Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > dalim per kafe?
Gjithsej 21 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Animal
Writer i 1 story pa fund

Regjistruar: 03/09/2005
Vendbanimi: ne shkelqimin e syve te saj...
Mesazhe: 428

dalim per kafe?

desha te dija cdo the thote per meshkujt kur ftojne nje vajz per kafe.....
dhe cmendojne vajzat kur nje mashkull i fton per kafe...

p.s ne shqiperi

__________________
para se gjithash perpiqu te jesh njeri....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shtator 2006 10:36
Animal nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Animal Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Animal (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Animal Shto Animal nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Animal nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Re: dalim per kafe?

Citim:
Po citoj ato që tha Animal
p.s ne shqiperi


Per ne jashte si i bohet?

 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shtator 2006 13:22
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Animal
Writer i 1 story pa fund

Regjistruar: 03/09/2005
Vendbanimi: ne shkelqimin e syve te saj...
Mesazhe: 428

Re: Re: dalim per kafe?

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius


Per ne jashte si i bohet?

 




jasht kafja eshte edhe kafe!

__________________
para se gjithash perpiqu te jesh njeri....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shtator 2006 14:17
Animal nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Animal Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Animal (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Animal Shto Animal nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Animal nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

une se mar per te keqe nese e njoh dhe e kam shok

 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shtator 2006 14:35
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Animal
Writer i 1 story pa fund

Regjistruar: 03/09/2005
Vendbanimi: ne shkelqimin e syve te saj...
Mesazhe: 428

Re: dalim per kafe?

Citim:
Po citoj ato që tha Animal
desha te dija cdo the thote per meshkujt kur ftojne nje vajz per kafe.....
dhe cmendojne vajzat kur nje mashkull i fton per kafe...

p.s ne shqiperi



me falni ....
nese ju fton per kafe dikush qe nuk e njihni ose e njihni shume pak.....

__________________
para se gjithash perpiqu te jesh njeri....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shtator 2006 15:30
Animal nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Animal Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Animal (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Animal Shto Animal nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Animal nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Re: Re: dalim per kafe?

Citim:
Po citoj ato që tha Animal


me falni ....
nese ju fton per kafe dikush qe nuk e njihni ose e njihni shume pak.....



 

nese me pelqen dal me gjith qefe nese sme pelqen nuk dal dhe i them flm por skam mundesi kam te dashur... nese me thot po shoqerisht po te thrras nuk po te propozoj... ateher i them me fal por e kam te dashurin xheloz dhe smund te prish jeten private timen per nje kafe..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shtator 2006 15:35
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

Re: dalim per kafe?

Citim:
Po citoj ato që tha Animal
dhe cmendojne vajzat kur nje mashkull i fton per kafe...


verja nje cikez apostrofin atij llafit te nenvizuar se per pak na bere te cmendura vertet :p ... jo pa qellim na mesuan vjershen e Besnikut ne klase te pare:
per nje m qe ti se ve
fjala mik behet ik
(lol)

e qe thua ti Kafshe (lol, megjithese tek e fundit une ne nofken tende po te adresohem) po te pelqeja gjerat e dukshme (menyren e te sjellurit, te komunikuarit, te aparences, dmth te paraqitjes se pergjithshme) tek ky kafe-piresi (lol) do dilja me te. E po nuk me pati bere pershtypje nje 'rofsh per oferten por kam plane te tjera' i mbyll hesapet shkurt, shpejt e pa plage.

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shtator 2006 16:39
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

Re: Re: Re: dalim per kafe?

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane


 

nese me pelqen dal me gjith qefe nese sme pelqen nuk dal dhe i them flm por skam mundesi kam te dashur... nese me thot po shoqerisht po te thrras nuk po te propozoj... ateher i them me fal por e kam te dashurin xheloz dhe smund te prish jeten private timen per nje kafe..



...................po me muve pse nuk i bone kto filma ??? apo nuk me rezistove dot ???????

.................... çupke - po te ftoja une do dilnim !!.........edhe une jam içik nazeli , po nuk qe e mire ( femra ) jo per kafe po as syte nuk ja hedh..................iiiiiiiiiiiiiii boj shaka

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shtator 2006 19:14
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

Re: Re: Re: Re: dalim per kafe?

Citim:
Po citoj ato që tha glaukus
... çupke - po te ftoja une do dilnim !!.........edhe une jam içik nazeli , po nuk qe e mire ( femra ) jo per kafe po as syte nuk ja hedh..................iiiiiiiiiiiiiii boj shaka


thua valle? Ti ngele duke ja tundur bishtin sa Dreqes e sa Katilkes kam hall do me ngaterrosh emrin dhe ajo kafeja tende do kthehet ne farmak! Tani ti te me farkosesh me ftove? Rofsh per oferten por kam plane te tjera

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shtator 2006 20:18
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

hahah........

po te pelqeja gjerat e dukshme (menyren e te sjellurit, te komunikuarit, te aparences, dmth te paraqitjes se pergjithshme) tek ky kafe-piresi (lol) do dilja me te.


............... çupkaaa !!

................ po mir mi .....un i plotesoja kushtet lart 1000% , pastaj nuk do te leja une te merziteshe joooooooooooo ...................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shtator 2006 20:34
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:46 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 21 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > dalim per kafe?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.