Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Arsimi > Gjimnazit "Partizani" Tirane Vlerėsimi i Temės: 5 votime, mesatarja 4.60.
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
studentja
physicist

Regjistruar: 28/08/2005
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 5

partizanse veterane

Ka njeri gjalle ketu e?
une sic duket jam me e vjetra ketu... matura 1991..
Ka njeri kaq te vjeter? ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Prill 2006 20:47
studentja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė studentja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me studentja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė studentja't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: studentja Shto studentja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto studentja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

Rastesisht e gjeta kete teme............pershendetje Partizane edhe une Patrizane si ju ........
Ahhhh shkolle fantastike ......kujtimet me te bukura kam ne ate shkolle sidomos ne ato cesmet e prishura mbrapa shkolles andej nga rifuxho

Ehhh une kam kujtime te bukura me profesor Fatmirin e matematikes jo per gje po qe ne fillim te klases na sherndante ti per byrek e ti ik e me merr gazeten Mua me kishte fiksim

E keni pare more sa e bukur na eshte bere shkolla.......

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2006 22:28
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

Citim:
Po citoj ato që tha i_lire
Havari... atlantis mos vdeksh kurre se me kete emer me ke shkaktuar nje te qeshur prej gati 20min tani...
E mban mend sa me pasion recitonte?
Dashuronte Lasgushin.

Mbetet e madhe ajo zyshe dhe dashuria e saj per letersine, ma ka ngulitur dhe mua kaq thelle.





une kam patur Aferdita Orhanasin (keshtu me duket e ka patur) ahhh dhe kjo nje zysh fantastike.....(ndjeste paste se ka vdekur e gjora)
Edhe ajo nje dashuri te jashtzakonshme per letersi.........

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2006 22:31
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re shkolla partizani.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 51 herė.

Edhe une "Partizanse" kam qene...Boboooo shkolle llahtar fare...:p Per Mesuesit dhe profesoret s'kam ç'them...une me asnjerin nuk shkoja mire...Me pelqente Lila e Fizikes dhe Bogdani i Matematikes...Kam qene matura 2001 e 4/5 ...

Ja dhe disa foto te Partizanit te bera nga shoku klases time Aurel.Duka.

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Qershor 2007 10:18
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re oborri_i_shkolles.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 51 herė.

Kur kam mbaruar une shkolla ka qene ne rregullim e siper (me tulla dhe llaç) ...Keto fotot jane bere me mbrapa...:p

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Qershor 2007 10:22
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re korridoret_shkolles_partizani.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 49 herė.

Koridori i shkolles.

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Qershor 2007 10:26
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re shkolles_partizani.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 49 herė.

Partizani.

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Qershor 2007 10:36
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Saiera
Anetar i ri

Regjistruar: 07/07/2007
Vendbanimi: Dallas, TX
Mesazhe: 2

Hmmm...

Matura 2001 4/4
....ku jane kto rob me vlla...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Korrik 2007 02:38
Saiera nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Saiera Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Saiera (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Saiera Shto Saiera nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Saiera nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 21:09 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Arsimi > Gjimnazit "Partizani" Tirane

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.