Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > Erdha Edhe Une.
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
MARIOOO
notar

Regjistruar: 07/11/2006
Vendbanimi: ne det
Mesazhe: 11

Erdha Edhe Une.

Mirese ju gjej forumista.Une jam Mario nga TR.23 vjeç.Per momentin ndodhem ne itali.Per te tjera gjera flasim kur te njihemi me shume.
Shpresoj tja kaloj mire mes jush.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Janar 2007 16:43
MARIOOO nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė MARIOOO Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MARIOOO (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: MARIOOO Shto MARIOOO nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto MARIOOO nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
engjell_mbrojtes
"Ne qiellin e 7-te"

Regjistruar: 22/09/2005
Vendbanimi: "Ne qiellin e Forumit Horizont"
Mesazhe: 799

mireserdhe patriot!

ta siguroj un qe do kalosh kendshem ne mesin e shoqeris tone...!

Bej nje gjiro anej nga lokali tirones....kur te kesh kohe...!

__________________
"YoU KnOw iM iNdEpEnDeNt n I cAn MaKe iT Ma OwN"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Janar 2007 17:06
engjell_mbrojtes nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė engjell_mbrojtes Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjell_mbrojtes (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjell_mbrojtes Shto engjell_mbrojtes nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto engjell_mbrojtes nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
MARIOOO
notar

Regjistruar: 07/11/2006
Vendbanimi: ne det
Mesazhe: 11

Engjell mirese te gjeta,ty dhe te tjeret.Kam gati 6-7 muaj qe e lexoj kete forum pak a shume ju njoh.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Janar 2007 17:07
MARIOOO nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė MARIOOO Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MARIOOO (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: MARIOOO Shto MARIOOO nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto MARIOOO nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Mario mire se erdhe ne FH.

Po pse kaq me vonese ti, se 6-7 muaj nuk jane pak.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Janar 2007 17:17
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erta31
Arkitekte

Regjistruar: 02/01/2007
Vendbanimi: cesena
Mesazhe: 244

Ju pershendes te gjitheve!

edhe une jam nje anetare e re e ketij forumi.
Shpresoj te gjindem mire mes jush.

__________________
Lumturia nuk eshte te kesh cfare te duash po te duash ate qe ke.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Janar 2007 18:39
erta31 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erta31 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erta31 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erta31 Shto erta31 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erta31 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
engjell_mbrojtes
"Ne qiellin e 7-te"

Regjistruar: 22/09/2005
Vendbanimi: "Ne qiellin e Forumit Horizont"
Mesazhe: 799

Citim:
Po citoj ato që tha erta31
Ju pershendes te gjitheve!

edhe une jam nje anetare e re e ketij forumi.
Shpresoj te gjindem mire mes jush.




erta31 hap nje teme tenden qe te prezantosh veten...!

mirese erdhe gjithsesi...kalofsh mire

__________________
"YoU KnOw iM iNdEpEnDeNt n I cAn MaKe iT Ma OwN"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Janar 2007 22:34
engjell_mbrojtes nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė engjell_mbrojtes Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjell_mbrojtes (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjell_mbrojtes Shto engjell_mbrojtes nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto engjell_mbrojtes nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

mire se erdhe mario ene ja kalofsh bukur plako mes popullit te forumit.

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Janar 2007 14:53
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:55 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > Erdha Edhe Une.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.