Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Gjeni keto Gjeagjeza.. Vlerėsimi i Temės: 25 votime, mesatarja 3.84.
Gjithsej 112 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Keni
Vezhgues

Regjistruar: 01/02/2003
Vendbanimi: Philadelphia usa
Mesazhe: 3202

Edhe kali eshte i thjesht per tu futur:
1. Hapet frigoriferi
2. Nxierim lopen jasht nga frigoriferi
3.Futim kalin ne frigorifer
4. Mbyllim deren.
Mendoj se dhe kete e kam gjetur apo jo

__________________
Thuaj ate qe mendon dhe mendo ate qe duhet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Tetor 2003 22:08
Keni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Keni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Keni (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Keni't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Keni Shto Keni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Keni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atdheuyne
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/09/2003
Vendbanimi: amerike
Mesazhe: 225

hirushe...

nga i di gjith keto moj hirushe..
hajde gjeni kete..

kush eshte ???
tek buza ime buza jote
tek gishti im vrima jote...ne se eshte e vjeter mos ma vuni re...edhe une i vjeter jam 82 vjec.

__________________
te punoni nat e dit qe te shihni pakes drite....?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Tetor 2003 22:45
atdheuyne nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atdheuyne Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atdheuyne (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atdheuyne Shto atdheuyne nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atdheuyne nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Keni
Vezhgues

Regjistruar: 01/02/2003
Vendbanimi: Philadelphia usa
Mesazhe: 3202

Atdheu yne dhekete e di
Eshte filxhni i kafes ose i cajit.

__________________
Thuaj ate qe mendon dhe mendo ate qe duhet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Tetor 2003 23:25
Keni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Keni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Keni (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Keni't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Keni Shto Keni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Keni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atdheuyne
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/09/2003
Vendbanimi: amerike
Mesazhe: 225

keni..

thash une jam me ato te vjetrat akoma...po thash ta provoja njeher.
i di te tera ti, kot e kisha.

__________________
te punoni nat e dit qe te shihni pakes drite....?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Tetor 2003 23:47
atdheuyne nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atdheuyne Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atdheuyne (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atdheuyne Shto atdheuyne nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atdheuyne nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
mister R
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 09/10/2003
Vendbanimi: ELBASAN
Mesazhe: 3

RROTEN

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Tetor 2003 12:26
mister R nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė mister R Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me mister R (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: mister R Shto mister R nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto mister R nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
S.l.
Anetar i ri

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Danimarke
Mesazhe: 28

Une e dija

Atdheuyne dhe une e dija ate gjeagjezen, por e kisha harruar. Shume gjeaegjeze e bukur ajo.
Ja te theme une dhe nje tjeter, edhe kjo eshte e vjeter dhe besoj se e dini.
Jepi larte dhe poshte qe te fryhet.....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Tetor 2003 20:10
S.l. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė S.l. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me S.l. (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: S.l. Shto S.l. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto S.l. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BUCS
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/07/2003
Vendbanimi: ???
Mesazhe: 1256

S.1, Kjo me duket se eshte pompa

__________________
un-Retired

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Tetor 2003 20:17
BUCS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BUCS Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BUCS (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BUCS Shto BUCS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BUCS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

O zot

Sa te zgjuar qe jeni. Te lumte Keni dhe S.I. Saper ate gjeagjezen tende ashtu mendoj edhe une si Bucs.

Ju pershendes.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Tetor 2003 20:30
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
S.l.
Anetar i ri

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Danimarke
Mesazhe: 28

E sakte

Isha pothuajse i sigurte qe e dinit, por thashe ta provoja.
Une per vetem time nuk di me. Po pres nga ju te tregoni ndonje tjeter.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2003 17:01
S.l. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė S.l. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me S.l. (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: S.l. Shto S.l. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto S.l. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Gjeni kete.

Ku ndodhem une? se di nga me ra kjo ide por mundohuni ta gjeni. Edhe ju tani, ju jeni me te zgjuar na thoni ju ndonje gjeagjeze se mua nuk me jepet shume edhe keto qe ju a thashe vellai im mi tregoi.

Ju pershendes te gjidheve.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2003 17:40
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:58 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 112 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Gjeni keto Gjeagjeza..

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.