Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Futboll > Zona e tifozave > Maradona apo Pele ??? Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 4.00.
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Citim:
Po citoj ato që tha kotka


 

Eej c'me eshte bere edhe ky Zidani si burri i nenes, se e shoh perdite ne poster-in e tij nje meter deri ne tavan ne shtepine time, tek dhoma e fansave te tij. :pPER MUA MBETET ME I MADHI I TE GJITHA KOHERAVE..

POR UN JAM TIFOZ I GJERMANIT.. DHE PELQEJ FUTBOLLIN GJERMAN , DO DESHIROJA QE ZIDANE TE ISHTE PJES E TIJ.

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Tetor 2007 19:31
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

diego armando maradona... pa te vogelin dyshim.

shtoj qe me ikjen e ketije fenomeni, dhe shume te tjere te brezit tij... mbaroje futbolli.

argetohesha nga pak me zizun (zidan)... por menyra si e degjeneruan ne ndeshjen e fundit te karrieres, mallkova kte spektakel.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shtator 2009 15:22
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Pata fatin te shihja Zizun nga afer nje muaj me pare ne nje ndeshje bamiresie ................... uauuuu ................nje lojtar llahtarisht i llahtarshem ................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shtator 2009 15:54
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

As njeri as tjetri.

Mesfushoret jane me potenciale. Une do vecoja Platini.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shtator 2009 18:06
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Aman kush i ka vene bashke te krahasohen? Pele luante ne kohen kur mbrojtesi gjalle ne bote nuk levizte nga zona vet, kur sulmi ishte nje person, kur futbolli ishte si ne kohen e dinosaureve e Maradona ishte nje gjithckaberes qe argetohej duke bere mrekulli me nje send te pavlere te quajtur top ne nje kohe kur futbolli po shijonte nje si tip 68'vetem nje gje kisha:dikush ta heqe Maradonen si trajner pa shkaktuar nje vetvrasje te Argjentines e per te evituar nje revolte popullore ne rast mos kualifikimi ne boteror.

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shtator 2009 00:15
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha Tulipani

vetem nje gje kisha:dikush ta heqe Maradonen si trajner pa shkaktuar nje vetvrasje te Argjentines e per te evituar nje revolte popullore ne rast mos kualifikimi ne boteror.To late ....... demi u be tashme ..........
Te kesh Messi, Aguero, Mascherano ne ekip dhe te mos kualifikohesh ............

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shtator 2009 02:38
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

Citim:
Po citoj ato që tha Tulipani
Aman kush i ka vene bashke te krahasohen? Pele luante ne kohen kur mbrojtesi gjalle ne bote nuk levizte nga zona vet


ndersa me maradonen eshte studiuar çdo mbrojtje e mundshme, si pershembull me anglezet ne meksike, tre mbrojtes ne forme trekendeshi qe e kishin ne mbikqyrje, derman si ben nje gol qe ka ngelur ne legjende, dhe tjetrin con la mano de dios

une kam pare filmime te peles, por çmendurina si te maradones jo... sinqerisht, sidhe pele te gjithe me te fortit i kishte ortake e jo kundershtare siç i kishte diego armando madheshtori maradona

boooh, 

mos harro gjithashtu qe ka frakturuar gjurin 2 here po ne te njejtin vend, po nga i njejti lojtar... dhe eshte kthyer me i forte ne fushe, jo si pele dhijaksi qe hipte 7 metra ne ajer kur shikonte qe i afroheshin me mendime te gabuara


http://www.youtube.com/v/NBpu-M6kXC...=it_IT&fs=1

__________________
.

Modifikuar nga erious datė 23/11/2009 ora 17:11

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Nëntor 2009 17:03
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

.

kape ket turll

 

mendjen ne mesim kur flet per futboll  

 

http://www.youtube.com/v/FgHuRkkxLV...=it_IT&fs=1

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Nëntor 2009 17:29
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Messi

Fitorja e fundit e Barcelones, ishte fitore edhe mbi Zidan

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Prill 2017 01:25
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:10 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Futboll > Zona e tifozave > Maradona apo Pele ???

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.