Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Futboll > Zona e tifozave > Maradona apo Pele ??? Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 4.00.
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha nick
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane PELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE OLEEEEEEEEEE OLEEEEEEEEEE OLEEEEEEEEEEEEE jam tifoze braziljane per shum gjana sidomos per futbollin they rockkkkkkkkkkkkkkkkkkk.


amon mi dreqe sa mendime te njejta kemi ne mi goce
ahahahahaha
brazili eshte mami topit mi goce.....





Nick me vertet qe kemi shum mendimet e njejta,,, hmmmm sa do kishim kombinu ma merr mendja

Po ne Brazil ka lind futbolli se ban nana ma si Pele.. ca lesh Maradonet

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Tetor 2004 23:25
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

pershendetje

Po citoj ato që tha dreqja shkodrane



Nick me vertet qe kemi shum mendimet e njejta,,, hmmmm sa do kishim kombinu ma merr mendja

Po ne Brazil ka lind futbolli se ban nana ma si Pele.. ca lesh Maradonet




hahahahha me te vertet??????
sma ha menja se je shume dreqe ti mi goce......
ene kom frike me dreqete une.hahhahahah

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2004 12:20
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

Thumbs up

Jane dy yje padyshim

Por me i miri ngelet PELEEEEEEEEEEEEEE!

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2004 12:48
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Re: pershendetje

Citim:
Po citoj ato që tha nick


hahahahha me te vertet??????
sma ha menja se je shume dreqe ti mi goce......
ene kom frike me dreqete une.hahhahahah [/B]




Nick ta heku une friken zemra,,,, jam nga ato dreqet si shpirt

Olinnter ta mbeshtes mendimin per Pele

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Nëntor 2004 01:18
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

Re: Re: pershendetje

Po citoj ato që tha dreqja shkodrane


Nick ta heku une friken zemra,,,, jam nga ato dreqet si shpirt


po ishe ashtu mire.
ahahhahahahhaha

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Nëntor 2004 17:18
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Star
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: London
Mesazhe: 34

Maradona

une per vede them Maradona sepse ne kohen kur ka lujt pele me barrnavek ska qen futbolli aq ibukur maradona ka luajt me von kur futbolli ishte i moderum dhe me i furt pamvarsisht se prishi me doping nga fundi qe sishte i pari as i fundit qe edhe sot po perdoret nga yjet e futbollit si edgar davids jap stam debor e tjer etjer

__________________
kur te shikoj me sy me merr madhi per ty

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Nëntor 2004 22:12
Star nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Star Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Star (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Star Shto Star nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Star nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dancenation
Only in girl's searching

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Diku ketu ne pogradec
Mesazhe: 85

Megjithse si tifoz i Anglise nuk me lejohet te votoj Maradonen,jam i detyruar qe ndermjet maradones dhe Peles te them me plot goje.
MARADONA.
Brazilianet tani jane bere 2 lek tufka.

__________________
Qejfi paguhet

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Nëntor 2004 15:28
dancenation nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dancenation Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dancenation (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė dancenation't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: dancenation Shto dancenation nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dancenation nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
the king a****
Anetar i ri

Regjistruar: 27/09/2004
Vendbanimi: ne ferr , por nuk jam vetem ka edhe SHQIPETAR te tjere
Mesazhe: 6

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 07.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 43 herė.

maradona , dhe nuk mund te behen pyetje te tilla !!!
pavarsisht se e urrej si njeri , por si futbollist e adhuroj shume
me ato qe ka bere ne fushen e blert e shkruajti emrin me germe te arta ne historin e futbollit
eshte i parritshem , nuk e kam me njeri ne kete bote

__________________
une jame ZOTI i vetvetes se jame SHQIPETAR , dhe per kundershtar i don't give a f***

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Dhjetor 2004 13:05
the king a**** nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė the king a**** Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me the king a**** (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: the king a**** Shto the king a**** nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto the king a**** nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

Qe Maradona ka qene i mire, kjo dihet,
POR PELE ESHTE I PAARRITSHEM!!!

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2005 14:11
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Star
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: London
Mesazhe: 34

hehe

Citim:
Po citoj ato që tha isra
Qe Maradona ka qene i mire, kjo dihet,
POR PELE ESHTE I PAARRITSHEM!!!

po ne vitet qe ka lujt pele ska qen futbolli aq modern ne koh te peles kan lujt futboll me barrnavek MARADONA gingu futbollit

__________________
kur te shikoj me sy me merr madhi per ty

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2005 02:55
Star nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Star Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Star (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Star Shto Star nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Star nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:33 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Futboll > Zona e tifozave > Maradona apo Pele ???

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.