga portofoli - po bertiste ai qe vodhi portofolin

- qenca bir kur(v)e jo - tha tjetri

- une te pash me syte e mi, mos me genje mua dhe futi doren tek xhepi i shokut dhe nxorri 200en euro

- ca jane keto ??? - i tha ai i nxehur ne kulm

-  po nuk guxon tjetri te jete bir kur(v)e mo burr i dheut - u pergjigj hajduti xhepist per te qetesuar gjendjen...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2009 19:53
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

e forte kjo lart.

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2009 22:40
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14609

shiko cme ndodhi dje

isha ne zyre e vjen 1 cun qe duhej ta takoja per pune pune qe me priste te salla e mbledhjes nejse une cohem e shof nga larg qe simpatik dreqi e tu hec gjithe tangerllik mendo sandalet e zeza me take fustani normal si per zyre dhe sa i jap doren e i prezantohem atij me rreshket kemba e bie ai tjetri tu me mbajt nga krahu e tu pa nga kembet e ca brekesh kisha vesh ... booo ca sikleti jam ndjere ketej kisha hall se u vrava e ketej ulja fustanin.... e njehere qe bera tangerllik une lash nam loooool

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2009 23:03
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

- shyqyr qe nuk ka fillu vapa akoma se do i kish ran noj infrakt tjetrit

 

.. ( marr shkas nga ajo puna e whisit a si quhej )

..... diku nga 93  na vjen ne itali ne nji shok nga shqiperia , hera e pare qe dilte ne perendim , e nejse mooooooo per ti bo rrespektin ne , plus edhe vet ato vite e gdhinim diskove , e cojme ne diskoteke .  Ne ishim bo si te shtepise aty , sa hyme njoni ne banak , tjetri direkt e ne piste , e rremuje hesapi .

- Mos rri si i hutum - i themi ktij -  po rri lirshem e boj ca te dush

... nejse mo , mos me u zgjat , mbas nji fare kohe vjen ky i habitem dhe thote :

- a nuk ishin ato gocat qe po pinin ke banaku , ato te gjatat ...

- po - i themi ne - e cfare

- po njonen nga keto po e shihja , me qeshi - i qesha dhe ma beri me shenje . E pashe qe mori drejtimin nga banjo dhe i shkova pas ..

    ne fillum me qesh se e dinim qe ishin trans .

- po pastaj ? - e pysim ne

- ç'a - thot ky shoku i habitur - ajo e bonte sh""""" n'kam .... si ne

    fillum tu e ngacmu ne , jo pse nuk i fole , pse nuk i fute durt .....

 

 

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2009 23:34
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14609

hahahhahaaaaaaaaaaa i ziu ai e paskeni shokuar looool

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2009 23:36
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Para ca ditesh erdhi nje shqiptar nga Shqiperia per vizite tej nje shok i ngushte.
Atje,per ta takuar erdhen dhe ca cuna lagje.
Duke diskutuar ne pergjithesi, ishte njeri qe kishte vite pa shkuar ne Shqiperi,keshtu gjen rastin te pyesi per "shoket" e lagjes.
E mbyti ne pyetje ate te shkret (vizitorin)

E ke pa filonin ? Ca ka bo? Me ca merret ? ...etc
Ky i shkreti u merzit pak se s'kishte ardh aty me dhen te gjitha te dhenat e te tjerve.

Ky s'pushonte prape.
Po filonin e ke pa?
Ky rri, rri dhe shume seriozisht ia kthen, - jo me, ky i shkreti ka vdek. Jo me, sa gjynof po me vjen.

Prape ky,- po ate qe rrinte tek filan vend ca ka bo?
Ky ia kthen - kush me ? ai eh, ca thu ti, ate e ka shtyp makina ,se o bo per ramet...

Ky e kuptoi qe ky po e tallte ( see kishte merzit me pyetje)i thote ne fund ,- po amon o burr i dheut se gjynah me ja nill te keqen,se cuna te rinj...
E boni gjysem e lagjes te vdek vizitori

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Qershor 2009 12:51
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
beni-77
Anetar i ri

Regjistruar: 19/06/2007
Vendbanimi: canada
Mesazhe: 9

Makaronat

Nje dite prej ditesh ne nje familje ishin gatuar makarona dhe te gjithe ishin ulur per dreke ne tavoline. Djali i vogel po i bente naze pjates dhe babai per ta bere me interesante dhe ta vinte djalin te hante i thote : Haji shpirt i babit haji se te rritet rrushi. E shoqja e shikon dhe i thote o ti o lum madh ha per vete . :p

__________________
Gezoje jeten se eshte e shkurter.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Qershor 2009 22:47
beni-77 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė beni-77 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me beni-77 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė beni-77't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: beni-77 Shto beni-77 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto beni-77 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Re: Makaronat

Citim:
Po citoj ato që tha beni-77
Nje dite prej ditesh ne nje familje ishin gatuar makarona dhe te gjithe ishin ulur per dreke ne tavoline. Djali i vogel po i bente naze pjates dhe babai per ta bere me interesante dhe ta vinte djalin te hante i thote : Haji shpirt i babit haji se te rritet rrushi. E shoqja e shikon dhe i thote o ti o lum madh ha per vete . :phahahah mesues beni po ku shkoi ai serioziteti jot cjane keto barsaleta pikante .....kush ishte ky i makaronave luciano i letersise se per ate thone qe e kishte icik si te vogel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Qershor 2009 23:04
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

hahah, e fort kjo ben...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Qershor 2009 23:05
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
beni-77
Anetar i ri

Regjistruar: 19/06/2007
Vendbanimi: canada
Mesazhe: 9

Re: Re: Makaronat

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIAhahahah mesues beni po ku shkoi ai serioziteti jot cjane keto barsaleta pikante .....kush ishte ky i makaronave luciano i letersise se per ate thone qe e kishte icik si te vogel

Te lutem jo me emra konkrete se mund te na behet dhe deputet tjetri dhe mos na duhet ,por nuk eshte ai jo te siguroj

__________________
Gezoje jeten se eshte e shkurter.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Qershor 2009 23:13
beni-77 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė beni-77 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me beni-77 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė beni-77't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: beni-77 Shto beni-77 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto beni-77 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:37 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 20 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Anekdota reale!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.