Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > !!!attention,shume E Rendesishme!!! Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AsE Vogel As E madhe
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 22/12/2003
Vendbanimi: U.S.A
Mesazhe: 95

Talking

shum flm Come as you are Dhe njeriu xx.......macekeqe mi more fjalet nga goja se desha me i thon t'njejten gje lol,
Qimi lol pse do qesh Tironcja mo?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2003 19:41
AsE Vogel As E madhe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AsE Vogel As E madhe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AsE Vogel As E madhe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AsE Vogel As E madhe Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_Q_I_M_I
Ne kerim nga Policia.

Regjistruar: 22/09/2003
Vendbanimi: Ne Kerkim nga Policia Metropoliane....so
Mesazhe: 219

Talking

Citim:
Po citoj ato që tha AsE Vogel As E madhe
macekeqe mi more fjalet nga goja se desha me i thon t'njejten gje lol,
Qimi lol pse do qesh Tironcja mo?


Mir kshillat i pranoj se mjeket per kete i kemi ne lol
Un akoma qesh me Eminemin.
Tironcja duhet te qeshi me sigur sepse ajo esht nje nga Athuruset e Eminemit vdes po thuaj per Eminem (babgjyshstergjyshine e FH.)Hec e merrni vesh tani se per ke e kisha fjalen un.

__________________

SO AND SO....
Ne kerkim nga policia per vrasje , grabitje dhe ...... ku di une tjeter

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2003 19:47
_Q_I_M_I nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _Q_I_M_I Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _Q_I_M_I (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: _Q_I_M_I Shto _Q_I_M_I nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _Q_I_M_I nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AsE Vogel As E madhe
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 22/12/2003
Vendbanimi: U.S.A
Mesazhe: 95

Lightbulb

oooooooo. hahahahaha :p
po edhe un jam vete adhuruse e madhe te Eminem!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2003 19:58
AsE Vogel As E madhe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AsE Vogel As E madhe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AsE Vogel As E madhe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AsE Vogel As E madhe Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ADELAIDA
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 694

Citim:
Po citoj ato që tha jam_ai_qe_jam
O adelaida me gjithe mend e kishe ti ate punen e paralajmerimit apo si!?



Ne pergjithesi nuk i them fjalet kot una dhe aq me pak i jap keshillat thjesht sa per te kaluar rradhen...
I kemi hequr vete ne kurriz ca gjera prandaj nuk kemi deshire ti shohim te perseriten tek personat e tjere ,mgjth nuk i njohin shume mire (pothuajse fare )

Te pershendes je_ai_qe_je

__________________
Armiku me i rrezikshem qe do takosh do te jet gjithmone vetvetja...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2003 01:04
ADELAIDA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ADELAIDA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ADELAIDA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ADELAIDA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ADELAIDA Shto ADELAIDA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ADELAIDA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ADELAIDA
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 694

Citim:
Po citoj ato që tha Shenjtori



Edhe une jam dakort me kete qe ka shkruar Adelaide e dashur Jonida. Te them kujde qe te mos i japesh kofidenca te gjitheve qe te flasin ne forum. Sidomos nga ata qe te japin keshilla qe me heren e pare qe te njohin. Me siguri Adelaida flet keshtu pasi e ka nga eksperienca. Prandaj degjoje me vemendie kur flet ajo (kuptohet jo gjithmone se nganjehere flet kot) .
Edhe bej akoma me shume kujdes me njerezit qe preferojne shkronjat e medha. Ata jane me te rrezikshmit.



Opo shyqyr qe re njehere dakort me mua ti pa....dhe i ke rene tamam pikes kur thua se e kam nga eksperienca...Nje eksperience e hidhur por qe ma ka mesuar shume .Lidhur me kete Jonida do me pelqente ta ndryshoja tezen time te keshillave dhe te thoja qe te provoje tu japesh kofidence te gjitheve se keshtu do zhgenjehesh dhe nga zhgenjimet do mesosh...

Shejtan kete keshillen e fundit do me pelqente te dija se ku e bazoje??? (mos me thuaj se ishte thjesht nje budallik nga ata te zakonshmit qe thua ti thjesht sa per te thene dicka )

__________________
Armiku me i rrezikshem qe do takosh do te jet gjithmone vetvetja...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2003 01:51
ADELAIDA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ADELAIDA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ADELAIDA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ADELAIDA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ADELAIDA Shto ADELAIDA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ADELAIDA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Pershendetje "medium"Te uroj tja kalosh si te duash ketu ne forum.Ke per tu kenaqur kur eshte ora e argetimit dhe per te qare kur eshte ora e qarjes.Une qe po ti them keto nuk i kam provuar,por thjesht per te thene qe do te jap mesim

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2003 09:09
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AsE Vogel As E madhe
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 22/12/2003
Vendbanimi: U.S.A
Mesazhe: 95

Wink

Flm, roke
po pse Medium mo??

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2003 19:13
AsE Vogel As E madhe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AsE Vogel As E madhe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AsE Vogel As E madhe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AsE Vogel As E madhe Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AsE Vogel As E madhe
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 22/12/2003
Vendbanimi: U.S.A
Mesazhe: 95

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato që tha ADELAIDA


Ne pergjithesi nuk i them fjalet kot una dhe aq me pak i jap keshillat thjesht sa per te kaluar rradhen...
I kemi hequr vete ne kurriz ca gjera prandaj nuk kemi deshire ti shohim te perseriten tek personat e tjere ,mgjth nuk i njohin shume mire (pothuajse fare )

Te pershendes je_ai_qe_je



Adelaida ke shum te drejt prandaj dua te falenderoj dhe nje her shum flm

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2003 19:17
AsE Vogel As E madhe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AsE Vogel As E madhe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AsE Vogel As E madhe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AsE Vogel As E madhe Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

Lightbulb

Ding Ding...how about you guys tell her smth good about this forum anyways?? (apo jane te rralla..lol). Well, 'Medium' (si tha Roke) ti la bej qejf ketu dhe mos pyes shume, ah dhe mos ja hap deren njeriut pa e njojtur eee. (meqe te keshilluan jo per gje) (*_*)

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Dhjetor 2003 04:05
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AsE Vogel As E madhe
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 22/12/2003
Vendbanimi: U.S.A
Mesazhe: 95

Talking

Jam vLonjate flm lol
oo flm dhe per kshillen !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Dhjetor 2003 19:25
AsE Vogel As E madhe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AsE Vogel As E madhe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AsE Vogel As E madhe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AsE Vogel As E madhe Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:30 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > !!!attention,shume E Rendesishme!!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.