Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Fshehja/apo mos fshehja e passwordeve ndaj partnerit/es.
Gjithsej 12 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Deb ....... ke hapur teme pa sondazh ????????????????????
Uauu ..... .

Deb ........ e di burri yt qe ti futesh ne FH ?????

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Prill 2010 01:11
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dulcis in Fundo
.. alola?

Regjistruar: 15/03/2010
Vendbanimi:
Mesazhe: 4846

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Hhahaha sa seriozisht e merr dhe ti.


__________________
Ka dy rregulla per te arritur suksesin:
1- Te mos rrefesh kurre gjithcka di.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Prill 2010 09:08
Dulcis in Fundo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dulcis in Fundo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dulcis in Fundo (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dulcis in Fundo Shto Dulcis in Fundo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dulcis in Fundo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Privacy-ja eshte e shenjte mendoj une. Po hyre ne kaq detaje password-e kontrrolle celularit etj etj me duket kot lidhja, te imagjinosh qe nje person te kontrrollon jeten kaq shume pfffffffff me tu shpif gjithcka. Nje lidhje duhet te bazohet te besimi dhe respekti reciprok po arriten te diskutohen keto budalliqe aha e ka marre ferra uraten thom une

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Prill 2010 09:35
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Passet e mia si di asnje,dhe ska per ti ditur ndonjehere...E respektoj privatesine e tjetrit,dua te me respektohet dhe e imja.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Prill 2010 09:58
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Me duket cik budallallik mos fshehja e passwordit,se perderisa ekziston,ekziston per te fsheh dicka .. A na pelqen? Hic s`na pelqen po si opsion qe eshte duhet ta perdorim.Si dhe per te mos lodh trute (shkatru nervat)tu i shpjegu njonit a tjetrit kush eshte ky ,kush eshte ai

Nga ana tjeter po mendoja po te kesh nje mardhenie te mire a ka nevoje te kesh password?

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Prill 2010 10:48
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha eliz

Nga ana tjeter po mendoja po te kesh nje mardhenie te mire a ka nevoje te kesh password?



Besoj se kjo shprehje eshte konkluzioni i diskutimeve .................... cfare do fshehesh ne nje lidhje te shendoshe??????????
Une passwordet i mbaj vetem se kerkohen nga sitet ........... Pervec atyre te bankave ........... te tjeret i kam shume shume te thjeshte ...... dhe "publike" ............ .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Prill 2010 13:46
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Nuk jam per fshehjen e passwordeve, por ndonjehere eshte e nevojshme. P.sh nuk kam asgje per te fshehur ne Fb. Kam vetem familjare dhe shoqeri, kryesisht femra, ose persona qe i njeh dhe burri. Prape si vjen mire qe i kam , po nejse.
Ata qe me kerkojne friendship jane kryesisht meshkuj. Nese burri im shikon kush me ka kerkuar friendship si vjen mire. Me ben te ndihem ne faj edhe pse se kam pranuar shoqerine e tyre.
Zakonisht nuk bej dalje fare nga fb apo forumi. Me Google chrome qe perdor une me te klikuar hapen faqet qe frekuentoj une me shume, dhe mund te hysh pa qene nevoja per password. Burri im as nuk ka nevoje ti dije passwordet. Ai nuk di as passwordin e FB te vet qe ja kam hap une.

Eria mos thuaj kurre se si dihet. Gjersa do jeni burre e grua nuk keni pse mbani sekrete. Keni te drejte te dy te kontrolloni njeri-tjetrin ne rast dyshimi, apo fiksimi, apo keshtu thjesht per sport.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Prill 2010 23:26
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Mendoj qe nje cift nq se ska gjo per te fshef ndaj njoni tjetrit, nje password i ditur sdo ndryshonte privatsine e tyre.

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Prill 2010 17:19
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Besoj se mbajtja e nje fare distance ne çift krijon nje raport te shendoshe. Heret a vone secili ka nevoje per hapesirat e veta, prandaj trajtimi i tjetrit si vazhdimesi e vetvetes eshte problematik.

Passwordet e perbashketa mendoj se nuk tregojne lirine ne raport, aq sa lirine per te kontrolluar. Liria tregohet kur mbajtja e nje passwordi personal nuk diskutohet fare. Po te futesh ne hapesirat e tjetrit me force (ne momentin e gabuar, me passwordin e zakonshem) jo vetem qe nuk zgjidh gje per ta mbajtur per vete, por mund te besh efektin e kundert, ta largosh perfundimisht.

Nese partneri ka çdo password atehere ti nuk je me ti, por jeni JU. Per ca kohe mund dhe te gustoje kjo gjendje, por çdo individ ka nevoje per identitet personal, pra per hapesira personale, pra per passworde personale. Individualizmi ne raport me duket pozitiv, perkunder menyres kooperativiste qe kerkon te eleminoje konkurrencen ne vend te beje produktin e vet me te mire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Prill 2010 18:23
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Besoj se mbajtja e nje fare distance ne çift krijon nje raport te shendoshe. Heret a vone secili ka nevoje per hapesirat e veta, prandaj trajtimi i tjetrit si vazhdimesi e vetvetes eshte problematik.

Passwordet e perbashketa mendoj se nuk tregojne lirine ne raport, aq sa lirine per te kontrolluar. Liria tregohet kur mbajtja e nje passwordi personal nuk diskutohet fare. Po te futesh ne hapesirat e tjetrit me force (ne momentin e gabuar, me passwordin e zakonshem) jo vetem qe nuk zgjidh gje per ta mbajtur per vete, por mund te besh efektin e kundert, ta largosh perfundimisht.

Nese partneri ka çdo password atehere ti nuk je me ti, por jeni JU. Per ca kohe mund dhe te gustoje kjo gjendje, por çdo individ ka nevoje per identitet personal, pra per hapesira personale, pra per passworde personale. Individualizmi ne raport me duket pozitiv, perkunder menyres kooperativiste qe kerkon te eleminoje konkurrencen ne vend te beje produktin e vet me te mire.



Ke patur ndonjehere relationship???????????

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Prill 2010 18:46
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:11 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Fshehja/apo mos fshehja e passwordeve ndaj partnerit/es.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.