Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Ti, Une Dhe Vdekja (sfide) Vlerėsimi i Temės: 4 votime, mesatarja 4.00.
Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Green_Mamba
'

Regjistruar: 11/03/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 205

kjo teme duket sikur deshmon per nje pjese histori te asaje qe ishte dhe ne fakt eshte fytyra e vertete e shume mistereve dhe debateve te reja dhe te vjetra.

Cilin prej jush e kap ngasja per ti thene te vertetat s'i i mendon?
Kush prej nesh pretendon se eshte aq i ndershem sa mos te jape mendimin e tije per te qetesuar "shpirtrat e trazuar"??

A keni gje per te thene pervec atyre se "si ndiheni" 'ckenge po degjoni' pershkruani veten 10000000 here me 4000000000 fjale" ke do deshet e ke nuk do deshet te takonit?/??

A ka ndonje qe mendon se nuk eshte lajkatar dhe nuk i del ne mbrojteje "tjetrit virtual" sepse i cenohet integriteti tij fals" dhe gjumnaja letargjike virtuale.

te gjithe nga pak...kush me shume e kush me pak...hyjme ne forum per te plotesuar boshlleqe...dhe shpesh e bejme te fryre si 10 gjela e tollumbace se bashku.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2006 16:48
Green_Mamba nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Green_Mamba Kėrko mesazhe tė tjera nga: Green_Mamba Shto Green_Mamba nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Green_Mamba nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Tjeta sfidante me plot maska te turbullta(sipas shnderrimeve te karaktereve,

ku e para UNE,shnderrohem ne njeqind apo mijera karaktere -qe do te thote:-luaj me veten ne dem te vetes, vetem e vetem qe te provokoj nervat e mia!keshtu qe ju nuk rrezikoni, mos keni frike!)

Mos u cudit, as ti qe sme njihje!Sepse ti qe me njihje,s`u cudite kurre...Extremet e lojes,

extremet e ndjenjave te castit te kthyen ne nje te vdekur pa pas arkivol qe e nxe...Mekatere e vetvetes!Tradhtare e vetvetes!Kriminele e vetvetes!

E dashur UNE,-a je ndjere ndonjehere me e vdekur sesa ne keto caste qe po hedh ne hapesiren fodulle keto germa?!

Hey ti fodulle, ca po ben?!Akoma te bejne duart te shkruash?Akoam s`e mesove se me fjale nuk mundesh te sfidosh as idete e tua moj fodulle femer UNE?!

Ik pra,-ne jeten momentale -rreale ke per te rregulluar krevatin ku mbreme bere dashuri tere afsh, si kafshe e ledhatuar,si nje e cmendur e bukur, si nje e etur per trup,per kocka,per lodhje shpirterore....

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2006 18:03
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Animal
Writer i 1 story pa fund

Regjistruar: 03/09/2005
Vendbanimi: ne shkelqimin e syve te saj...
Mesazhe: 428

une ti dhe vdekja....me mire une dhe ti..
vdekjes i kam kerkuar kohe qe ta shpenzojme te dy..
asnjehere skam patur frike nga vdekja...
le te vinte kur te donte...
tani eshte ndryshe .
te kam ty..
dhe vdekjes i duhet te prese..ja kam mbyllur deren me 1001 dryna dhe le te prese..kohe ka!

__________________
para se gjithash perpiqu te jesh njeri....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2006 17:56
Animal nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Animal Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Animal (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Animal Shto Animal nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Animal nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Citim:
Po citoj ato që tha Enya
Tjeta sfidante me plot maska te turbullta(sipas shnderrimeve te karaktereve,

ku e para UNE,shnderrohem ne njeqind apo mijera karaktere -qe do te thote:-luaj me veten ne dem te vetes, vetem e vetem qe te provokoj nervat e mia!keshtu qe ju nuk rrezikoni, mos keni frike!)

Mos u cudit, as ti qe sme njihje!Sepse ti qe me njihje,s`u cudite kurre...Extremet e lojes,

extremet e ndjenjave te castit te kthyen ne nje te vdekur pa pas arkivol qe e nxe...Mekatere e vetvetes!Tradhtare e vetvetes!Kriminele e vetvetes!

Bukur...

E dashur UNE,-a je ndjere ndonjehere me e vdekur sesa ne keto caste qe po hedh ne hapesiren fodulle keto germa?!

Hey ti fodulle, ca po ben?!Akoma te bejne duart te shkruash?Akoam s`e mesove se me fjale nuk mundesh te sfidosh as idete e tua moj fodulle femer UNE?!

Ik pra,-ne jeten momentale -rreale ke per te rregulluar krevatin ku mbreme bere dashuri tere afsh, si kafshe e ledhatuar,si nje e cmendur e bukur, si nje e etur per trup,per kocka,per lodhje shpirterore....

 



 

Bukur...

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Gusht 2008 23:09
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:51 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Ti, Une Dhe Vdekja (sfide)

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.