Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Veshjet firmato...
Gjithsej 9 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Ne shqiptaret e teperojme shume me veshjen,per t'u dukur me nje fjale.Kjo eshte semundje qe ndodhet ne gjakun tone.Mire eshte qe te vishesh bukur por thjesht.Nuk e dij se sa para prishi ime shoqe tani qe do te shkojme me pushime ne Shqiperi.Ju bleu femijeve rroba vetem D&G e disa firma te tjera qe une nuk ua mbaj mend emrat.Me kerkoi edhe mua qe te shkoja me te para nje jave por une nuk shkova.Keto jane per ty me tha duke me vene perpara nje cante me rroba verore te dy tri firmave te dielen qe shkoi.Po mua po me thyhet mbajtesja e rrobave ne dollap;c'i dua keto qe ke blere i thashe.Jo me tha do ti mbash, e ke pare se si vishen njerezit ne Shqiperi.Je e cmendur i thashe.Me shume pas veshjeve firmato jeni te dhene ju seksi femer dhe rinia shqiptare ne pergjithesi.Anglezet me sa shoh perdite nuk e kane shume problem te veshurit.Ata kane problem PUB-et te premte te shtune dhe kur shkojne me holiday.Mendoj se te veshurit bukur eshte gje e mire,por nuk duhet teperuar.Do shtrire kembet sa te kesh jorganin .

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2007 18:44
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Ne Shqiperi me marrin ato njerezit e mi atje ne pub,une hajt po vishem firmato,D&G.Kur hyme ne pub gati e vetmja gje qe shihja tek meshkujt e femrat perreth ishin shkronjat e stampuara ne te madhe te D&G,natyrisht 99% e tyre fallso,por s'benin me pak efekt se rrobat e mia.Hajde mendje,hajde-i them vetes.S'i kam vesh me ne Shqiperi.Ditet vijuese dhe kalamaj kam pare me stampat e D&G,Versace,Armani...

Tani rrobat firmato jane ok ngaqe kane kualitet,jane dhe me ok kur i blen pa shtrenguar buxhetin,por s'jam aq e fiksuar sa cdogje qe blej te jete firmato.S'kondicionoj aspak veten te blej dicka vetem ngaqe eshte e firmosur nga nje shtepi mode e njohur.Cantat,kepucet dhe oret e dores zakonisht i kam te firmosura.(ketu thone qe po deshe te shohesh sa vlen nje njeri shihi kepucet dhe oren e dores :p)
Ne shtetin ku banoj kemi dy stiliste qe mua me pelqejne shume,femren e veshin vertete me gusto,thjeshtesi...keto jane pak a shume pika ime e dobet por per te tjeret...mah.Si te me pelqejne.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Modifikuar nga amor alucius datė 08/08/2007 ora 18:22

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2007 18:10
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

amore jam kurjoze te di cfar ore ke, e jo cila te pelqe??
nuk e di perse por orat si kam fiksim aspak.. me kujtohet para disa viteve per ditelindje me bleu i dashuri Movado si dhurate.. kur e hapa ngela, me ngeli hatri aq shume sikur sme kishte ble asigja....po te me kishte ble cante apo syze do me ishte ba qefi ma shume se kto i kam fiksim... kam dhe nje ore gucci qe ma ka ble mama por as ate se ve, rralle here..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Gusht 2007 17:38
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Shumica sot nuk veshin ora fare, rrofshin cell-phones

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Gusht 2007 17:53
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha kotka
Shumica sot nuk veshin ora fare, rrofshin cell-phones




hahahahaha i know...une vetem kur shkojna per interviste pune e veja oren gjojas me u duke profesionale, asiher tjeter..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Gusht 2007 20:28
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane




hahahahaha i know...une vetem kur shkojna per interviste pune e veja oren gjojas me u duke profesionale, asiher tjeter..



Ndersa une e vej vetem kur iki ne party apo mbremje si i thone shqiptarce, sa per te shpetuar nga gojet e thashethemexhinjve, qe te mos me konsiderojne te varfer si njeri pa ore, megjitheqe nuk e lexoj dot, se akrepat jane kaq mikroskopike sa me duhet te perdor lende keshtu qe i drejtohem prape celularit

Mua me duket sikur ka ikur koha e modes se ores per femrat, tek meshkujt po, me pelqen dora me ore te bukur dhe te shtrenjte, coc u ka lezet atyre ora me vlere.

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Gusht 2007 20:37
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

As un si vej orat.. me bezdisin.. aktualisht.. kam nje rolex ma ka bler kushua ne angli per ditlindjen, flori 18 karac... kam bler dhe nje tjeter ne foxwood nja 800 $, eshte e bukur.. po se kam par ndonje her ca emri ka :S... po thjesht si ve keshu perdit me bezdisin.

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Gusht 2007 21:02
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Citim:
Po citoj ato që tha Vlonjati99Tave
As un si vej orat.. me bezdisin.. aktualisht.. kam nje rolex ma ka bler kushua ne angli per ditlindjen, flori 18 karac... kam bler dhe nje tjeter ne foxwood nja 800 $, eshte e bukur.. po se kam par ndonje her ca emri ka :S... po thjesht si ve keshu perdit me bezdisin.


ndersa ato te mijat jane vecse $80 dollarshe, po jua them cmimin vet, qe te mos imagjinoni kot se mund te jene te shtrenjta. I hate to buy expensive things, biles njeres kam tre vjet qe as baterine nuk ja nderroj se nuk ja vlen perderisa nuk e lexoj dot

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Gusht 2007 21:08
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

TI PASKE PROBLEME ME SYTE :p

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Gusht 2007 22:18
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Oret i ve nga halli ngaqe ketu ku jam une e shohin vertete si gjest fyes nese nxjerr celularin ne siperfaqe ne institucione publike,plus dhe ne vendet ku bej stazh bllokojne penetrimin e valeve te cel.
Tani,qe te jem e sinqerte deri ne fund,gati asnje nga oret(nese i kam numeruar mire,kam nja 7 ą 8 ne sirtar) qe kam s'i kam blere une;gjitha dhurate nga njerez te familjes dhe nga partneri im.Kam duke ja filluar nga Rolex,Omega,Cartier... e duke mbaruar tek nje ore floriri qe vjen nga Shqiperia e qe mua me ben mishin kokerr sahere e shoh.
Rrofte familja ne raste te tilla se te ishte per mua aq para ne ore s'do i kisha hedhur.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Modifikuar nga amor alucius datė 09/08/2007 ora 22:39

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Gusht 2007 22:23
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:59 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 9 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Veshjet firmato...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.