Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Sporte tė tjera > Peshėngritje > Kampionati Boteror i peshngritjes: Kazastan 2014
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6855

Kampionati Boteror i peshngritjes: Kazastan 2014

Po shoh tani ne EuroSport-Live Peshnvritje.

Gare e forte ndermjet Daniel Godelli-Shqiperia dhe nje Kinezi.

Danieli kryeson ne peshen 77kg ne dygaresh.
Tani sapo po del te thyje rekordin Boteror ne shtytje me 210 kg por , nuk e theu dot ngeli ne vend te dyte me 198 kg kurse Kinezi ngriti 200kg.

Sidoqofte:
Shqiperia-Daniel Godelli kampion Bote-medalie Ari ne dygaresh.
Shqiperia-Daniel Godelli nen/kampion Bote ne shtytje


Forca Shqiperia, Forca sportistet shqiptare!


-Sot ne darke jane Femrat.

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Nëntor 2014 14:51
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 871

Edhe une pashe para nja dy ditesh, nja gjysem ore deri 1 ore, por nuk pashe ndonje pesh ngrites shqiptar. Nje kinez doli kampion per peshen e tij. Sot (apo dje) duket se paskan konkurruar edhe pasuesit e Ymer Pampurit dhe paskan fituar.

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2014 17:58
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:00 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Sporte tė tjera > Peshėngritje > Kampionati Boteror i peshngritjes: Kazastan 2014

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.