Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Banda Shqiptare ne Londer! Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Diabolic te gjithe jemi krenar qe jemi shqiptar por ty nuk te ka rastisur te ta bejn me gisht se ajo eshte nga shqiperia. Ose te te thon qe (Go back where you came from). Po pra jane keto gjera qe na bejn te gjykojm te tjeret, ato qe prishin imazhin e shqiperise.
Po, eshte vetem nje pakice e anglezve qe do mendoj qe ne kete bote ka edhe njerez te mire dhe te keqijn por shumica tjeter e shikojn shqiperine si nje vend te humbur, nje vend qe s'ka aftesi per asgje. Prandaj ai qe ndihet vertet krenar per vendin e tij do shtesohej kur te tjeret e shikojn ne nje kendveshtrim tjeter.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2005 20:42
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Nese te gjithe do te ishin engjej e dashur Hirushe dhe nuk do te benin asgje t keqe dhe vetem te keqiat do te beheshin nga shqiptaret atehere do te kishe te drejt. Mos kujto se ketu ku jam une (ne itali) rracizmi eshte me i vogel ose ai imazh i keq i shqiptareve egziston me pak se atje, gjithsesi ne krenohemi me ate qe jemi dhe me ate qe kemi bere (nuk flas ketu per qeverine) e qe arrijm te bejme te gjithe ne si individ ne vendet ku jetojm.Nuk arrij te kuptoj perse mua duhet te me vij vetem turp e nuk duhet te heci me koken lart se une jam une, ne te mire e ne te keq. Duke ardhur nga nje familje nacionaliste (came) e cila e ka pare genocidin mbi shpatullat e veta e di se cdo te thote te jesh shqiptar, te jesh thjesht bir i shqipes...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2005 23:11
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:38 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Banda Shqiptare ne Londer!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.