Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Fshehja/apo mos fshehja e passwordeve ndaj partnerit/es.
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Cedrusi paska hall se Debi do perfundoje si Thimi Mito qe erdhi ketu e çdo dy dite ankohej se i shkruanin te tjere me passin e vet.

Ehhh, ehhh...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Maj 2010 15:22
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Kush eshte Thimaqi kam humb gje

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Maj 2010 15:45
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

E po une nuk jam edhe aq i qivilizuar de?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Maj 2010 15:53
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus

ajdautit.

Po dole disa here me ate kolegun do ta kerkoje ngjo mua. Ti nuk ja jep se e ke te zene, ai do kerkoje nje tjeter per kafe pastaj.

Jo se nuk ka edhe kolege per se mbari, por jane te rralle, si edhe koleget femra po ashtu.





Debora meshkujt shqiptare jane civilizuar me shume se te huajt tani flas per moshat e reja se sigurisht baba im ka mentalitet tjeter por te rinjte ska problem kane ndryshuar tani grate shqiptare kane shoke pune kolege shoke universiteti dalin e pijne kafe hajen pizza shkojne ne diskoteka kercejne kenaqen e vijne ne shtepi pa pike problemi flas per 2 njeres normale per nje cift normal jo per te semure mendore qe shofin tradheti kudo dhe pa bere gje .Nuk je me "prone private e burrit " je vetvetja dhe po i pelqeu kshu si je mire po si pelqeu ka burra e gra sa te duash nje ndarje e ku te kam pare ...ska me si 30 vjet me pare qe ishte turp te linte burri tani te len gruaja dhe te thote qe e lashe se ishte "gay" ...ja kshu
Cedrus ka kolege qe kalon 8 ore ne dite vetem ti dhe ai dhe te respekton dhe te vlereson ndoshta me shume se burri per punen qe ben dhe nuk jane te rralle varet si i krijon ti kushtet se nese ti je femer " tralala zura nje gale" dhe sigurisht do gjesh nje koleg te tille qe te vetmen gje qe mendon eshte seksi se nese provokojne te dy po nese ai shikon qe ti shkon me punu dhe ai eshte thjesht kolegu dhe pse del per nje kafe per nje darke o dreke dhe ai do te respektoje ...urrej keto situata ne pune sepse sje me vetvetja ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Maj 2010 15:56
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Nga ku e ke burrin, Debora? Ndoshta ai ne boten e tije shqiptare ka qene i rrethuar nga njerez ku gjinite i jane afruar njera-tjetres vetem per t'u zhdepur.

Duket qe s'ja ke mbytur macen* qekur je lidhur me te, ta kishe bere do flisje ndryshe tani.

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*
Qenkemi nje tip.
Do ishte perfekte te ishin te dy partneret tolerant.
Meshkujt Shqiptare akoma e kane te veshtire ta pranojne qe gruaja e tyre te kete shok e jo me te pije thjesht nje kafe vetem per vetem me kolegun.


S'ka pune tolerance, se konsideroj fare si tolerance por si normalitet. Une s'shqetesohem nga femrat e tjera sepse jam e qete dhe besoj ne palen tjeter por sikur te vija re diçka qe nuk me mbush mendjen...ehhhh, termet 9-ballesh.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Modifikuar nga amor alucius datė 28/05/2010 ora 16:56

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Maj 2010 16:45
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


Mmmm, ketu ne USA jane me shume panxhare se ne ne Shqiperi, ngjo mua kur te them

Ti thuash ndonje kolegeje qe do te pish nje kafe me te? "Date" do te thote? Atje e kane mendjen tere diten. Sikur te jene edhe ca si spanjollovina, ta kerkojne te parat.




Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Maj 2010 18:49
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Nga ku e ke burrin, Debora? Ndoshta ai ne boten e tije shqiptare ka qene i rrethuar nga njerez ku gjinite i jane afruar njera-tjetres vetem per t'u zhdepur.

Duket qe s'ja ke mbytur macen* qekur je lidhur me te, ta kishe bere do flisje ndryshe tani.


S'ka pune tolerance, se konsideroj fare si tolerance por si normalitet. Une s'shqetesohem nga femrat e tjera sepse jam e qete dhe besoj ne palen tjeter por sikur te vija re diçka qe nuk me mbush mendjen...ehhhh, termet 9-ballesh.


Burri im eshte rrit ne mes te Tiranes qe 2 vjec dhe ne familje intelektuale, dhe normal mes Shqiptaresh si gjithe te tjeret.
Une burrin se takova dy vjec mi qe ta ndryshoja.
Amor je rrit jo ne Shqiperi ti se do flisje ndryshe pastaj. Pastaj pse i beni personale bisedat? Pse mendon se une po flas per burrin tim dhe jo ne pergjithesi?
Nese ti mendon se do e besh burrin sic do ti, gabon. O pranoje sic eshte, o lere fare. Fundja pse duhet ta ndryshosh kur ti me nje te tille u dashurove?

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Modifikuar nga Deb* datė 28/05/2010 ora 19:14

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Maj 2010 18:56
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA



Debora meshkujt shqiptare jane civilizuar me shume se te huajt tani flas per moshat e reja se sigurisht baba im ka mentalitet tjeter por te rinjte ska problem kane ndryshuar tani grate shqiptare kane shoke pune kolege shoke universiteti dalin e pijne kafe hajen pizza shkojne ne diskoteka kercejne kenaqen e vijne ne shtepi pa pike problemi flas per 2 njeres normale per nje cift normal jo per te semure mendore qe shofin tradheti kudo dhe pa bere gje .Nuk je me "prone private e burrit " je vetvetja dhe po i pelqeu kshu si je mire po si pelqeu ka burra e gra sa te duash nje ndarje e ku te kam pare ...ska me si 30 vjet me pare qe ishte turp te linte burri tani te len gruaja dhe te thote qe e lashe se ishte "gay" ...ja kshu
...


Kete lloj emancipimi vetem ne Tirane mund ta shikosh Bionde. Andej nga Elbasani biles meshkujt jane shume fanatiker. Njeri qe me vinte rrotull diten qe me pa me fund te shkurter mes dites, dhe isha dhe me kusheriren time, ma hoqi vizen. Qe ate dite s'me doli me perpara. Mos mendo me shume.
Ka ndryshuar Bionde, por jo dhe aq, dhe vetem te shtresa intelektuale. Ka akoma meshkuj 20 vjecar qe nuk e pranojne qe gruaja e tyre e ardhshme te mos jete e virgjer se ne te tille mentalitet jane rrit. Fakti qe po ndodhin shume vrasje t e grave nga burrat e tyre flet qe akoma femra shikohet si prone e burrit.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Maj 2010 19:30
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*

Kete lloj emancipimi vetem ne Tirane mund ta shikosh Bionde. Andej nga Elbasani biles meshkujt jane shume fanatiker.
Ka ndryshuar Bionde, por jo dhe aq, dhe vetem te shtresa intelektuale. .




Debora une jam le e rrit ne Elbasan dhe kete fanatizem se kam pare dhe te thote njera qe per gati 20 vjet kam qene e vetmja femer ne fis me nja 30 kushurinj dhe jam vesh e jam ly kam pas miq shoke pa problem se di per cfare viti flet ti por fanatismi skishte si te eksitonte ke ne sepse konviktoret dilnin me pareo dhe ne mes te dimrit ...tani ti po flet per shumicen qe jetojne jashte apo ne pergjithesi... sepse asaj gruas se shkrete shqiptare katunare nga maja e malit si del koha me la e shpela e me rujt bagetite jo me hy ne internet pass te fshehte.Po pra cdo vrasje qe eshte bere keto kohet e fundit nga injorante qe skane shkolle se nje njeri normal ste vret te ndan ...dalim ke ajo qe po qe injorant do te kontrollje do te mendoje se je prone e tij dhe ka te drejten dhe te vrasi se po qe njeri inteligjent do kuptoje qe nuk shkohet ne estrem

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Maj 2010 19:38
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA



Debora une jam le e rrit ne Elbasan dhe kete fanatizem se kam pare dhe te thote njera qe per gati 20 vjet kam qene e vetmja femer ne fis me nja 30 kushurinj dhe jam vesh e jam ly kam pas miq shoke pa problem se di per cfare viti flet ti por fanatismi skishte si te eksitonte ke ne sepse konviktoret dilnin me pareo dhe ne mes te dimrit ...tani ti po flet per shumicen qe jetojne jashte apo ne pergjithesi... sepse asaj gruas se shkrete shqiptare katunare nga maja e malit si del koha me la e shpela e me rujt bagetite jo me hy ne internet pass te fshehte.


Per vitet 2000 po flas Bionde. Ishte dite e veres ajo dite qe vesha fund te shkurter. Hera e pare per ate vit. E di si thoshin shoqet nga Elbasani kur vinte puna te daljet mbasdite ne dimer.'' Pse dilni vetem ju? Vet e keni fajin kur ju ngacmojne.
Ato nuk dilnin kurre vetem por te shoqeruara me mamin qe te dukeshin vajza te mira. Vetem ne vere dilnin ato mbasditeve me shoqerine. Me ka bere shume pershtypje fanatizmi i meshkujve Biondja. Ty mbase nuk te bente pershtypje se je rrit ne ate ambjent. Nuk them se ne qytetet tona kane qene te emancipuar meshkujt, por Elbasani me beri pershtypje se eshte shume afer Tiranes. Qytet i madh, por mentaliteti njesoj si provincat e vogla. Une ne qytetin tim kurre se kisha problem te dilja ne darke vetem, apo me fund te shkurter. Ne Elbasan shume, sepse me dukej sikur me gjykonin per keq. Mjafton qe ishim konviktore per te lene pershtypjen e keqe.
Ne Elbasan vajzat jane me te mira se djemte. Mendimi im ky.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Maj 2010 19:51
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:43 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Fshehja/apo mos fshehja e passwordeve ndaj partnerit/es.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.