Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Antaret e FH mblidhen se bashku
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Po si mendoni ta bejme ketu ne new York mer aman se une skam dokumenta

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Tetor 2008 19:41
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82
Po si mendoni ta bejme ketu ne new York mer aman se une skam dokumenta


 

ne une per ate qytet jam te shofim icik amerik me sy

p.s po burrat ne qe kemi ti marrim re apo jo?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Tetor 2008 20:09
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA

p.s po burrat ne qe kemi ti marrim re apo jo?



Epo te shohin edhe ata icik dynja se gjynof ........... ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Tetor 2008 20:37
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha turll


Epo te shohin edhe ata icik dynja se gjynof ........... ...



 

o pra turll sa kuptohemi ne te martuarit ja qajme hallin njonji tjetrin  .... u tha u ba neser po baj pashaportat une gati  

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Tetor 2008 20:42
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ingmetalboy
without a trace

Regjistruar: 06/12/2004
Vendbanimi: wherever I may room
Mesazhe: 1008

Ja dhe per tu takuar u takuat... Tani tjeter cfare do beni?

__________________
"Just because some of us can read and write and do little math, that doesn't mean we deserve to conquer the Universe."- K. Vonnegut

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Tetor 2008 21:07
ingmetalboy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ingmetalboy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ingmetalboy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ingmetalboy Shto ingmetalboy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ingmetalboy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr
Une jam...!!, keto takime behen vetem me deshiren e disa personave qe deri ne momentin e pare qe jane rregjistruar ne kete forum kane qene vetvetja dhe te tille mbeten.

Personalisht kam krijuar shume shoqeri te bukur ne kete mjedis, me disa ka kaluar edhe ne shoqeri reale, ku komunikojme shpesh ne msn, me telefona ose me takime te ndryshme sa here kemi mundesi.

Varet se cfare pretendon nje person nga Virtualiteti dhe si e shikon kete dritare.



Ti Kurti, pse ja fut kot fare muhabetit???
Une s'te kam fshire vetem mesazhet ku je zene me Arilabin, por pothuajse c'do mesazh debati qe ke nisur me disa anetare te ketij te forumit (perfshi dhe veten ne kete rast). Nuk me vjen as ne mendje se per cfare je zene me Arin por nejse...se dolem jashte teme.
Dhe une qe mendoja se doje te me jepje nje kafe si djale kavalier qe je :p:p:p

epo, nuk po e mohon qe je ne dashuri me ate arin eeee?! shyqyr qe u tregove e zgjuar dhe nuk e more seriozisht komentin tim, thjesht per gallat por e ke bere nje gje te tille une e mbaj mend se kisha shkruar njher ne postim qe mendova ishte me i miri i imi dhe e fshive shpejt... nejse vecse me ben te qesh kur me kujtohet.

une jam, edhe ti lela : persa i perket te qenurit vetevetja nuk ma merr mendja qe ia dini kuptimin mire ksaj fjale, dhe me kto bullsite qe pretendon qe din ti "une jam". p,sh.pseudonimin tend, "une jam" ceshte kjo?! kurse une kam perdorurur mbiemrin tim. kam treguar qe cfar bej per jetese dha habbi-t e mija, kam postuar fotot e mija, e shume gjera te tjera qe pershkruaj karakterin tim dhe ajo qe jam ne te vertet, po ti. ti je?!

tjesht me bejne te qesh kto obsevimet e tua se e kani bere sikur jemi under oath nuk e shoh te arsueshme per asnjerin te mos jete vetvetja ktu.
ne experjencen time ata qe dyshojn shume ne karkaterin e dikujt jane twisted shady characters themselsevs.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Tetor 2008 21:32
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

hahahah, une do takoja ingmetalboy neqe e kam ktu afer ne usa, do dilja ne irish pub dhe do pinim pak. pastaj i will kick his ass vetem se kur shkruan ne ate temen e tij dhe i len zerat e brendshem te lexohen nga shume goca, une as nuk du te te futem ne forum per pak kohe, se per nja 2-3 dite ky behet si nje planet me nje force terheqese magneti, ne ket rast henat qe sillen ne orbiten e tij jane disa goca qe per pak kohe ne meshkujt tjere as qe nuk egzistojm, se kto e kane perqendrimin vetem aty. and i simply don'k like that

i read something like this and i go... ehh fuck it! i got to take a week off till they cool down what makes it even more clever is that....there's a guy that makes girls love him by telling them that i got laid last night
now o don't care if that's a skill or a gift, but i'll say its a blessing...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Tetor 2008 21:54
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ingmetalboy
without a trace

Regjistruar: 06/12/2004
Vendbanimi: wherever I may room
Mesazhe: 1008

O kurt!
Me nxive se qeshuri.
Une kisha vertet ndermend te pija dy a tri birra me ty por tani sikur e kam me dy mendje mbas ketij kercenimit qe me bere kaq hapur. Hate the game don't hate the player!!! megjithese you and I know that is not the reason why I write what I write in fh.

__________________
"Just because some of us can read and write and do little math, that doesn't mean we deserve to conquer the Universe."- K. Vonnegut

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Tetor 2008 22:44
ingmetalboy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ingmetalboy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ingmetalboy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ingmetalboy Shto ingmetalboy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ingmetalboy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Si perfundim, me anetaret qe kam dashur dhe kam pasur mundesi te takohem, i kam takuar.

Te tjeret le te presin radhen, se tani skam me kohe. :p:p

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Tetor 2008 00:03
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr
Si perfundim, me anetaret qe kam dashur dhe kam pasur mundesi te takohem, i kam takuar.

Te tjeret le te presin radhen, se tani skam me kohe. :p:p



Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Tetor 2008 01:41
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:13 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Antaret e FH mblidhen se bashku

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.