Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku... Vlerėsimi i Temės: 46 votime, mesatarja 3.91.
Gjithsej 126 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

ahhaha ate me pilon e di edhe un me Losa po un e di pak ndryshe po me gjithate shume e bukur

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2004 16:23
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qorri
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 26/12/2003
Vendbanimi: ketej nga bregu i lumit
Mesazhe: 250

BABAI

Ne nje fshat nje djali te ri shume i pashem kishte filluar e i ecte me femrat.Cdo dite kishte nje goce qe e q.......e.
Por sapo kthehej ne shtepi i ati i thosh nxirre k..in i merrte ere dhe i thoshte emrin e vajzes me te cilen ai kish shkuar.
1 dite 2 3 djali na u merzit se plaku e gjente perdite dhe shkoi e ja futi gomarit.Kthehet ne shtepi plaku avazin.I merr ere hic i merr ere prape hic afrohet edhe nje here tjeter asgje.Kthehet nga gruaja dhe i thote grua bastunin e kapelen se ka ardhur p...dh i ri ne fshat.

__________________
I SAY WHAT I THINK AND I DO WHAT I SAY

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2004 17:24
qorri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qorri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qorri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qorri Shto qorri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qorri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
G-[UniT]
Hate? Love? Im on yo mind

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Detroit
Mesazhe: 34

Exclamation

O miza.

Te dua shum zemer. MMMMMMMUUUUUUUUUAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHH..
Po shkruaj kot. sdi ca boj. me the ti emrin kshu qe po shof ca ke shkrujt ti. po ca paske shkrujt. budalliqe. :-P . barcaleta e gjera kshu. ec flasim bashk ta shofesh shpirt. te boj lali per te qesh e qare. :-P po ik pra se skam koh,

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2004 18:06
G-[UniT] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė G-[UniT] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me G-[UniT] (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: G-[UniT] Shto G-[UniT] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto G-[UniT] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
G-[UniT]
Hate? Love? Im on yo mind

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Detroit
Mesazhe: 34

Polici e i deuhri.

shef polici ne rruge shikon nje makine qe ikte sa matan e ketej.
Ndex dritat polici edhe e kap kete.
Do i bente test nqse ishte i dehur a jo.
I thot i Dehuri, Officer, I swear to Drunk that I am not God ( Oficer, Betohem te dehurit qe sjam zot, )

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2004 18:09
G-[UniT] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė G-[UniT] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me G-[UniT] (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: G-[UniT] Shto G-[UniT] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto G-[UniT] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Losa
Anetar i ri

Regjistruar: 03/06/2003
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 20

me falni per banalitetin

Ne nje dyqan te Tiranes hyri nje plak nga malsia dhe lexon:Coca- cola. Plaku kishte etje dhe kerkon : Dua nje coca-cola. Shitesi ia kthen : C- mer xhaje lexohet K pra koka kola jo coca-cola. Plaku u mendua per disa caste dhe iu kthye shitesit: Pse sthua te mor bir ne i kemi thirrur Carit gabim gjithe jeten.

__________________
ashtu dhe zemra ime me le ketu tek jam mua, vjen me deshire dhe me zjarr aty nder viset e tua.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2004 12:19
Losa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Losa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Losa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Losa Shto Losa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Losa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Losa
Anetar i ri

Regjistruar: 03/06/2003
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 20

per policet e kohes se Enverit

2 police donin te dilnin ne fotografi dhe filluan te hapnin gropa. I pyet fotografi: pse i hapni ati gropa?- I duam pozat pergjysem. ia kthyen ata. Pastaj filluan te hapnin 4 gropa. Po keto? I pyet fotografi.-I duam ne kater kopje or mik se na do 2 kopje kryetari i deges.

__________________
ashtu dhe zemra ime me le ketu tek jam mua, vjen me deshire dhe me zjarr aty nder viset e tua.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2004 12:24
Losa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Losa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Losa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Losa Shto Losa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Losa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
trojani
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/12/2003
Vendbanimi: danimarke
Mesazhe: 900

parajsa

Ne deren e parajses trokasin tre njerez: nje italian, nje cifut dhe nje elbasanlli.
Deren e hap Shen Pjetri dhe u thote se ishte shume i zene me pune dhe nuk mund ti lente te hynin ne parajse.
Si kompesim ai do ti kthente te tre ne jete, dhe kur te vinte perseri rradha e tyre do ti pranonte ne parajse, por e gjitha kjo me nje kusht: qe per sa kohe qe ata do te ishin ne jete nuk duhet te josheshin nga deshira e tyre me e madhe, perndryshe shpirti i tyre do te perfundonte ne sketerre.
Qe te tre shume te gezuar pranuan, dhe u betuan se do te ndihmonin njeri tjetrin qe te mos binin pre e deshires se tyre me te madhe.
Duke shetitur ne nje bulevard kaluan prane nje picarie.
Italiani nuk iu permbajt dot aromes se pices se porsa pjekur.
Megjithese cifuti dhe elbasanlliu u munduan ta ndalonin ai blen nje pice dhe porsa hedh kafshaten e pare ai zhduket dhe shpirti i tij shkon ne sketerr.
Elbasanlliu dhe cifuti tmrresisht te trembur nga ngjarja betohen perseri se nuk do te bien pre e deshires se tyre.
Nje dite prej ditesh shkuan ne nje qender sportive.
Ne dhomen e zhveshjes duke bere dush cifuti pa nje monedhe floriri pertoke, deshira per te hedhur ne dore monedhen e arte ishte tmerresisht e forte dhe e paberballueshme. Megjithese cifuti perpiqej ta mbante trupin drejt dhe te mos perkulej drejt monedhes deshira e paberballueshme po e perkulte pak e nga pak drejt monedhes.
Elbasanlliu qendronte pas shpines se cifutit, dhe po perpiqej me mish dhe shpirt te ndihmonte cifutin.
Kur cifuti ishte duke hedhur ne dore monedhen, ndodhi dicka e papritur.
Elbasanlliu zhduket dhe shpirti i tij perfundoj ne sketrre.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2004 13:45
trojani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė trojani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me trojani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: trojani Shto trojani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto trojani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

un e di ndryshe...
ishte njeher nje grua vajti te shitcja per te bler nje coca-cola
edhe i tha shitses me jep nje coca-cola
i thot shitcja "zonj nuk eshte coca-cola eshte koka-kola "
jome tha ajo pse djalin qe ma quajn "caush" ta therras 'kaush"un

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2004 16:51
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
G-[UniT]
Hate? Love? Im on yo mind

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Detroit
Mesazhe: 34

Mizaa sht se sdi ti :p muuuuuuahhhhhh

Ej mizzza, edhe un ashtu e di por varet me ke flet sepse njerezit mndohen te ndryshojn fjalet nga banaliteti qe kan, pershembull Caush me Car, a kupton?

Prandaj qe te dyja njesoj jan.

Muuuuuuuuuaaaaaaahhhhhhhhhhhhh mizaaaa

G

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2004 17:14
G-[UniT] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė G-[UniT] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me G-[UniT] (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: G-[UniT] Shto G-[UniT] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto G-[UniT] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
G-[UniT]
Hate? Love? Im on yo mind

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Detroit
Mesazhe: 34

Xhaja tu pi cigare.

Ne kohen e enverit, nuk kishte cingare edhe njrezit i benin me gazet edhe duhan,

Duke ber nje cingare xhaja, lexon ne letren qe po e dridhte 2 djem vriten ne nje aksident me makina nga shpejtesia

Duke lexuar kete shikon nje makine qe kaloi shpejt pran xhajes, edhe thot me vete,

Ikni Ikni se do ju pi xhaja neser kur te dilni ne gazet.

(dmth do vdesin edeh do dalin ne gazet. edhe xhaja do i dreqdhi per cingare )

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2004 17:17
G-[UniT] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė G-[UniT] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me G-[UniT] (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: G-[UniT] Shto G-[UniT] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto G-[UniT] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:42 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 126 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.