Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku... Vlerėsimi i Temės: 46 votime, mesatarja 3.91.
Gjithsej 126 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
G-[UniT]
Hate? Love? Im on yo mind

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Detroit
Mesazhe: 34

i mbani shkurt.

Ju lutem shum i mbani barcaletat ( humoret ) shkurt sepse disa njerez pertojn te lexojn edhe duke lexuar shum, bohesh lemsh. Mbajini 1-2 paragrafe.

Flm shum.

G.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2004 17:19
G-[UniT] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė G-[UniT] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me G-[UniT] (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: G-[UniT] Shto G-[UniT] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto G-[UniT] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
G-[UniT]
Hate? Love? Im on yo mind

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Detroit
Mesazhe: 34

Banale.

ishte nje her nje Shqipetar edhe ishte ne itali.

Djal i ri ky, kishte ber lek ne itali.
Ishte akoma i virgjer edhe thot ta provojm, shkon atje ne rruge e merr nje prostitute per 50 euro.

Shqipetari nuk ngopesh, ajo ja morri ne goj ai i thoshte Me for me fort me fort me fort me fort me fort me fort,

DUke then kete thot Bolllllll.

Pse i thot kjo prostituja,

I thot shqiptari, Fryi tani se me hyri carcafi ne B*th

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2004 17:22
G-[UniT] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė G-[UniT] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me G-[UniT] (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: G-[UniT] Shto G-[UniT] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto G-[UniT] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

ahahhahaahha verry funny
po kete te fundit nuk e kuptova mir.... po te tjerat ishin funny hihhihihihihiihihiih

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2004 17:33
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Losa
Anetar i ri

Regjistruar: 03/06/2003
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 20

Ishin njehere dy cuna ne nje tren dhe perballe kishin nje xhaje. Per nje moment xhajen e zuri gjumi dhe filloi te gerhiste. Ata te dy filluan te qeshnin dhe ta ngacmonin; Avash o xhaje se po na ha.- Xhaja hic. Bo-bo na hengri ky ! Etjera po xhaja se prishi terezine dhe i degjonte nen mustaqe. Kur zbriti ne nje stacion iu afrua atyre dhe u tha : mos kini frike mor bir se xhaja nuk e ha mishin e derit.

__________________
ashtu dhe zemra ime me le ketu tek jam mua, vjen me deshire dhe me zjarr aty nder viset e tua.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2004 18:51
Losa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Losa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Losa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Losa Shto Losa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Losa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Losa
Anetar i ri

Regjistruar: 03/06/2003
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 20

Nje polic rrinte ne nje stol me te fejuaren po nuk po benin gje. Ajo donte qe ai ta puthte dhe filloi ti thoshte: Shiko ata dy zogjte atje lart ne tel po puthen, bejme dhe ne si ata? - jo moj, ia ktheu polici te biem nga teli ne.

__________________
ashtu dhe zemra ime me le ketu tek jam mua, vjen me deshire dhe me zjarr aty nder viset e tua.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2004 18:54
Losa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Losa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Losa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Losa Shto Losa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Losa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

hahahahaha sa e fort kjo me policin ihihihihihihihih

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2004 20:28
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

hiiiiihihihihihi

Drog- Njč maçok čshtč narkoman,
pčr çdo ditč merr marijuanč.
"Mjau,mjau," ne spital
Analizat si kanč dalč?
-Ej doktor, mos kam ndopak,
si padashur,drog ne gjak?
ia pret mjeku:- Ti maçok ke mjerisht pak gjak...ne droge!

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2004 20:42
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

grosha&qepa
Ne kuzhine, tej ne cep
grosha grindej me nje qepč
_Qepe,qepe,s'te shoh dot,
se mi mbushe syte me lot!
Qepa tha: _Ashtu, lum motra,
une me lot e ti me...bomba!

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2004 20:46
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
klaudia_usa
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 11/01/2004
Vendbanimi: PLAYBOY MANTION ;)
Mesazhe: 25

Question

ahahhahahah MIzza

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re bunny2_159844.gif
Ky file ėshtė shkarkuar 2111 herė.

cfar duhet ti gjejm ksja ne mi ? lol

__________________
WHY DO HATERZ HATE THE GAME DONT THEY KNWO ITS JUST A F***** PLAY

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2004 01:42
klaudia_usa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė klaudia_usa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klaudia_usa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė klaudia_usa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: klaudia_usa Shto klaudia_usa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto klaudia_usa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
trojani
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/12/2003
Vendbanimi: danimarke
Mesazhe: 900

i semuri

Nje djal i vogel hapi deren e dhomes se gjumit te prinderve, dhe ne krevat pa nenen mbi te jatin e tij.
Djali - Mami pse po hidhesh keshtu siper babit?
Mami- Babi ka pak ajer ne bark, dhe po mundohem tia nxjerr.
Djali mendohet pak dhe i thote nenes : Mami une di pse ka ajer ne bark babi.
Pse i thote e ema?
- Dje pashe mamin e Mirit qe po i frynte ajer ne bark babit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2004 17:20
trojani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė trojani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me trojani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: trojani Shto trojani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto trojani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 21:04 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 126 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.